What's new

-Inne Serwer dedykowany po Tibie

Status
Not open for further replies.

Matthew554

New User
Joined
Nov 22, 2017
Messages
5
Reaction score
0
Witam, szukam serwera, na kt?rym b?d? m?g? odpali? strone oraz serwer tibii.

Mam ju? praktycznie sko?czon? mape, a skrypter w?asnie jest na ko?c?wce pisania skrypt?w i spelli. Chcemy co? co b?dzie mia?o przedewszystkim polska lokalizacj? i nie b?dzie trzeba czeka? na reinstall systemu w razie czego. Dodatkowo wiem ze teraz ataki na serwery sa bardzo popularne i cz?ste dlatego chcemy miec zapewnion? dobr? ochrone, co polecacie? budzet do 200 z?
 

Lopus

Advanced User
Joined
Jun 17, 2011
Messages
206
Reaction score
9
Odp: Serwer dedykowany po Tibie

Hej polecam Ci

Maj? to o czym piszesz: polska lokalizacja, dobry i prosty w obs?udze panel do zarz?dzania serwerem oraz zapore goniow? (fire wall), ktory utrzyma nawet bardzo zajad?y atak.

Sam mam u nich serwer co prawda nie pod serwer tibii ale korzystam z najta?szego pakietu od jakiego? czasu i jestem bardzo zadowolony z jako?ci oraz dost?pno?ci. Polecam
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Serwer dedykowany po Tibie

Hej polecam Ci

Maj? to o czym piszesz: polska lokalizacja, dobry i prosty w obs?udze panel do zarz?dzania serwerem oraz zapore goniow? (fire wall), ktory utrzyma nawet bardzo zajad?y atak.

Sam mam u nich serwer co prawda nie pod serwer tibii ale korzystam z najta?szego pakietu od jakiego? czasu i jestem bardzo zadowolony z jako?ci oraz dost?pno?ci. Polecam

Co? ?mierdzi mi ten hosting.

Ja ci polecam
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Serwer dedykowany po Tibie

No to ja klasycznie polece
 

Sepox

Active User
Joined
Mar 16, 2017
Messages
138
Reaction score
0
Odp: Serwer dedykowany po Tibie

Klasycznie Webh.pl daj? kod rabatowy na windowsy -40+% nie pamietam dok?adnie ile
 

Chaot

User
Joined
Nov 19, 2017
Messages
17
Reaction score
3
Odp: Serwer dedykowany po Tibie

Od dobrych 5 lat siedz? z Nie narzekam, i polecam.
 
Status
Not open for further replies.
Top