What's new

Tani hosting www

Status
Not open for further replies.

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Zaczynam prowadzi? swoj? ga??? TFSa z okazji totalnego zjebania rev?w 5970+ (Protok?? 10.10+) i szukam stabilnego hostingu www na 1 rok z przestrzeni? oko?o 2GB. Zale?y mi przede wszystkim na niskich pingach i transferem minimum ~20GB/mc. Kto? co? ciekawego pozna? empirycznie w przyzwoitej cenie?
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Tani hosting www

~

Najlepsze jakie znam wraz z Mattem.
 

sekula eu

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
63
Reaction score
7
Odp: Tani hosting www

Za 23.20 z?(29.00 z? bez kodu rabatowego)/rok b?dziesz mia? 3 GB pami?ci na stron?, do 10 baz danych, domen oraz kont ftp - brak limitu transferu. Serwery zlokalizowane s? w Poznaniu wi?c ping powinien by? niski (testowe ip: 91.239.67.21). Kod rabatowy to "pio". Mia?em tam wykupiony serwer przez 3 miesi?ce, nie by?o ?adnych problem?w. Strona to mintshost.pl .
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Tani hosting www

w ovh nie widz? nigdzie hostingu www nawet, hekko 44,00 z? za tak kijowego packa to troszke przesada, chyba skusze sie na mintshost
 

Matt

Banned
Joined
May 9, 2013
Messages
595
Reaction score
46
Odp: Tani hosting www

Mintshost nie jest z?e bo czyta?em o tym, ale hekko Ci tak?e polecam korzystam i jestem zadowolony :).
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Tani hosting www

Ja tam przez kilka miechow w mintshoscie problemow nie mialem z uptime ani z niczym innym takze raczej jest ok. No i tanio w dodatku. Support tylko chujowy, ale co poradzic. Jak za taka cene to moze byc. Poza tym skoro sie nic nie dzieje wielkiego to support nie potrzebny, chyba, ze nie wiem, nie umiesz strony wrzucic na hosting i chcesz support zeby robil wszystko za ciebie XD
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Tani hosting www

no tak... z obs?ug? ftp, notatnik?w i kalkulator?w w windowsie zawsze mia?em problemy :|, no nic, decyzja podj?ta. Dzi?ki. Temat do zamkni?cia
 
Status
Not open for further replies.
Top