What's new

- iBot Skrypty xd

Status
Not open for further replies.

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Siema, wita, cze?? i czo?em XD Zalogowa?em, znaczy zarejestrowa?em si? na forum ibota i nie mog? ?ci?ga? skrypt?w. Przyszed? mi tylko mail, ?? witamy i blablabla. Co trzeba zrobi?, ?e m?c ?ci?ga? z oficjalnego forum skrypty? Ten kto mi powie, dostanie 35 punkt?w reputacji XDDDDD

Notka moderatorska:
Zamykam - Mer
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Skrypty xd

Logujesz sie i na forum wchodzisz w dzial scripts. Tam masz tematy ze skryptami. Takie to trudne? Z tego co pamietam zakladka scripts na stronce nie jest zrobiona i tam nie ma nic wiec nie dziwne, ze nie mozesz tam nic sciagnac...
under_construction.png

Poza tym masz dzial tutaj na forum gdzie jest wrzucona masa skryptow, wiec moze znajdziesz cos dla siebie.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Skrypty xd

Ja pizgam, mo?e powiem jeszcze tak, ?e nie mog? ?ci?ga?, gdy? wyskakuje mi to, ?e nie mam uprawnie? do ?ci?gania. A i wol? ?ci?ga? z oficjalnej stronki ;)
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Skrypty xd

Ahh no chyba, ze tak. W sumie tez nie moge teraz jak patrze. Moze tylko dla premium userow jest sciaganie? Kiedys tego nie bylo :<
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Skrypty xd

No tak, tylko sk?d wzi?? tego premium usera?
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Skrypty xd

Jak kupisz bota to masz status ibot user na forum i mozesz sciagac wszystko ;<
Btw. Nie chcesz sciagac stad a masz te same skrypty tylko reuploadowane i nie musisz miec tam konta oplaconego, wiec nie ogarniam cie xD
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Skrypty xd

S?ysza?em tutaj r??ne rzeczy, ?e podmieniali pliki, a to akurat prawda by?a, wi?c nie ?ci?gam. Wyja?nione, do zamkni?cia ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top