- Dołączył
- Listopad 21, 2010
- Posty
- 136
- Liczba reakcji
- 2
Witam, tak jak w temacie. Posiadam tfs 0.4, 8.6 i na nim npc odpisuj? z op??nieniem. (to nie przez lagi.) Gracz pisze hi, a npc odpisuje mu dopiero po 3 sekundach... (na 8.54 normalnie w tej samej sekundzie odpisywali.) Prosze o pomoc, oczywi?cie REP++
| Notka moderatorska: |
Z?y dzia?, przenosz? i wr?czam nagrod? ![]() //wujush |
