What's new

"Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Status
Not open for further replies.

Ksiądz Szatanek

Wiedz, że coś się dzieje...
Joined
Apr 29, 2009
Messages
273
Reaction score
50
Witam!
Proponuj? wgra? plugin, dzi?ki kt?remu w panelu pisania nowego tematu, po wpisaniu tytu?u i przej?ciu do okna edycji wiadomo?ci, pod okienkiem z tytu?em, wy?wietlone zosta?y podobne tematy na forum. Ograniczy?oby to w pewnym stopniu dublowanie temat?w.
Wygl?da to tak:

beznazwyst.png
 

vBalon

User
Joined
Oct 26, 2010
Messages
46
Reaction score
6
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Szczerze? Jestem na nie, poniewa? gdy kto? chce wstawi? screeny z Tibi na serwerze Harmonia i tamten podobne tematy z nazwami zosta?y porzucone i ju? nie wa?kowane przez komentator?w to w?a?nie ten system stworzy spam i r??ne kombinowania z nazwami, ale wiem te? ?e pe?no ludzi robi jeden temat z t? sam? nazw? a jeden temat ni?ej jest to samo, ale c??. M?j g?os jest podzielony na tak i nie, mo?na by?o by jeszcze podzieli? taki system na kt?re? z dzia??w pomocy czy bot?w.

@edit.
Wiem, napisa?em to troszk? nie logicznie, na szybko.
 

Ksiądz Szatanek

Wiedz, że coś się dzieje...
Joined
Apr 29, 2009
Messages
273
Reaction score
50
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Szczerze? Jestem na nie, poniewa? gdy kto? chce wstawi? screeny z Tibi na serwerze Harmonia i tamten podobne tematy z nazwami zosta?y porzucone i ju? nie wa?kowane przez komentator?w to w?a?nie ten system stworzy spam i r??ne kombinowania z nazwami, ale wiem te? ?e pe?no ludzi robi jeden temat z t? sam? nazw? a jeden temat ni?ej jest to samo, ale c??. M?j g?os jest podzielony na tak i nie, mo?na by?o by jeszcze podzieli? taki system na kt?re? z dzia??w pomocy czy bot?w.
@edit.
Wiem, napisa?em to troszk? nie logicznie, na szybko.
To jest tylko informacja dla osoby zak?adaj?cej temat, a nie wymuszenie innego tytu?u.
G??wna idea jest taka, aby nie zak?ada? temat?w z problemem kt?ry zosta? ju? rozwi?zany.
 
Last edited:

vBalon

User
Joined
Oct 26, 2010
Messages
46
Reaction score
6
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

To jest tylko informacja dla osoby zak?adaj?cej temat, a nie wymuszenie innego tytu?u.
Tak wiem, taka propozycja zda?a by egzamin w co nie kt?rych dzia?ach, nie wszystkich.
 

Omanen

Active User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
52
Reaction score
5
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Moim zdaniem przyda?aby si? taka funkcja - na pewno ludzie rzadziej zak?adaliby temat o takim samym zapytaniu, poniewa? przeczytaliby proponowane tematy i znale?liby odpowied?. Niestety du?o ludzi jest rasy dzieci neo, i mimo to - durne tematy by powstawa?y.
 

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

ciekawa funkcja.. my?l? ?e by?aby przydatna, szczeg?lnie dla tych kt?rzy "nie pami?taj?" o opcji szukaj
 

Devil Buka

User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
17
Reaction score
2
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

To nie ma sensu. Niekt?re problemy mog? mie? tak? sam? nazw?, a inne rozwi?zanie bo akurat to kt?re zosta?o ju? wyja?nione nie jest odpowiednie i w inny spos?b nie mo?na uj?? tego b??du. Zreszt?, wi?kszo?? os?b nie zwraca?aby na to uwagi. Zb?dny.
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Jestem na nie je?eli by?o by to wy?wietlane przy zak?adaniu tematu istnieje ju? takie co? przy patrzeniu na post masz to na dol? po co wi?cej ?? By?o by to denerwuj?ce przy pisaniu post?w lecz tak jak ju? inni m?wili tematy by?y by ignorowane je?eli nazwa tematu by?a ta sama a zawiera?a inna tre??.

To jest dobre je?eli si? szuka pomocy lub tematu w wybran? tre?ci? co mamy aktualnie na forum lecz do pisania post?w jest to zb?dn? rzecz?.

Pozdrawiam.
 

Ksiądz Szatanek

Wiedz, że coś się dzieje...
Joined
Apr 29, 2009
Messages
273
Reaction score
50
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

To nie ma sensu. Niekt?re problemy mog? mie? tak? sam? nazw?, a inne rozwi?zanie bo akurat to kt?re zosta?o ju? wyja?nione nie jest odpowiednie i w inny spos?b nie mo?na uj?? tego b??du. Zreszt?, wi?kszo?? os?b nie zwraca?aby na to uwagi. Zb?dny.
Wtedy wchodzisz w wy?wietlony odno?nik do tematu - mo?esz zobaczy? czy podobny problem zosta? rozwi?zany. Nie rozumiem dlaczego opieracie si? sposobno?ci do unikni?cia punkt?w ostrze?e?. Plugin ten ani nie przeszkadza, niczego nie utrudnia, ani nie szpeci wygl?dem.

Jestem na nie je?eli by?o by to wy?wietlane przy zak?adaniu tematu istnieje ju? takie co? przy patrzeniu na post masz to na dol? po co wi?cej ?? By?o by to denerwuj?ce przy pisaniu post?w lecz tak jak ju? inni m?wili tematy by?y by ignorowane je?eli nazwa tematu by?a ta sama a zawiera?a inna tre??.
To jest dobre je?eli si? szuka pomocy lub tematu w wybran? tre?ci? co mamy aktualnie na forum lecz do pisania post?w jest to zb?dn? rzecz?.
Pozdrawiam.
Przecie? jasno napisa?em ?e jest to plugin do panelu pisania nowego tematu.
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Pomys?y si?demeczki s? zawsze dobre i trafne. Popieram.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Ja jestem za. Bardzo dobry pomys?. Naprawd? fajnym pomys?em by?oby wstawienie czego? takiego na Forum. Macie racj?, ?e unikneliby?my zb?dnych ostrze?e?, upomnie? itd. Pracowa?o by si? napewno inaczej i definitywnie lepiej z takich czym?...

Ja jestem za!
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Zanim ktokolwiek raczy doda? taki plugin na serwer forum trzeba by?oby si? zastanowi? czy ma to jaki? wi?kszy sens. Pomy?l racjonalnie, co z tego, ?e widnia?by jakikolwiek komunikat skoro tak czy inaczej niczemu by nie pom?g?, a raczej przysporzy? wi?cej pracy moderatorom. Czemu s?dz? akurat tak? A no temu, ?e jak wbije jaki? fanatyk bot?w na forum i wie, ?e nie napisz? tutaj wi?cej ni? 1-2 posty w celu znalezienia czegokolwiek to b?dzie mia? g??boko w dupie jakie obowi?zuj? tutaj zasady, dlatego w?a?nie wp?ynie to tylko na niekorzy?? niekt?rym robolom tego forum. Ale co z tego, bo nie zabraknie pewnie tutaj ludzi kt?rzy zaraz wyskocz? z wym?wk?, ?e moderatorzy i tak g?wno robi?. Teraz u?wiadom sobie, ?e za bezcen tyrasz par? godzin na forum dla dobra portalu w sumie dla przyjemno?ci, a tu znik?d po prostu daj? ci kolejne p?? godziny zajmowania si? dzia?ami przez widzimisi? kadry.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Ja oczywi?cie jestem za, z pewno?ci? obni?y?o by to liczb? warn?w dla u?ytkownik?w za powtarzaj?ce si? tematy i na pewno ?atwiej by?o by odnale?? podobny temat.
Nie widz? w tym nic z?ego, oczywi?cie popieram pomys?.
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: "Tematy o podobnym tytule istniej? ju? na forum"

Po pierwsze to du?o os?b pisze tutaj posty typu:
Szczerze? Jestem na nie, poniewa? gdy kto? chce wstawi? screeny z Tibi na serwerze Harmonia i tamten podobne tematy z nazwami zosta?y porzucone i ju? nie wa?kowane przez komentator?w to w?a?nie ten system stworzy spam i r??ne kombinowania z nazwami, ale wiem te? ?e pe?no ludzi robi jeden temat z t? sam? nazw? a jeden temat ni?ej jest to samo, ale c??. M?j g?os jest podzielony na tak i nie, mo?na by?o by jeszcze podzieli? taki system na kt?re? z dzia??w pomocy czy bot?w.
Ale to ma by? tylko dla wiadomo?ci dla pisz?cego, a nie zakaz za?o?enia takiego tematu!

Og?lnie to jestem za. Bardzo by si? to przyda?o szczeg?lnie w dzia?ach pomoc z tibi?/OT. Jest to, a raczej by?by to(Gdyby wypali?) wr?cz wspania?y pomys? i rozwi?zanie problem?w nawet przed za?o?eniem tematu. Jestem Za!
 
Status
Not open for further replies.
Top