What's new

---> TauntOTS szuka tester?w, pomys?odawc?w <---

Status
Not open for further replies.

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Szukam ch?tnych tester?w oraz pomys?odawc?w do mojego projektu nad, kt?rym pracuje sam. B?dzie to RPG/FUN czyli troch? zabawy i troch? wysi?ku, g??wkowania. Map? zakupi?em za bardzo nisko cen?, pewnie jest gdzie? w internecie, ale ja j? przerabiam. Par? SS:
ma3g.jpg

map1j.jpg

map2w.jpg

[spoiler="Screens]
templef.jpg

depo.jpg

depodown.jpg

depoup.jpg

dhqkz.jpg

exp1.jpg

exp2p.jpg

questghazbaran.jpg

[/spoiler]
Oczywi?cie b?d? wszystkie questy jak na rl tibi (dhq, poi itp.) jak i nowe, kt?re w?a?nie tworz?. Moim celem jest zrobi? rozwini?t? fabu?? gry powi?zan? z questami. Wi?cej informacji tylko dla tester?w :)

Code:
Wiek:
Czy by?e? ju? w jakim? projekcie testerem/pomys?odawcom:
GG:
Posiadasz teamspeak3:

To tylko pr?bne podanie :) Moje GG jak co?: 28148144
 

Ermak

User
Joined
Dec 1, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RPG/FUN projekt szuka tester?w, pomys?odawc?w

Odp: RPG/FUN projekt szuka tester?w, pomys?odawc?w

Wiek:14
Czy by?e? ju? w jakim? projekcie testerem/pomys?odawcom:Tak tym i tym
GG:7784798
Posiadasz teamspeak3:Tak
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: RPG/FUN projekt szuka tester?w, pomys?odawc?w

Odp: RPG/FUN projekt szuka tester?w, pomys?odawc?w

Ermak dosta? si? na testera, gratuluje.


Terraria Quest
9 w p.n.e Ksi?ga Surusa rozdzia? I "Historia Miasta Catebria" "Historia Miasta Catebria". Magiczne stwory zakopa?y skarb kr?l?w g??boko pod ziemi?. Wielu pr?bowa?o go odnale??, lecz bez rezultat?w. Znienacka w mie?cie Catebria pojawi? si? pot??ny mag Zarkos, kt?ry us?yszawszy histori? o skarbi? kr?l?w, postanowi? wyruszy? w poszukiwania go. Zaczepi? go pewien stary cz?owiek, kt?ry wr?czy? mu map?, gdzie powinien rozpocz?? poszukiwania. Zarkos spogl?dn?? na map?, nie wiedz?c kiedy stary m??czyzna znikn??. Nast?pnego dnia mag dotar? na miejsce, buduj?c sw?j dom ko?o zaznaczonego punktu na mapie. Gdy mag sko?czy? kopa? tunel, wybudowa? sobie w nim ma?y domek. Zm?czony Poszed? spa?. Otwieraj?c oczy objawi? mu si? stary, zakapturzony dziadek. Okaza?o si?, ?e to ten sam m??czyzna. Wypowiedziawszy dziwne s?owa przez m??czyzn?, otworzy?y si? wrota. Ku zdziwieniu maga okaza?o si? to by? miejscem gdzie spoczywa? skarb kr?l?w. Stary cz?owiek powiedzia?:

-Stary cz?owiek: "Zarkosie! Za du?o niebezpiecze?stw kryje si? w tym ?wiecie. Tylko Ty jeste? tak pot??ny by zabezpieczy? skarb kr?l?w, kt?rego by?em stra?nikiem.
-Zarkos: "Dobrze, tak wi?c si? stanie.

Po rozmowie z zakapturzonym dziadkiem Zarkos wypowiedzia? magiczne zakl?cie, kt?re spowodowa?o trz?sienie ziemi. Droga do skarbu zosta?a zasypana g?azami, a sam mag zgin??. Dwa miesi?ce p??niej w domu ?p. Maga Zarkosa znaleziono notatk?, a w niej s?owa:

"Skarb zabezpiecz?, lecz wiem, ?e kiedy? kto? pot??niejszy ode mnie i sprawiedliwy mo?e potrzebowa? skarbu, dlatego stworz? tajne przej?cie do niego i tylko wybrani je odnajd?, ?egnajcie."

scaled.php

scaled.php

scaled.php






Zrobi?em to po to, by?cie wiedzieli, ?e codziennie co? nowego dodajemy. Zapraszam ch?tnych do sk?adania poda? na beta-tester?w !
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: ---> TauntOTS szuka tester?w, pomys?odawc?w <---

Ka?dy zg?oszony tester, otrzymuje dost?p do ukrytych dzia??w na forum oraz otrzymuje IP serwera w ramach test?w.
Od?wie?am...


teamspeak3.png


Wszystkich zainteresowanych TauntOTS oraz pomys?odawc?w, tester?w zapraszam na serwer ts3.

IP: 188.165.19.221
Kana?: ErMex TauntOTS
Has?o: taunt
 
Last edited:

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: ---> TauntOTS szuka tester?w, pomys?odawc?w <---

Tak jak pisa?em, to nie b?dzie tylko zwyk?y, nudny RPG, to jest r?wnie? 4FUN! Dost?pne s? 3 teleporty w dp, w ka?dym mie?cie. S? to zwykle TP na: Rotworms, Cyclops, Dragons - co? dla newbie :)
depodowntp.jpg

Po wej?ciu w drzwi na jaki? teleport pokazuje si? napis z informacj? na jaki exp jest to teleport, jakie mo?na tam spotka? monstery, czy jest tam jaki? quest.
depodowntpnapis.jpg

Te teleporty b?d? dla nowych graczy. Ci z wy?szymi levelami b?d? u?ywa? statku.

Nie my?lcie, ?e to b?dzie kolejne nudne RPG exp x7 ... exp b?dzie stages od 100 w d??! Tak, wi?c zapraszam wszystkich do udzielania si? w projekcie jako tester.
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: ---> TauntOTS szuka tester?w, pomys?odawc?w <---

wiezienie.jpg

Ermex (ja) - wi??e?
Ermakpl - robi? za stra?nika stra?nik

O co tu chodzi? A no ju? t?umacz?. Z po?r?d graczy na serwerze wybierzemy 3-5 stra?nik?w serwera. Czym oni si? zajmuj?? G??wnie wsadzaniem ludzi do wi?zienia za:

-blokowanie przej??
-zasypywanie komu? item?w
-spamowanie, wkurzanie na publicznym chat

Stra?nik b?dzie posiada? specjalne przywileje, jak np. otwieranie wi?zienia poprzez jedno klikni?cie na krat?.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: ---> TauntOTS szuka tester?w, pomys?odawc?w <---

Wiek: 17
Czy by?e? ju? w jakim? projekcie testerem/pomys?odawcom: Tester/pomocnik w projekcie btlsots.az.pl/bhots.pl(serwery bleach). Tester na kilku mniej znaczacych otsach rl map/karmia/custom/evo...
GG:3930604
Posiadasz teamspeak3:Tak
Cos od siebie:
Troche juz przegadalismy w tamtym temacie. Wlasciwie to nie wiem czemu, ale mam poprostu mase pomyslow... Wczesniej jakos sie nad tym nie zastanawialem nigdy.
Przyklad:
Poziom 10. Dostajesz od straznika miasta misje pozbyciu sie kilku bandytow z podziemi miasta.
Poziom 18. Znow misja od straznika. Dowiadujesz sie, ze bandyci rozbili oboz niedaleko miasta, planuja napasc na miasto w najblizszym czsaie. Musisz udac sie tam, znalesc ich plany i przyniesc do straznika.
Poziom 20. Jesli przyniosles plany pomagasz straznikom w zbrojeniu i ataku na oboz bandytow. Jesli nie przynioslles planow musisz obronic miasto bez bandytami w najblizszym raidzie zabic ich kilkunastu w okreslonym czasie...
Poziom 25. Jesli zaatakowaliscie oboz, pomagasz w zyciu zonie poleglego straznika w walce. Masa questow. Jesli broniles miasta, mozesz wykonac niektore questy u zony, jej maz przezyl, ale jest ranny. Dlatego musisz im pomagac. Jesli udalo ci sie obronic miasto. Jesli nie, dostajesz misje od straznikow na dalsze walki z bandytami i pokonanie ich lidera. Tak, aby bali sie atakowac miasto.
To tyle narazie. Taki prosty schemacik pod kilkanascie questow.
Pare rozmow z npc, pare taskow, task na czas w czasie raidu ktory moze byc wywolany przez graczy(albo i nie kto wie co mozna jeszcze z tym zrobic). Dostepnosc questow i niedostepnosc innych po wykonaniu okreslonego zadania...
A to wszystko, tylko ze spojzenia na mape i zobaczenia nieopodal jakiesj malej wioski ktora nie wiem czym jest, ale zawsze mozna ja przerobic, pod kilka questow.
To tylko schemat z pomyslem na pare questow, sama fabule wieksza do tego zrobic to dla mnie nie duzy problem, szczegolnie, ze lubie sie rozpisywac. Wiec ci co nie chca sie wglebiac maja tylko schemat i podstawe histori, ci co chca poczytac dostana informacje w bibliotece, przy okazji taktyki na lidera oraz szczegolowa mapa jak dojsc do ich obozu. Przy okazji dostajac dodatkowego questa w tej wiosce...
Jej, bedzie sie mozna zamotac i o to chodzi!

Ogolnie wyczytalem, ze nie ma to byc nudne evo z expem 7 tylko od 100. Mysle, ze moglo by byc np od 30 czy od 20 i by bylo dobrze. Exp zmienny tak jak opisywalem dzieki questom itp. Jak bedzie 100 exp to wszystkie questy na nizsze lvle nie beda potrzebne i tylko sie je przeniesie na inne potwory i troche zmieniona historie. Ale wtedy wlasnie duzo expowisk bedzie tylko do expienia a nie do misji i questow, co w moim zalozeniu rowna sie marnotrawieniu mapy ktora ktos zrobil, stawiajac tam tylko potwory...

Oczywiscie moge nawet pomagac w skryptach, mapie i testowac kazdy quest ktory zostanie zrobiony kiedy juz obmyslimy jak ma wygladac.
 
Status
Not open for further replies.
Top