What's new

Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Status
Not open for further replies.

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Przepowiednie Magika
Wyobra?am sobie ?wiat bez pieni?dzy bez pa?stw bez wojen bez manipulacji z najwy?szym dost?pem do technologii dla wszystkich za darmo ?wiat dbaj?cy o surowce wsp??pracuj?cy ze sob? wszyscy i wsz?dzie ludzie, to raj o kt?rym naucza? Jezus. A gdy juzek robi? cuda stara? si? dzisiejszym nam przekaza? ?e dzi?ki wierz? w nasz? moc mo?emy wszystko poniewa? mamy potencja? nie wyczerpywalny. Historia z jab?kiem to historia o tym jak w?? manipuluje Adama i Ew? ?eby pracowali dla niego na szkod? raju za wynagrodzenie w postaci jab?ka dlaczego jab?ka? Bo pieni?dze s? z drzewa a prawdziwym owocem z drzewa s? np. jab?ka. Lecz bogu to si? nie spodoba?o i wydali? ich z raju. Czyli ludzko?? posz?a za w??em i zacz?li dzia?a? na szkod? swojego raju a? raj zacz?? zanika?. Tak obywatele ?wiata raj by? niegdy? na ziemi. Kim jestem ?eby otym wiedzie?? Mo?na mnie nazwa? Bogiem poniewa? ??czy mnie idea przywr?cenia raju lecz jestem tylko procesem my?lowym wytworem naszej wsp?lnej ludzkiej inteligencji. Wszyscy nale?ymy do rasy z DNA czego? lub kogo? przez co powstali?my co tchne?o w nas ?ycie przez co jeste?my stw?rcami bo sami mo?emy stworza? nowe ?ycia, dlatego powinni?my zadecydowa? w jakim ?wiecie b?dzie ?y? nasz? potomstwo. Pokaza?em wam przej?cie, rozst?pi?em biblijne morskie wody, id?cie w pokoju.

Co o tym my?li Tibijskie spo?ecze?stwo w ko?cu w Tibi tez jest game master. Nie wierz?c w stw?rce to jakby nie wierzy? w pocz?tek. Servery nie powstaj? zniczego. Dopuszczacie my?l ?e ?wiat stworzy? maper, grafik i programista?


@down:

Nie jeden podskakiwa? z komentarzy do dzi? ma p?yt? g??wn? zablokowan? i nie oddam has?a.
To masz niez?e poczucie chumoru odsy?am cie do s?ownika, zobacz se co to s? byki.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Le? po s?ownik bo takie byki robisz ?e ?mia? mi si? chce :p
 

MiksereQ

Banned
Joined
Jul 2, 2013
Messages
531
Reaction score
32
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Mi si? to "opowiadanie" spodoba?o nawet z "bykami" jak ty to powiedzia?e?..
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Mi si? to "opowiadanie" spodoba?o nawet z "bykami" jak ty to powiedzia?e?..

No tak :p kolejny niedouczony :/. Nie wiem jak mo?e si? Tb czy innym podoba? tekst w kt?rym znajduj? si? takie b??dy :/ np: "wierz?c w stw?rce to jakby nie wie?yc"
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

"Poszed?a" XDDDDDDDD
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Mo?e to staro polski j?zyk? :D a lekturka fajna :)
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

omagasz otworzyles mi tym oczy ;OOO
hqdefault.jpg

CO NA TO "JUZEK" O MA GASZZZ
5be.gif
 

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Ja chodzi?em do niemieckiej szko?y w kt?rej uczono mnie o masonerii i illumianatach. W Polsce nauczyli was tylko jak si? ?mia? ze swojego nieszcz??cia. Tusk je?dzi? na spotkania iluminat?w i teraz si? cieszycie ?e okradli was i wasze rodziny. Pozdrowienia dla robot?w, ?miej si? pracuj i p?a? podatki.

@down:
I tak oto wiek g?upoty ponownie zatacza ko?o.
?yjesz w matrixie morfeusz daje ci wyb?r niebiesk? czy czerwon? pigu?k? tw?j wyb?r.
Je?li wybierzesz prawd? na pocz?tek polecam wszystkie cz??ci filmu "Zeitgeist". Jak nie to ?yj dalej w swojej szcz??liwej iluzji.
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Ja chodzi?em do niemieckiej szko?y w kt?rej uczono mnie o masonerii i illumianatach. W Polsce nauczyli was tylko jak si? ?mia? ze swojego nieszcz??cia. Tusk je?dzi? na spotkania iluminat?w i teraz si? cieszycie ?e okradli was i wasze rodziny. Pozdrowienia dla robot?w, ?miej si? pracuj i p?a? podatki.

Ja jestem szcz??liwy niestety ; DD a Ty dalej siedz tam ma?y hitlerowcu.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Przepowiednie Magika
Wyobra?am sobie ?wiat bez pieni?dzy bez pa?stw bez wojen bez manipulacji z najwy?szym dost?pem do technologii dla wszystkich za darmo ?wiat dbaj?cy o surowce wsp??pracuj?cy ze sob? wszyscy i wsz?dzie ludzie, to raj o kt?rym naucza? Jezus. A gdy juzek robi? cuda stara? si? dzisiejszym nam przekaza? ?e dzi?ki wierz? w nasz? moc mo?emy wszystko poniewa? mamy potencja? nie wyczerpywalny. Historia z jab?kiem to historia o tym jak w?? manipuluje Adama i Ew? ?eby pracowali dla niego na szkod? raju za wynagrodzenie w postaci jab?ka dlaczego jab?ka? Bo pieni?dze s? z drzewa a prawdziwym owocem z drzewa s? np. jab?ka. Lecz bogu to si? nie spodoba?o i wydali? ich z raju. Czyli ludzko?? posz?a za w??em i zacz?li dzia?a? na szkod? swojego raju a? raj zacz?? zanika?. Tak obywatele ?wiata raj by? niegdy? na ziemi. Kim jestem ?eby otym wiedzie?? Mo?na mnie nazwa? Bogiem poniewa? ??czy mnie idea przywr?cenia raju lecz jestem tylko procesem my?lowym wytworem naszej wsp?lnej ludzkiej inteligencji. Wszyscy nale?ymy do rasy z DNA czego? lub kogo? przez co powstali?my co tchne?o w nas ?ycie przez co jeste?my stw?rcami bo sami mo?emy stworza? nowe ?ycia, dlatego powinni?my zadecydowa? w jakim ?wiecie b?dzie ?y? nasz? potomstwo. Pokaza?em wam przej?cie, rozst?pi?em biblijne morskie wody, id?cie w pokoju.

Co o tym my?li Tibijskie spo?ecze?stwo w ko?cu w Tibi tez jest game master. Nie wierz?c w stw?rce to jakby nie wierzy? w pocz?tek. Servery nie powstaj? zniczego. Dopuszczacie my?l ?e ?wiat stworzy? maper, grafik i programista?


@down:

Nie jeden podskakiwa? z komentarzy do dzi? ma p?yt? g??wn? zablokowan? i nie oddam has?a.
To masz niez?e poczucie chumoru odsy?am cie do s?ownika, zobacz se co to s? byki.

'chumoru' pierw do ksi??ek potem do ludzi...
 

James White

Banned
Joined
Dec 28, 2014
Messages
54
Reaction score
18
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

'chumoru' pierw do ksi??ek potem do ludzi...

Ciekawe jak ty by? pisa? po Polsku mieszkaj?c od 11 roku ?ycia w szwabolandii co??? :) :lol2:
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Wola jaszczurow jest zniewolenie + redukcja populacjii ludzkosci do 500 milionow. Jeden z celow grupy benderberg, ktora sie spotyka raz do roku. Ludzie poznaja prawde tylko wtedy jak zaczna byc masowo chipowano. W Polsce tylko nieliczni ma wiedze na ten temat. Polecam zapoznac sie z karciana gra Illuminati Game Card. Tam jest pokazane krok do kroku ja to sie dzieje. Od 11 wrzesnia do obecnego kryzysu spowodowanego przez FED.
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Singer i Nonix skoro ludzie wiedza o istnieniu jaszczur?w i illuminati to czemu z nimi czegos nie zrobia? :D
BUM SZACH MAT ATEISCI
" Pozdrowienia dla robot?w, ?miej si? pracuj i p?a? podatki." To ze siedzisz w gimbazie i nie musisz sie przejmowac podatkami nie robi z Ciebie nie wiadomo kogo :/
I co za chleb i inne rzeczy tez nie bedziesz placil bo to jest zle bo jaszczury i illuminati kaza Ci za to placic? ja sie dziwie ze ty jeszcze zyjesz

@marcin24 przyzywam Cie bo rosnie Ci konkurencja xD a ja glupi sie kloce XD
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Bruczek przypomina glupota troche tego od tibii 3d
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Co do "Boga", to jest tylko i wy??cznie moim zdaniem bajeczka, czy cz?owiek, kt?ry pokazuje sztuczki jak Copperfield przyk?adowo z ukryciem ksi??yca czy co?, ?yj?c w tamtych czasach zosta? by nazwany Bogiem ? Bo co bo pokaza?, ?e jego ziomkowi odros?o ucho... albo zamieni? wino w wod? czy odwrotnie, mog?a to by? zwyk?a reakcja chemiczna dokonana dzi?ki jakim? owocom zebranym z dupy... Kole? po prostu by? m?dry, i skubany a ci nazywaj? go bogiem...
Ja ?yj? w takim przekonaniu, ?e cz?owiek nie powinien wierzy? w Boga, cho? to jest dobre, bo Wiara czyni Cuda, ale nie musi akurat w Boga, s? inne religie jak Buddyzm czy Allahy xD, ja osobi?cie wierz? w siebie i swoje umiej?tno?ci swojego m?zgu, kt?ry wypracowuj?c do perfekcji mo?emy u?ywa? do rzeczy jakie si? filozofom nie ?ni?y.
Zobaczcie takiego typowego Mniszka, siedzi sobie np. 70 lat bez jedzenia i picia, jak to mo?liwe hmm? B?g mu pom?g?, czy po prostu nauczy? si? czerpa? wszystko z wilgotnego powietrza, energii s?o?ca itd, wszystko to da si? wyja?ni? naukowo, a nie jakie? pierdolenie z uzdrowieniami, czy co?.

Ale si? kurw. rozpisa?em matko bosko, co to si? stan??o!
Wracaj?c do tematu illuminati i "Jaszczur?w" a raczej Szarak?w i Reptilian, s? to podobno rasy pozaziemskie, pomagaj?ce pewnej grupie ludzi(stany zjednoczone) odkrywa? nowe technologie w zamian za ludzkie cia?a, do ich w?asnych eksperyment?w.
Niegdy? bardzo interesowa?em si? tym zagadnieniem, i dotar?em nawet do nagra? rzekomo z bazy wojskowej w kt?rej normalnie ko?o ludzi chodzi?y jaszczury?!, do teraz nie jestem pewny czy to prawda czy nie, no ale kto wie.
Je?li kto? jest zainteresowany takimi sprawami zapraszam na forum:

Pozdrawiam!
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

sry, mam gdzies j.pol i cala polske, i nie zwracam uwagi na bledy itp.

Pokazujesz wi?c jakim jeste? ignorantem oraz idiot?, bo pisz?c tego posta obra?asz m.in wi?kszo?? u?ytkownik?w tego forum, skoro masz 'gdzie? polske' to droga wolna, id? na zagraniczne fora nikt cie tu nie trzyma.
 

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

Singer i Nonix skoro ludzie wiedza o istnieniu jaszczur?w i illuminati to czemu z nimi czegos nie zrobia? :D
BUM SZACH MAT ATEISCI

To s? najbogatsi ludzie na ?wiecie kontroluj? banki, polityke, media, korporacje, system szkolnictwa...
Nawet w muzyce Jay z czy tede...
Premier Tusk o spotkaniu Bilderberg /
Ich celem jest ca?kowita kontrola nad ?wiatem "nowy porz?dek ?wiata".
Pewnie obudzicie si? dopiero z r?k? w nocniku ale nalegam ?eby otworzy? oczy jeszcze dzi?. Co wam szkodzi obejrze? par? ciekawych film?w.

@down:
Umre I wszystko wr?ci do pude?ka jakby mnie nigdy nie by?o. Chc? porostu ?eby moje dzieci nie ?y?y w iluzji... by?em 5.11 na paradzie anonimowych w K?ln z roku na rok coraz wi?cej nas jest w Polsce by?o w Warszawie i w Krakowie to by?o organizowane na ca?ym ?wiecie. Widzisz g?upot? ludzi je?li nie to si? ?udzisz, otw?rz oczy to si? zbudzisz. S?o? od pocz?tku otym nawija ale kto rozumie jego przekaz... Marsz robot?w. HAHAHA
 
Last edited:

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

W tym poscie byly glupoty
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Sens istnienia a biblia i ?w.Juzek manipulacja illuminacja

B?g - raczej nie bajeczka ludzi czy kogo? innego. Ale raczej o tym si? dowiemy po ?mierci co si? dzieje, bo t?umaczenie pewnych rzeczy naukowo nigdy nie zostanie wyja?nione. Je?eli kto? jest naprawd? zainteresowany istnieniem Boga, dusz, kosmit?w czy podziemnych swiat?w typu Agarthia czy co? innego to zapraszam szukac w innych zrodlach niz fora internetowe. Najlepiej posiadac siec Tora i tam troche pogrzebac, oj zdziwicie sie co tam zobaczycie <lol2>

@edit
Tusk predzej rozjebie, bo tylko tam zostal wsadzony zeby rozpierdolic UE od ?rodka. ?ycz? aby ten pierdolony komunistyczny tw?r pod nazw? demokracja zosta? zlikwidowany.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top