What's new

Stamina - nagroda reput

Status
Not open for further replies.

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
: >

Je?li zostanie mi mniej ni? 13h staminy, lub jak strac? j? ca?kowicie, to skillowanie b?dzie przebiega?o normalnie?
 

Trepid o

Active User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
72
Reaction score
25
Age
30
Odp: Stamina - nagroda reput

normalnie jak by? mia? 50k
@down
ok sry
 
Last edited:

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Stamina - nagroda reput

#UP:
Mo?esz mi powiedzie?, sk?d wzi??e? informacje, i? 0 staminy = dead? I jakim cudem u Ciebie da si? mie? 50k staminy?
Informacja wyssana z palca, je?eli masz 14h dostajesz po?ow? expa, gdy masz 0h staminy, dostajesz za potwory 0 expa. Nie padasz!

#UP2:
A? "se" sprawdzi?em:

Code:
When your stamina is drained down to 0, you won't receive experience points at all.
Czy widzisz co? tam wi?cej na temat 0 staminy? To jest supp fansite, wi?c na pewno nie k?ami?.

Stamina zmienia tylko i wy??cznie ilo?? punkt?w do?wiadczenia jak? otrzymujesz za zabicie potwora, nie ingeruje w pr?dko?? ro?ni?cia Twych skilli.
 
Last edited:

Stawik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
291
Reaction score
18
Odp: Stamina - nagroda reput

Po pierwsze stamina to blokada expienia a nie skillowania.
Powiem tak podczas skillowania stamina powinna Ci rosn??.
Spokojnie skilluj sobie tam.
Je?eli masz 14h to dostajesz po?ow? expa a je?eli masz 0 staminy to wszystkie potworki daj? tyle expa co np. batterflay.
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Stamina - nagroda reput

@
Kolejna bzdura (lecz nie do ko?ca)...

1. Stamina ro?nie kiedy jeste? offline, b?d? te? gdy nie dostajesz expa. Wi?c jak jeste? zalogowany, ale nie zabijasz mobk?w, to stamina powoli si? nape?nia.
2. Gdy masz 14h dostajesz 50% expa, a gdy stamina si? sko?czy - nic!
3. Podobno jak si? ?pi stamina odnawia si? odrobin? szybciej!

To chyba wszystko. :S

@DOwn
Ro?nie jak nie dostajesz expa... Tak wi?c, jak by? skillowa? np na trollach to w?tpi?, ?eby si? regenerowa?a....

@2x Down
Cholera nie przebijesz mnie bo sprawdza?em! : ]
 
Last edited:

Stawik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
291
Reaction score
18
Odp: Stamina - nagroda reput

Bzdura. Stamina ro?nie tylko wtedy, kiedy posta? jest offline.

Chyba ma?o grasz na realu.
Poczytaj jakie? poradniki i dopiero potem si? wypowiadaj.
Jestem pewny, ?e podczas skillowania stamina ro?nie. (oczywi?cie wolniej ni? by? by? wylogowany)
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Stamina - nagroda reput

To regenerate stamina, you must be logged off, and for every 3 minutes you are logged off your character will gain 1 minute of stamina. However, it will take even longer to regenerate the stamina for hour 42 since you gain way more experience in it. For every 12 minutes you are logged off you get 1 minuted added to the character's stamina.

[...]Note: Stamina only starts to regenerate after you have been logged off for 10 minutes.[...]

Aby zregenerowa? stamin?, musisz by? wylogowany, za ka?de 3 minuty offline, Twoja posta? otrzyma 1 minut? staminy. Jednak?e wi?cej czasu zajmie regeneracja staminy do 42 godziny, poniewa? podczas niej zdobywasz wi?cej do?wiadczenia. Za ka?de 12 minut offline, dostaniesz 1 minut? staminy.

[...]Stamina zacznie si? regenerowa? tylko 10 minut od wylogowania si? z gry.[...]

?r?d?o TibiaWiki.

@2up
A ja niby nie? Przeczytaj definicj? jeszcze raz, ale tym razem ze zrozumieniem.
 
Last edited:

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Stamina - nagroda reput

Ludzie nie k??ci? si? ^.-

Je?li masz 14 stminy to dostajesz po?ow? exp, a gdy 0 to nie dostajesz nic expa ^.-
Je?li masz nawet 0 staminy to nie zmienia to nic w skillowaniu. Skille lec? tak samo.
 
Status
Not open for further replies.
Top