Mam taki problem gdy wchodze na 1 chara wszystko jest idealnie tibia auto normalnie sie wlacza , gdy wlaczam tibie mc i loguje sie na 2 chara wlaczam tibie auto i wyskakuje tylko name 1 chara prosze o pomoc ;(;(;(;(;(;(
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
J szukam tibiauato 8.62 ale niemoge znalesc;/