Witam otoz chcial bym sie przylaczyc do zrobienia serwera ots rpg z malym exp pod tibie 10.31 lub 8.6 najlepiej z jakas nowa unikalna mapa
cos w starym stylu jak kiedys gralo sie na expach x3 a nie x999 z swietnym pk i balansem profesji . a wiec zglaszam sie do pomocy jak umiem to pomoge calkiem za darmo oraz bym zostal osoba ktora by zbierala informacje na temat bledow na serwerze itp itd dlatego za darmo chce poniewaz moim tak jak by marzeniem bylo zrobienie czegos takiego ;p Porsze o kontankt na gadu gadu : 1512778 oraz prosze pisac jak nie dostepny poniewaz czesto niewidoczny
cos w starym stylu jak kiedys gralo sie na expach x3 a nie x999 z swietnym pk i balansem profesji . a wiec zglaszam sie do pomocy jak umiem to pomoge calkiem za darmo oraz bym zostal osoba ktora by zbierala informacje na temat bledow na serwerze itp itd dlatego za darmo chce poniewaz moim tak jak by marzeniem bylo zrobienie czegos takiego ;p Porsze o kontankt na gadu gadu : 1512778 oraz prosze pisac jak nie dostepny poniewaz czesto niewidoczny