What's new

The Titans - Epic Soundtrack [FL Studio]

Status
Not open for further replies.

OldTejdi

Senior User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
537
Reaction score
49
Odp: The Titans - Epic Soundtrack [FL Studio]

Mi si? podoba, jest w tym to "co?"
Szkoda, ?e napisa?e? temat teraz, a nie 3 godziny temu, bo zapyta? bym o mo?liwo?? u?ycia w moim intro na temat OTS :p
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: The Titans - Epic Soundtrack [FL Studio]

Mi si? podoba, jest w tym to "co?"
Szkoda, ?e napisa?e? temat teraz, a nie 3 godziny temu, bo zapyta? bym o mo?liwo?? u?ycia w moim intro na temat OTS :p
A to pech ^^
Gdybym 3 godziny temu za?o?y? ten temat i by? zapyta? o mo?liwo?? u?ycia tej nutki to bym na to zezwoli? ; D
 
Last edited:

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Odp: The Titans - Epic Soundtrack [FL Studio]

Intro napewno pozostawia spory niedosyt, jest zbyt kr?tkie nawet jak na intro.
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: The Titans - Trailer Music [FL Studio]

Odp: The Titans - Trailer Music [FL Studio]

Pouk?ada?em kolejne klocki, wymasterowa?em w miar? swoich mo?liwo?ci i oto efekt (jeszcze nieko?cowy) : P

Czekam na wasze opinie.
Track zostanie prawdopodobnie wykorzystany do trailera mojego serwera, tak?e ten tego, prosi?bym o nieu?ywanie go : >
 
Last edited:

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Odp: The Titans - Epic Soundtrack [FL Studio]

Ten d?wi?k od 0:34 do 0:48 sprawia, ?e bol? uszy (przynajmniej moje po k?pieli), reszta bez zarzut?w.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: The Titans - Epic Soundtrack [FL Studio]

Nie jest zle w sumie jako samo brzmienie. Ale ogolnie bez sensu zrobione. Jak tego trailera krotkiego sluchalem samego to w miare ok. Tylko bardziej by pasowalo na cos dluzszego i z kontynuacja, a nie taki urwany fragment. Teraz cos tam dalej jest, ale kompletnie z dupy wyciagniete. Pierwsze sie konczy, przerwa i kolejne zaczyna jakby. W ogole to do siebie nie pasuje. Powinno byc osobno...
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: The Titans - Epic Soundtrack [FL Studio]

Ten d?wi?k od 0:34 do 0:48 sprawia, ?e bol? uszy (przynajmniej moje po k?pieli), reszta bez zarzut?w.
A od 0:59 do 1:12 nie? Tam jest ten sam d?wi?k o 10% g?o?niej ^^

Nie jest zle w sumie jako samo brzmienie. Ale ogolnie bez sensu zrobione. Jak tego trailera krotkiego sluchalem samego to w miare ok. Tylko bardziej by pasowalo na cos dluzszego i z kontynuacja, a nie taki urwany fragment. Teraz cos tam dalej jest, ale kompletnie z dupy wyciagniete. Pierwsze sie konczy, przerwa i kolejne zaczyna jakby. W ogole to do siebie nie pasuje. Powinno byc osobno...
Powinno by? d?u?sze przej?cie i nad nim chyba popracuje ^^
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top