What's new

Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Ciekawe te dedyki. Polecam :)

/// PIERWSZY

61567447099470165623.png

Dzieki :]
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Ciekawe te dedyki. Polecam :)

/// PIERWSZY


Dzieki :]

Mysl?, ?e si? nie zmarnuje :) Pozdrawiam! Polecam ?ledzi? temat, komentowa?, krytykowa?, hejtowac bo kolejne kody polec? :)
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Napewno sie nie zmarnuje :D Swoj? droga to dedyk dla raczkuj?cych ots na rok juz za 780pln!
Code:
Procesor: Intel Xeon 4x 2Ghz
Ram: 8 GB RAM
Dysk: 2 x 500 GB HARD Raid 0/1
IP: 1 adres IPV4
??cze: 100Mbps
Lokalizacja: Leszno - Polska
Transfer: Brak limitu
AntyDDOS: Tak
Mo?liwo?ci rozbudowy (RAM,HDD)
Tylko 780PLN na rok :D Szok [z kodem tibia.net.pl] - radzi? bym si? spieszy? bo 2015 ko?czy si? ju? nied?ugo :D
 

Whis

Banned
Joined
Aug 9, 2015
Messages
62
Reaction score
5
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Pierwszy raz widze ten Hosting, ale polecam.
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Sorry, ale delikatny nie b?d?. Dok?adny te? nie, bo szkoda mi czasu na takie pierdo?y i szukanie wi?kszej ilo?ci konkret?w.
Zaczn? od tego, ?e wkurwiaj? mnie te dzieciaki z tneta kt?re teraz tutaj si? osraj? i b?d? poleca?i komentowa? tylko po to, ?eby dosta? serwer za darmo. Zero my?lenia, zero wiedzy, zero m?zgu.
Sorry, ale tak si? nie robi. Bo nawet jak co? dostaniecie, to nie wiecie co, bo za g?upi jeste?cie?eby sprawdzi? par? rzeczy.
No ale w sumie... Czego ja si?spodziewa?em. Przecie? to tnet ;)

Wracaj?c do tematu i samej serwerowni... Tak jak pisa?em, czasu na research po?wi?ca? nie b?d?. Dyskutowa? z autorem tematu czy kimkolwiek zwi?zanym z t? firemk? te? nie. Ale pierwsza rzecz na kt?r? trafi?em szukaj?c info o hostingu i jakich? ewentualnych opinii...

Jednym s?owem. Jakiekolwiek powi?zania z g?wnem jak dla mnie dyskwalifikuj? w og?le sprawdzanie chocia?by oferty tej firmy.

Jak by?o dok?adnie i jak jest dok?adnie nie wiem. Ale g?wno si?wylewa od pocz?tku. By?a firma, pad?a firma, ludzie w p?acz, firma powstaje na nowo z w?asnym dc i pod now? mark?, co z tego wyjdzie nie wiadomo, ale ja bym nie ryzykowa?. Nie wnikam czyja to byla wina, cz firmy, czy hostingu ovh czy czegokolwiek innego. G?wno mnie to obchodzi. Ja tego nie tykam nawet metrowym kijem, bo jak ju?mam cokolwiek bra?, to wol? szuka? tylko w miejscach gdzie jest wszystko pewne, jasne i dzia?a od lat. Gdzie hosting jest sprawdzony, gdzie mo?na poczyta? opinie i porozmawia? z aktualnymi/by?ymi klientami, gdzie jest pewno??, ?e za miesi?c, trzy czy czterna?cie nie b?dzie si? trzeba migrowa?z powodu zgonu serwerowni(a najlepiej jeszcze z utrat? danych i backup?w bo mo?e si? i tak zdarzy?). A tutaj nic nie jest pewne i dopiero, je?li w og?le si? utrzyma to co?, za kilkana?cie miesi?cy b?dzie mo?na co? stwierdzi?.
Btw. Swoja drog? to wida? jak ta firma si? pi?knie ma zamiar rozrasta?. Reklamuje si? na tnecie, bo jaki? retard to prowadzi. A nawet nie ma w?asnej stronki w najwa?niejszych miejscach w necie je?li chodzi o serwerownie. Na wht znalaz?em tylko wzmiank? w temacie kt?ry poda?em. Reszta pewnie opanowana na tym samym poziomie co reklama i marketing, wi?c kolejny pow?d, ?eby sobie odpu?ci? i p?j?? w sensowne miejsce.

?eby nie by?o, widz? te? pozytywy. Jak kto? chc? si? tanio pobawi?, potestowa?, nie stawia? nic sensownego i nie ba? si?utraty danych... A przy tym wszystkim by? gotowym na zmian? serwerowni w ka?dej chwili lub utrat?hostingu... to mo?e wej?? i patrze? co tam jest. Tanio dorwa? jaki? serwer i si? nim bawi?. Bo tylko do tego na ten moment w moich oczach nadaje si? ta oferta.
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Sorry, ale delikatny nie b?d?. Dok?adny te? nie, bo szkoda mi czasu na takie pierdo?y i szukanie wi?kszej ilo?ci konkret?w.
Zaczn? od tego, ?e wkurwiaj? mnie te dzieciaki z tneta kt?re teraz tutaj si? osraj? i b?d? poleca?i komentowa? tylko po to, ?eby dosta? serwer za darmo. Zero my?lenia, zero wiedzy, zero m?zgu.
Sorry, ale tak si? nie robi. Bo nawet jak co? dostaniecie, to nie wiecie co, bo za g?upi jeste?cie?eby sprawdzi? par? rzeczy.
No ale w sumie... Czego ja si?spodziewa?em. Przecie? to tnet ;)

Wracaj?c do tematu i samej serwerowni... Tak jak pisa?em, czasu na research po?wi?ca? nie b?d?. Dyskutowa? z autorem tematu czy kimkolwiek zwi?zanym z t? firemk? te? nie. Ale pierwsza rzecz na kt?r? trafi?em szukaj?c info o hostingu i jakich? ewentualnych opinii...

Jednym s?owem. Jakiekolwiek powi?zania z g?wnem jak dla mnie dyskwalifikuj? w og?le sprawdzanie chocia?by oferty tej firmy.

Jak by?o dok?adnie i jak jest dok?adnie nie wiem. Ale g?wno si?wylewa od pocz?tku. By?a firma, pad?a firma, ludzie w p?acz, firma powstaje na nowo z w?asnym dc i pod now? mark?, co z tego wyjdzie nie wiadomo, ale ja bym nie ryzykowa?. Nie wnikam czyja to byla wina, cz firmy, czy hostingu ovh czy czegokolwiek innego. G?wno mnie to obchodzi. Ja tego nie tykam nawet metrowym kijem, bo jak ju?mam cokolwiek bra?, to wol? szuka? tylko w miejscach gdzie jest wszystko pewne, jasne i dzia?a od lat. Gdzie hosting jest sprawdzony, gdzie mo?na poczyta? opinie i porozmawia? z aktualnymi/by?ymi klientami, gdzie jest pewno??, ?e za miesi?c, trzy czy czterna?cie nie b?dzie si? trzeba migrowa?z powodu zgonu serwerowni(a najlepiej jeszcze z utrat? danych i backup?w bo mo?e si? i tak zdarzy?). A tutaj nic nie jest pewne i dopiero, je?li w og?le si? utrzyma to co?, za kilkana?cie miesi?cy b?dzie mo?na co? stwierdzi?.
Btw. Swoja drog? to wida? jak ta firma si? pi?knie ma zamiar rozrasta?. Reklamuje si? na tnecie, bo jaki? retard to prowadzi. A nawet nie ma w?asnej stronki w najwa?niejszych miejscach w necie je?li chodzi o serwerownie. Na wht znalaz?em tylko wzmiank? w temacie kt?ry poda?em. Reszta pewnie opanowana na tym samym poziomie co reklama i marketing, wi?c kolejny pow?d, ?eby sobie odpu?ci? i p?j?? w sensowne miejsce.

?eby nie by?o, widz? te? pozytywy. Jak kto? chc? si? tanio pobawi?, potestowa?, nie stawia? nic sensownego i nie ba? si?utraty danych... A przy tym wszystkim by? gotowym na zmian? serwerowni w ka?dej chwili lub utrat?hostingu... to mo?e wej?? i patrze? co tam jest. Tanio dorwa? jaki? serwer i si? nim bawi?. Bo tylko do tego na ten moment w moich oczach nadaje si? ta oferta.

Ale ja nie jestem ?ukasz Krzych, a speedhost zosta? przezemnie przej?ty (wykupiony). Prosze sprawdzi? regon, nip, pkd firmy :) I prosz? nie robi? wymuszonej antyreklamy bo to co piszesz to bzdury :D sorry ale nie moge z Ciebie.
Pozdrawiam,
Mateusz Wd?wka ;x
 

Whis

Banned
Joined
Aug 9, 2015
Messages
62
Reaction score
5
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Sorry, ale delikatny nie b?d?. Dok?adny te? nie, bo szkoda mi czasu na takie pierdo?y i szukanie wi?kszej ilo?ci konkret?w.
Zaczn? od tego, ?e wkurwiaj? mnie te dzieciaki z tneta kt?re teraz tutaj si? osraj? i b?d? poleca?i komentowa? tylko po to, ?eby dosta? serwer za darmo. Zero my?lenia, zero wiedzy, zero m?zgu.
Sorry, ale tak si? nie robi. Bo nawet jak co? dostaniecie, to nie wiecie co, bo za g?upi jeste?cie?eby sprawdzi? par? rzeczy.
No ale w sumie... Czego ja si?spodziewa?em. Przecie? to tnet ;)

Wracaj?c do tematu i samej serwerowni... Tak jak pisa?em, czasu na research po?wi?ca? nie b?d?. Dyskutowa? z autorem tematu czy kimkolwiek zwi?zanym z t? firemk? te? nie. Ale pierwsza rzecz na kt?r? trafi?em szukaj?c info o hostingu i jakich? ewentualnych opinii...

Jednym s?owem. Jakiekolwiek powi?zania z g?wnem jak dla mnie dyskwalifikuj? w og?le sprawdzanie chocia?by oferty tej firmy.

Jak by?o dok?adnie i jak jest dok?adnie nie wiem. Ale g?wno si?wylewa od pocz?tku. By?a firma, pad?a firma, ludzie w p?acz, firma powstaje na nowo z w?asnym dc i pod now? mark?, co z tego wyjdzie nie wiadomo, ale ja bym nie ryzykowa?. Nie wnikam czyja to byla wina, cz firmy, czy hostingu ovh czy czegokolwiek innego. G?wno mnie to obchodzi. Ja tego nie tykam nawet metrowym kijem, bo jak ju?mam cokolwiek bra?, to wol? szuka? tylko w miejscach gdzie jest wszystko pewne, jasne i dzia?a od lat. Gdzie hosting jest sprawdzony, gdzie mo?na poczyta? opinie i porozmawia? z aktualnymi/by?ymi klientami, gdzie jest pewno??, ?e za miesi?c, trzy czy czterna?cie nie b?dzie si? trzeba migrowa?z powodu zgonu serwerowni(a najlepiej jeszcze z utrat? danych i backup?w bo mo?e si? i tak zdarzy?). A tutaj nic nie jest pewne i dopiero, je?li w og?le si? utrzyma to co?, za kilkana?cie miesi?cy b?dzie mo?na co? stwierdzi?.
Btw. Swoja drog? to wida? jak ta firma si? pi?knie ma zamiar rozrasta?. Reklamuje si? na tnecie, bo jaki? retard to prowadzi. A nawet nie ma w?asnej stronki w najwa?niejszych miejscach w necie je?li chodzi o serwerownie. Na wht znalaz?em tylko wzmiank? w temacie kt?ry poda?em. Reszta pewnie opanowana na tym samym poziomie co reklama i marketing, wi?c kolejny pow?d, ?eby sobie odpu?ci? i p?j?? w sensowne miejsce.

?eby nie by?o, widz? te? pozytywy. Jak kto? chc? si? tanio pobawi?, potestowa?, nie stawia? nic sensownego i nie ba? si?utraty danych... A przy tym wszystkim by? gotowym na zmian? serwerowni w ka?dej chwili lub utrat?hostingu... to mo?e wej?? i patrze? co tam jest. Tanio dorwa? jaki? serwer i si? nim bawi?. Bo tylko do tego na ten moment w moich oczach nadaje si? ta oferta.

Kogo masz na my?li?
 

Heheszkiii

Active User
Joined
Jun 30, 2015
Messages
104
Reaction score
1
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Dodaj mo?e jak?? ofert? serwera dedykowanego typu 32gb ram, 3x 120gb ssd, intel xeon jakikolwiek
Bo nie wiem po choler? kto? ma p?aci? 350z? za serwer z 24GB RAM i 4x500GB hd je?li potrzebuje tylko 500gb dysku, nawet nie ssd.. zr?b co? ala SYS, a b?dziesz mie? wi?kszy ruch
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Dodaj mo?e jak?? ofert? serwera dedykowanego typu 32gb ram, 3x 120gb ssd, intel xeon jakikolwiek
Bo nie wiem po choler? kto? ma p?aci? 350z? za serwer z 24GB RAM i 4x500GB hd je?li potrzebuje tylko 500gb dysku, nawet nie ssd.. zr?b co? ala SYS, a b?dziesz mie? wi?kszy ruch

Tam s? dyski SCSI, w raidzie dzia?aj? szybciej ni? SSD. Moim zdaniem s? zb?dne.
 

Whis

Banned
Joined
Aug 9, 2015
Messages
62
Reaction score
5
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Np ktos kupil dedyka i za ile dni go dostanie?
 

Whis

Banned
Joined
Aug 9, 2015
Messages
62
Reaction score
5
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Chodzi mi jak z dostawa xD
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Ale ja nie jestem ?ukasz Krzych, a speedhost zosta? przezemnie przej?ty (wykupiony). Prosze sprawdzi? regon, nip, pkd firmy :) I prosz? nie robi? wymuszonej antyreklamy bo to co piszesz to bzdury :D sorry ale nie moge z Ciebie.
Pozdrawiam,
Mateusz Wd?wka ;x

Nie interesuje mnie kto ty nie jestes.
Nie interesuje mnie, ze to inna firma.

Inna firma moze prowadzic dokladnie ten sam interes. Taka pierdola, zeby sie kazdemu wydawalo, ze cos nowego, mimo, ze wszystko zostaje to samo i jest to samo gowno ktore bylo.
Nie wiem ile tu z tego jest, ile zostalo a ile sie poprawilo. Ale nie interesuje mnie. Przejeta serwerownia to jednak dosc duzy zwiazek, niezaleznie od tego czy w celu wykorzystania jej technologii, pracownikow, marki(co akurat w tym przypadku jest kompletnym przeciwienstwem). Jakis zwiazek jest. Mi sie to juz nie podoba. Proste.

Btw. Co do dyskow. Jakies konkretne dane(odczyt, zapis, czas dostepu, stabilnosc...)? ...
 

Heheszkiii

Active User
Joined
Jun 30, 2015
Messages
104
Reaction score
1
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Tam s? dyski SCSI, w raidzie dzia?aj? szybciej ni? SSD. Moim zdaniem s? zb?dne.
Chodzi?o mi o to, ?e kupuj?c maszyn? musz? p?aci? za co? czego nie b?d? w 2/3 u?ywa?. Popatrz na parametry, potem na cen? a zrozumiesz.
 

Azuu

Active User
Joined
Jul 16, 2015
Messages
99
Reaction score
20
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

Nie ma rewolucji.
Przegl?daj?c ofert? VPS, zauwa?y?em, ?e jest co? takiego jak "RAM Burst", czyli niegwarantowana pami?? RAM - kompletnie nieop?acalna patrz?c na inne serwisy typu mint etc.
Strona ma pe?no b??d?w, w tym ortograficznych, j?zykowych i interpunkcyjnych(lel).
LineHost jest nied?ugi czas, ceny "tanie", kt?re i tak s? prawie takie jak wsz?dzie mog? si? zmieni? na dro?sze - kto wie ;)

Macie minus za ten wolnooooo odpisuj?cy support.
Napisaliby?cie przynajmniej godziny swojej pracy albo co? ;)

Plusujecie jedynie w?asnym DC.

Jeszcze pytanie, czy mo?na wiedzie?, ile u?ytkownik?w ma u Was ju? maszyny?
 

Heheszkiii

Active User
Joined
Jun 30, 2015
Messages
104
Reaction score
1
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

btw zmieni?em sobie j?zyk, i teraz nie mog? znale?? Polskiego, wtf? jestem ?lepy czy jak?

//edit
a teraz to w og?le p?? strony po Polsku a druga po?owa po angielsku.. fix it please..
 

Azuu

Active User
Joined
Jul 16, 2015
Messages
99
Reaction score
20
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

btw zmieni?em sobie j?zyk, i teraz nie mog? znale?? Polskiego, wtf? jestem ?lepy czy jak?

//edit
a teraz to w og?le p?? strony po Polsku a druga po?owa po angielsku.. fix it please..
ju? wys?a?em ticket, u?yj zmiennej get ?language=polski
i git
 

Heheszkiii

Active User
Joined
Jun 30, 2015
Messages
104
Reaction score
1
Odp: Serwery dedykowane / VPS - www.linehost.pl

ju? wys?a?em ticket, u?yj zmiennej get ?language=polski
i git
easy wiem, po prostu niech to poprawi? bo nie wygl?da za fajnie.. ;p
 
Top