Witam.
Po dosc dluzszej przerwie zaczalem znow robic pixelki w dziadku Paintcie.
Bede Was niestety meczyl nimi puki znow mi sie nie znudzi.
Koniec gadania daje kilka moich starszych prac.
Cos z innej beczki :
Jezeli znajde wiecej oczywiscie je tu wrzuce .
Jezeli ktos ma watpliwosci co do plagiatu prosze tutaj napisac .
Ps . Znow zapomnialem o tagu.
Temat z dzialu grafika mozna usunac.
Po dosc dluzszej przerwie zaczalem znow robic pixelki w dziadku Paintcie.
Bede Was niestety meczyl nimi puki znow mi sie nie znudzi.
Koniec gadania daje kilka moich starszych prac.
Cos z innej beczki :
Jezeli znajde wiecej oczywiscie je tu wrzuce .
Jezeli ktos ma watpliwosci co do plagiatu prosze tutaj napisac .
Ps . Znow zapomnialem o tagu.
Temat z dzialu grafika mozna usunac.
| Notka moderatorska: |
| Tym razem ju? upomnienie //Devv |