What's new

Settlers online, grasz?

Status
Not open for further replies.

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Witam, ostatnio zacz??em gra? w bardzo intenstywnie propagowan? gr? przegl?darkow?, o kt?rej zapewne ju? s?yszeli?cie cho?by z przer??nych banner?w reklamowych, mowa oczywi?cie o Settlers Online. Chcia?bym zaprosi? wszystkich na serwer Nowy ?wiat do wsp?lnej rozgrywki, m?j nick to Matre, gram dopiero od 2 dni tak?e jestem newbie.
Je?li ju? gracie lub zdecydujecie si? zagra? na tym serverze to wpisujcie swoje nicki w tym temacie i zrobimy list?;) Gra jest naprawd? ?wietna moim zdaniem, dlatego zreszt? zak?adam ten temat bo wiem, ?e nie znudzi si? po kilku dniach.

Filmik prezentuj?cy gr?:Settlers Online / Wideo / Recenzja / Opis
Link do oficjalnej stronki:

Link do forum (na kt?rym znajdziecie przydatne poradniki jak poprawnie si? rozbudowa? oraz atakowa?):


Wraz z pracowitymi osadnikami przekszta?cisz twoj? wiosk? w kwitn?c? metropoli? gospodarcz?. Dzi?ki twoim strategicznym umiej?tno?ciom stworzysz wraz z innymi graczami zupe?nie nowy wirtualny ?wiat...

Darmow? gr? na przegl?dark? The Settlers Online rozpoczynasz posiadaj?c ma?? osad?, kt?ra na razie jest niezamieszka?a. Za pomoc? r??nych budowli mi?dzy innymi stolarni, tartak?w i kopal? miedzi, przemienisz twoj? malutk? wiosk? we wp?ywowe i kwitn?ce miasto. Ju? wkr?tce na twojej ziemi b?dzie mn?stwo krz?taj?cych si? osadnik?w.

Dzi?ki r??nym budynkom i urozmaiconym przebiegom produkcji sprawisz, ?e twoi settlersi b?d? zadowoleni. Du?y magazyn oraz wydobycie r??nych surowc?w s? bardzo po?yteczne dla rozwoju twojej wioski. W trakcie gry The Settlers Online z ka?dym nowym poziomem dochodz? na przyk?ad kolejne budynki.

Na twojej mapie znajdziesz kilka oboz?w bandyt?w. W?a?nie te obozy musisz oczywi?cie jak najszybciej zlikwidowa?, poniewa? tylko w ten spos?b mo?esz powi?kszy? twoje w?asne terytorium. Spraw, aby? mia? wielkie i szczeg?lnie pot??ne wojsko.

Je?eli do??czysz do gildii, to mo?esz wraz z twoimi sojusznikami podbija? nowe terytoria. S?awnemu kr?lestwu nic nie stanie na przeszkodzie. Je?eli nale?ysz do gildii, to b?dziesz zawsze m?g? liczy? na wsparcie. Przy odrobinie szcz??cia i dzi?ki sprytnej strategii ju? wkr?tce zostaniesz s?awnym, pot??nym w?adc? w grze The Settlers Online.
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Settlers online, grasz?

gralem, mialem nawet 3konta. Ale wed?ug mnie na d?u?sz? met? i bez pieni?dzy nie ma co zaczyna?. Chocia? jak kto? lubi powtarza? monotonnie rzeczy to taka gra jest w sam raz.
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Settlers online, grasz?

Je?li kto? chce oddam mu konto, 26 lvl, gram od 20 lutego.

Konto jest na ?wiecie Nowa Ziemia, czyli na pierwszym.

Oddam za SMS 23z? lub PAYPALL 20z? :)


Og?lnie gra spoko, tyle ?e trzeba si? zajmowa? ni? tak jakby to np. by?o twoje zwierz?tko :D Co chwile trzeba nowych surowc?w szuka? i budowa? kopalnie kt?re si? zu?y?y, pola pszenicy, studnie... troch? to czasu wymaga : D


A ty Matre do LOLa wracaj a nie w pierdo?y grasz :DD
 
Last edited:

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Settlers online, grasz?

Od?wie?am temat i zapraszam ponownie ;) mam ju? 23 poziom, pomog? z surowcami na rozbudow? wioski i wrazie czego podpowiem jak gra?, m?j nick Matre, serwer Nowy ?wiat - wbija? :)
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Settlers online, grasz?

Od?wie?am....
Temat ci?gle aktualny ;) Wbi?em 38 poziom, dla ka?dego gracza z tnp prze?le surowce wspomagaj?ce rozw?j wioski :)
 
Status
Not open for further replies.
Top