What's new

The Life of a Noobie

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Filmik r?wnie? stary, ale mo?e kto? kto zna angielski po?mieje si? troch?. Filmik zdedykacj? dla noob'?w ;) << film r?wnie? ukazuj?cy cz?ste oblicze ?ycia w Tibii.

 
M

MatriX

Guest
Jo? wow ale znalaz?e? filma normalnie super stare to jest to dla mnie nie jest ?mieszne a raczej g?upie 00,1/10
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
Tak, stary ale jary ;) Filmik widzia?em ju? wiele razy. Bardzo mi si? podoba 9/10.
 

Xavi

User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
24
Reaction score
2
Ogl?da?em go jaki? rok temu, lecz dalej mi si? podoba
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
?mieszne, aczkolwiek ten g?os jest momentami m?cz?cy : )

Mimo wszystko ciekawe i stare jak Thais ; )
 

ZS1906

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
53
Reaction score
2
Nic w tym filmiku nie jest ?miesznego. On jest bez sensu.
1/10.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
wiedzia?em ?e wiele os?b nie zrozumie przekazu tre?ci tego filmu. Zupe?nie jest z osobami kt?rzy uwa?aj? ?e hip-hop to g?wniana muzyka. Bo ?atwiej powiedzie? ?e g?wniana ni? przyzna? si? ?e ma si? 10 lat i o ?yciu nic si? nie wie to i muzyka jest kiepska. Tak samo w filmie. Grasz w tibie pare miech?w masz 10 level to trudno aby? wiedzia? o co chodzi ;) w dodatku wi?kszo?? pewnie nie zna angielskiego to trudno aby komu? takiemu film si? podoba? :)
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
wiedzia?em ?e wiele os?b nie zrozumie przekazu tre?ci tego filmu. Zupe?nie jest z osobami kt?rzy uwa?aj? ?e hip-hop to g?wniana muzyka. Bo ?atwiej powiedzie? ?e g?wniana ni? przyzna? si? ?e ma si? 10 lat i o ?yciu nic si? nie wie to i muzyka jest kiepska.

Kurwa, chcesz mi wm?wi? ?e jestem ciota i nic nie wiem o ?yciu, skoro uwa?am, ?e kto? wrzeszcz?cy "CO?! CO!? JEBA? MI SI? CHCE!" do jakiego? mongolskiego podk?adu to zwyk?e g?wno w por?wnaniu do muzyki, kt?r? aby zagra?, trzeba ?wiczy? ci??ko na jakim? instrumencie 5 lat? Ty masz chyba 10 lat! Nie oceniaj kogo? po muzyce jakiej s?ucha! Ja widz?c tw?j post uwa?am, ?e podnieca ci?, jak w piosence co 5 minut wyst?puje s?owo "kurwa". Filmik te? ssie pa??. Nie widz? w tym niczego podniecaj?cego. To nie znaczy, ?e uwa?am, i? ci kt?rym si? to podoba maj? 10 lat i nic nie wiedz? o ?yciu.
 

Cai Johnson

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
69
Reaction score
2
Ca?a prawda o spo?eczno?ci Tibijskiej. Przykro mi m?wi? ?e g??wnie "noob'ami" s? Polacy oraz Brazylijczycy. Po chwili filmik si? nudzi, mogli by zrobi? go chod?by nagrywaj?c na Tibi. Szkoda ?e s? tacy gracze. Chcia?bym te? podkre?li? r??nic? pomi?dzy "newbie", a "noob". Newbie jesto to poprostu nowy gracz, kt?ry nie gra na tyle d?ugo aby dobrze zna? gr?, noob z drugiej strony to naparczywy gracz, kt?ry zna - b?d? nie gre, lecz ma to g??boko i zrobi wszytko ?eby zdenerwowa? innych.
 

Nitro Bee

Active User
Joined
May 12, 2008
Messages
66
Reaction score
4
mi si? podba?o smieszne jak kto? zna angielski :D :p ca?a akcja dzieje si? w thais bo aruda tam jest :p ocenke zachowam dla siebie :p oby wi?cej takich filmik?w

Pozdro Dla Tych Prawd?wych
 

Norbi

User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
31
Reaction score
0
ee ju? ja taki post wstawi?em i ten filmik r?wnie? i ja go odkry?em

a inni mi pisali ?e to jest dno ;/ a ci mowi? inaczej

to jest fajne ale odemnie musia?e? skopiowa? ;)
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
O, stare, ale jare. Widzia?em to ju? bardzo dawno temu. :) Ale i tak dobrze, ?e go tu wstawi?e?.

P.S. Najlepsza jest muza.

Pozdrawiam,
Vendeto
 
Top