What's new

Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Temat mo?na usun??, nieaktualne.
 

subzero123

Active User
Joined
Apr 13, 2012
Messages
104
Reaction score
2
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

Z ciekawo?ci ile? :)
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

Je?eli jeste? zainteresowany kupnem plik?w to napisz na GG w celu negocjacji.
Nie odpowiadam na g?upie pytania, "z ciekawo?ci", ciekawo?? to pierwszy stopie? do piek?a.
 

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

Potencjalny kupiec chcia?by widzie? cen? w temacie a nie na GG :tongue:

PS: Piek?a nie ma :sad:
 

subzero123

Active User
Joined
Apr 13, 2012
Messages
104
Reaction score
2
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

Okej, daj? 20 z? przez allegro :)
 

Uxi

Advanced User
Joined
Feb 9, 2015
Messages
291
Reaction score
6
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

dam 15 ale sms!
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

Nie sprzedaj? za sms ;p
 

subzero123

Active User
Joined
Apr 13, 2012
Messages
104
Reaction score
2
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

20z? paypal ?
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

To ?e?cie dojebali jak ?ysy grzywk? o kant sto?u. O ile tego pakietu nie ma w necie, a silnik na kt?rym postawi?e? nie jest dziurawy, to jest warty kilkaset z? jak nie kilka tysi?cy a wy wyje?d?acie z SMSami za 15z? xD

@down
narvia 5k, a tu masz custom map?. Sam nie wiesz co piszesz. Nie sprzeda? bym tego datapacka taniej ni? 700-800z?, chyba ?e kilku osobom :)
 

Pawlacz741

Advanced User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
392
Reaction score
5
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

kilkatysiecy hahaha
 

Kerania Eu

User
Joined
Feb 8, 2015
Messages
40
Reaction score
2
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

To ?e?cie dojebali jak ?ysy grzywk? o kant sto?u. O ile tego pakietu nie ma w necie, a silnik na kt?rym postawi?e? nie jest dziurawy, to jest warty kilkaset z? jak nie kilka tysi?cy a wy wyje?d?acie z SMSami za 15z? xD

@down
narvia 5k, a tu masz custom map?. Sam nie wiesz co piszesz. Nie sprzeda? bym tego datapacka taniej ni? 700-800z?, chyba ?e kilku osobom :)

Narvia nad kt?ra Inwob siedzia? w chuj czasu a zwyk?y TFS z poprawkami - chyba jest r??nica? Sam cast Inwoba jest wart w chuj, co dopiero jego poprawki bo z tego co wiem to du?o zmieni? w silniku? Za ten silnik wi?cej ni? 80 z? bym nie dal, chocia? nawet nie wiem czy nie mniej..
 

subzero123

Active User
Joined
Apr 13, 2012
Messages
104
Reaction score
2
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

Dubler jest podstawiony, pozdro :)

---------- Tre?? dodana o 10:30 ----------

Okej niech b?dzie daje 10 000 z?.
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

@Kerania Eu
dalej zostaje custom mapa (Zak?adam ?e to faktycznie robiona samemu mapa a nie copy-paste z map z neta; nie wiem, nie gram w tibie od wielu lat), zabezpieczenia od spamu etc i wszystko ready to start w kilkana?cie czy kilkadziesi?t minut. Przy dobrej reklamie zwracasz sobie zakup w jeden czy 2 miesiace. Co za r??nica czyj jest cast jak nikt go nie u?ywa :D
Rok czy 2 lata temu sprzedawa?em swoje evo za sam datapack + layout 350 i klienci byli ;)

@up
rodzic?w Ci podstawili chyba
 

subzero123

Active User
Joined
Apr 13, 2012
Messages
104
Reaction score
2
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

Wi?kszo?? system?w og?lnie dost?pna w internecie.
 

Kerania Eu

User
Joined
Feb 8, 2015
Messages
40
Reaction score
2
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

@Kerania Eu
dalej zostaje custom mapa (Zak?adam ?e to faktycznie robiona samemu mapa a nie copy-paste z map z neta; nie wiem, nie gram w tibie od wielu lat), zabezpieczenia od spamu etc i wszystko ready to start w kilkana?cie czy kilkadziesi?t minut. Przy dobrej reklamie zwracasz sobie zakup w jeden czy 2 miesiace. Co za r??nica czyj jest cast jak nikt go nie u?ywa :D
Rok czy 2 lata temu sprzedawa?em swoje evo za sam datapack + layout 350 i klienci byli ;)

@up
rodzic?w Ci podstawili chyba

Co do casta - jest r??nica, du?o os?b go u?ywa, przyci?ga on tez graczy. Silnik nie ma wed?ug mnie nic ciekawego, wiekszosc co wy?ej wypisa? mam u siebie. Je?li chodzi o map? to co ze custom? Skoro i tak nie ma juz na to graczy, przyk?adem jest MagEvo kahrasa - hinteria Gantee kt?ra za jaki? czas wystartuje - wi?cej ni? 100 os?b w pierwszy dzie? nie b?dzie, potem rozsypi? si? do 50 w dol, torgot tak samo custom. Do idealnego silnika (bez crashy itp) potrzeba tylko po?wi?ci? troch? czasu i cierpliwo?ci. Mo?e i kiedy? miales ch?tnych, ale kiedy? tez by?o trudniej znale?? stabilny serwer - chyba ze m?wisz o innych czasach..

Moim zdaniem jedyn? ciekawa funkcja tutaj jest: system losowych poziom?w mobow.

To tylko moje zdanie, nie chce nikogo zniech?ci? do kupna ale chce aby ka?dy wiedzia? jaka jest rzeczywisto?? bo pewnie komu? zaraz sprzeda za 800zl - kiedy? si? spotka?em z go?ciem kt?ry my?la? ze kupi? hexane / telanie za 700zl a tak na prawd? dosta? printera RL map? :d
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

15 z? sms za gotowy do odpalenia serwer, kt?rego nie ma w necie? baza, source, www, data, pliki + moja pomoc. spoko ... :)

---------- Tre?? dodana o 13:43 ----------

Je?eli kto? jest ch?tny do kupna zapraszam na gg
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

hinteria Gantee kt?ra za jaki? czas wystartuje - wi?cej ni? 100 os?b w pierwszy dzie? nie b?dzie, potem rozsypi? si? do 50 w dol, torgot tak samo custom. Do idealnego silnika (bez crashy itp) potrzeba tylko po?wi?ci? troch? czasu i cierpliwo?ci. Mo?e i kiedy? miales ch?tnych, ale kiedy? tez by?o trudniej znale?? stabilny serwer - chyba ze m?wisz o innych czasach..

Moim zdaniem jedyn? ciekawa funkcja tutaj jest: system losowych poziom?w mobow.

Trzeba po?wi?ci? troch? czasu? Ja s?ysza?em ?e keranie sam kupi?e? :D zobaczmy jak tam popularno?? casta na hexanie o 13:40:

oh, 22 castuj?cych, 4 spectator?w. Faktycznie przyci?ga.

A co do hinterii zobaczymy panie jasnowidzu.
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

:) zapraszam do kupna
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

@Kerania Eu
MagEvo kahrasa
No o moje Magevo tez si? nie boj ;) (mapa. Evo full edit a nie custom)

No i co ze Custom ale widac ze Seya sie niezle napracowal by takiego OTSa osiagnac.
Jak juz piszesz o graczach to ogarnij to ze niekt?rzy nie robi? OTSa dla kasy tylko 4fun by pozna? nowe jezyki, Lua, C++, PHP itd.


Moim zdaniem jedyn? ciekawa funkcja tutaj jest: system losowych poziom?w mobow.
KOPIA VESTII.
Jak dobrze poszukasz na google to znajdziesz gotowy kod :)
 

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: Sprzedam datapack[1] 8.60 [data][baza][www][source]

Co do casta - jest r??nica, du?o os?b go u?ywa, przyci?ga on tez graczy. Silnik nie ma wed?ug mnie nic ciekawego, wiekszosc co wy?ej wypisa? mam u siebie. Je?li chodzi o map? to co ze custom? Skoro i tak nie ma juz na to graczy, przyk?adem jest MagEvo kahrasa - hinteria Gantee kt?ra za jaki? czas wystartuje - wi?cej ni? 100 os?b w pierwszy dzie? nie b?dzie, potem rozsypi? si? do 50 w dol, torgot tak samo custom. Do idealnego silnika (bez crashy itp) potrzeba tylko po?wi?ci? troch? czasu i cierpliwo?ci. Mo?e i kiedy? miales ch?tnych, ale kiedy? tez by?o trudniej znale?? stabilny serwer - chyba ze m?wisz o innych czasach..

Moim zdaniem jedyn? ciekawa funkcja tutaj jest: system losowych poziom?w mobow.

To tylko moje zdanie, nie chce nikogo zniech?ci? do kupna ale chce aby ka?dy wiedzia? jaka jest rzeczywisto?? bo pewnie komu? zaraz sprzeda za 800zl - kiedy? si? spotka?em z go?ciem kt?ry my?la? ze kupi? hexane / telanie za 700zl a tak na prawd? dosta? printera RL map? :d


Nie rozumiem tego, dlaczego Ty tu ci?gle pr?bujesz namiesza?, zmieni? kogo? opini? i nie wiadomo co jeszcze. My?l? ?e powiniene? si? pochwali? swoim wynikiem tej wielkiej i doskona?ej Kerani v2 na kt?rej obecnie jest 36 online a mia?o wbi? "niby" 400+. Bez spoofa nigdy tej liczby nie osi?gniesz ;/
Co do Hinterii, to zobaczymy :D
A co do twojej osoby,Ty Keno to chyba mia?e? trudne dzieci?stwo i ci??kie zabawki.

Pozdro
 
Top