Skrypty & Kody [tfs 0.4, 8.6] NPC odpisuj? z op??nieniem

Status
Zamknięty.

ja niemoge

Active User
Zarejestrowany
Dołączył
Listopad 21, 2010
Posty
136
Liczba reakcji
2
Witam, tak jak w temacie. Posiadam tfs 0.4, 8.6 i na nim npc odpisuj? z op??nieniem. (to nie przez lagi.) Gracz pisze hi, a npc odpisuje mu dopiero po 3 sekundach... (na 8.54 normalnie w tej samej sekundzie odpisywali.) Prosze o pomoc, oczywi?cie REP++


Notka moderatorska:
Z?y dzia?, przenosz? i wr?czam nagrod? :)
//wujush
 
Odp: [tfs 0.4, 8.6] NPC odpisuj? z op??nieniem

@REFReSH
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry