What's new

Szukam serwera - temat zbiorczy

Zibio

User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
36
Reaction score
0
Age
31
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Wola?bym co? nowszego z 2011/2012, ale te? sta?ego na d?ugie miesi?ce. Je?li mnie pami?? nie myli kiedys by? ots huntera.pl i pierwsza edycja by?a z nagrodami, by?em bardzo wysoko, w topce i bardzo fajnie si? gra?o. Istnieje ten serwer?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Wola?bym co? nowszego z 2011/2012, ale te? sta?ego na d?ugie miesi?ce. Je?li mnie pami?? nie myli kiedys by? ots huntera.pl i pierwsza edycja by?a z nagrodami, by?em bardzo wysoko, w topce i bardzo fajnie si? gra?o. Istnieje ten serwer?

Jesli cos jest nowe to nie przewidzisz czy bedzie sie dobrze trzymac... Poza tym nie przypominam sobie nic nowszego co sie dobrze trzyma.
Narozia.pl? High exp...
Narvia.eu? Malo graczy...

Co do huntery.

h-exp...
Hexana ma mniejszy, a to tez ots ktory wyszedl z rak administracji huntery.
Mozesz tez sprawdzic nowy ots:

Generalnie to, ze jest po dobrym serwerze(ambera) zapowiada mu dluga zywotnosc i stabinosc. Ale pewnosci nigdy nie ma.
 

Zibio

User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
36
Reaction score
0
Age
31
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Evendima by?aby spoko, gdyby nie boty... P?ki co chyba nie ma i nie b?dzie porz?dnego serwa bez bot?w.
 

Rafaell96

User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera: RPG
Mapa: Mo?e by? Rl, albo Custom
Exp: Taki jak na RPG przysta?o od 50 w d?? ;D
Dodatkowe: Mo?liwie, ?e takiego ots nie ma ;/ Ale najlepiej 50+ os?b online, niski exp rate. Co? w stylu Neravii, albo Landorii (Kovlorii sprzed 4 lat). Fajnie by?o by pogra? na czym? co wystartowa?o niedawno, ale nie jest to jaka? konieczno??.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera: RPG
Mapa: Mo?e by? Rl, albo Custom
Exp: Taki jak na RPG przysta?o od 50 w d?? ;D
Dodatkowe: Mo?liwie, ?e takiego ots nie ma ;/ Ale najlepiej 50+ os?b online, niski exp rate. Co? w stylu Neravii, albo Landorii (Kovlorii sprzed 4 lat). Fajnie by?o by pogra? na czym? co wystartowa?o niedawno, ale nie jest to jaka? konieczno??.
No chuj strzela... http://tibia.net.pl/dyskusja-ogolna-ot/377756-szukam-serwera-temat-zbiorczy-6.html#post1447831 Ile to jest? 5 postow wyzej? 7? Nie mozesz uzyc szukajki i wpisac neravia skoro tez ja wymieniles lub po prostu przeleciec ostatniej strony?
Nie ma serwerow takich. Za duze wymagania.
Chcesz zeby sie dluzej trzymal i jednoczesnie mial duzo graczy? Serwer rpg w dodatku? Niemozliwe polaczenie...
Kiedys jeszcze jak byly np pierwszeedycje neravi to spoko, teraz jak byly wersje 3.0 i 3.1 i jakies tam podobne to sie nie trzymala zadna dluzej niz miesiac z graczami. A serwer jest na prawde super i dopracowany. Tak wiec nie ma szans. Skoro dobry serwer sie nie utrzymal to myslisz, ze ktos zrobi lepszy? Nie da sie...
Tyle w temacie.
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Szukam OTS:
*Jaki? niedawno postawiony / zapowiadany.
*Z stage expem jak na tych ots z rl map? (+200lv exp x5).
*Du?o graj?cych ludzi.

W skr?cie jaki? fajny OTS, by mo?na by?o wbi? na kilka dni. 1 dzie? na expa, a reszta to pk. Du?o ludzi do zabicia + server stoj?cy przez minimum 2 tyg.
 

kubixox

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
129
Reaction score
6
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera: Pokemon
Mapa: ...
Exp: Byleby nie jaki? ots 4fun.
Dodatkowe: Szukam najlepszego serweru pokemon. Musi tam gra? du?o ludzi, mo?e to by? serwer brazylijski, ale niech gra tam przynajmniej troch? polak?w.
 

esolius

Advanced User
Joined
Jun 3, 2009
Messages
177
Reaction score
1
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera: RPG
Mapa: Real Map
Exp: 1-25
Dodatkowe: Opr?cz serwera Narunia , najlepiej pod tibie 9+
 
Last edited:

Daniogks

New User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Witam Zapraszan na Sta?y Server Dedykowany Sileria.pl !! Evo Mapa Wiele Qestow ITD. Start 20 Czerwca o Godzinie 16.00 Serdecznie Zapraszam!
Ps. Ka?da guilds powy?ej 10 Cz?onk?w dostanie pkt na start !
 

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera:REAL/RPG
Mapa:Byle jaka
Exp:byle jaki
Dodatkowe: Ma to by? serwer kt?ry ma te najnowsze mounty i outfity wiece o co biega . mapa itd mnei nie obchodzi mo?e to by? angielski serwer lub inny ale ma gra? minimum 150+ os?b i troche polak?w
 

themasyaf

Active User
Joined
Apr 24, 2012
Messages
92
Reaction score
0
Szukam otsa !!!!

Szukam otsa !!!!

Siema :D Mam do was prozbe podajcie mi jakis ots fajny ale exp ma byc meeega czyli server 4 fun prosi? bym zeby podawac server gdzie bedzie w?asny klient i nie real mapa tylko w?asna :D exp najmniejszy x 500 / x 600 najlepiej zeby by? 4fun czyli ze sa reborny i takie tam wiecie ; p
 

themasyaf

Active User
Joined
Apr 24, 2012
Messages
92
Reaction score
0
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Wezcie podajcie jakis pro fajny server z rl map? ale zeby tp by?y do expiowisk bo tak to lipa i zeby by? duuuzy exp !

---Aktualizacja---

Ajest tam client ? bo ja jako? znale?? nie moge ..

---Aktualizacja---

Typ serwera: RPG
Mapa: Real Map
Exp: x500 do x 999
Najlepiej by by?o taki serv podac szybko : ]
 

ZjadaczQw

New User
Joined
Jul 18, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera:pVP
Mapa:Oboj?tnie
Exp:Duu?y, taki ?eby w jeden dzie? sz?o nabi? z 600k lvl
Dodatkowe:pvP od wi?kszego lvla
 

kubixox

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
129
Reaction score
6
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera: PVP
Mapa: Real
Exp: 3-15
Dodatkowe: Polski
 

Lucker906

Active User
Joined
Jul 5, 2012
Messages
84
Reaction score
2
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera: PVP
Mapa: Real
Exp: 3-15
Dodatkowe: Polski

tibia.mine.nu - Serwer podaj?e Polski, ale strona prowadzona jest po Angielsku. Je?eli si? myl? to przepraszam. Pr?cz j?zyka chyba wszystko powinno Ci pasowa? :).
 
Last edited:

ancek

New User
Joined
Jan 7, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera: mi?oby?oby z du?ym naciskiem na RPG
Mapa:RL
Exp:
Dodatkowe:
Witam.
Chcia?em zapyta? bardziej ogarnietych w temacie OT, czy jest w ogole szansa na znalezienie serwera (polski lub zagraniczny) ktory w 100% odzworowuje RL Tibie (oczywiscie nie z najnowszej wersji)? Chodzi mi o to ?eby by?y wszystkie questy, npce, dialogi itd - nie mam na mysli oczywiscie normalnego ratu expa i loota :p Z g?ry dzi?ki za pomoc.
 

Lucker906

Active User
Joined
Jul 5, 2012
Messages
84
Reaction score
2
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Typ serwera: mi?oby?oby z du?ym naciskiem na RPG
Mapa:RL
Exp:
Dodatkowe:
Witam.
Chcia?em zapyta? bardziej ogarnietych w temacie OT, czy jest w ogole szansa na znalezienie serwera (polski lub zagraniczny) ktory w 100% odzworowuje RL Tibie (oczywiscie nie z najnowszej wersji)? Chodzi mi o to ?eby by?y wszystkie questy, npce, dialogi itd - nie mam na mysli oczywiscie normalnego ratu expa i loota :p Z g?ry dzi?ki za pomoc.

W?a?nie tibia.mine.nu ;p. Co do dobrego serwera z el map? to oczywi?cie hexana.net ;).
 

Megaus

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Szukam serwera - temat zbiorczy

Witam.

Typ serwera: PvP
Mapa: RL (Jak najlepiej odwzorowana) mo?e by? z dodatkami
Exp: ma?y exp rate do x15
Dodatkowe:
Wszystkie silniki do 8.6 w??cznie. Skromny Item Shop bez item?w z PoI/Inq czy pot??nych statystyk. Wiadomo, bez lag?w, 24/7 i d?ugo?ywotny, ?eby po miesi?cu nie znikn??.
 
Top