What's new

[Thrak] Threard

Status
Not open for further replies.

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Witam, otwieram nowy temat, temat galerie, jedna ju? by?a, niestety si? nie uda?a. W archeologa si? bawi? nie b?d?, starych temat?w nie b?d? od?wie?a?.

Dlaczego Villefront, a nie Thrak? Powr?ci?em do starego, bardzo starego, nicku. Na tnp oczywi?cie nie mog? go zmieni?. Poza tym, na otfansie istnieje w?a?nie pod tym nickiem. ^^

Pos?u?ymy si? prostym systemem, b?d? komentarze - b?d? screeny z moich pracy.

Na pocz?tek jakie? dwie prace na szybko. ; >

ao6l91.png


2qxxmc0.png
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

first !!1111!ononeoneone
Thrak ?adnie nie wiedzia?em, ?e masz taki talent w mapowaniu podobaj? mi si? bardzo takie ma?e prace, ale z wielk? ilo?ci? urozmaice?.
11/10
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

Dzi?ki archi. ^^

Malutki edit tej pustynnej bramy;

2qdyfjk.jpg
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

Na przek?r ca?ej antypatii powiem szczerze, ?e Twoje prace mi si? podobaj?. :rolleyes: S? dopracowane, przemy?lane i wygl?daj? profesjonalnie. Poprzednia krypta gargulc?w poruszy?a me wra?liwe na szczeg??y serce, podobnie jak w tym temacie ta powoli ju? rozpadaj?ca si? chatka...
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

Tak, nie mog? powiedzie?, ?e mapy s? s?abe/?rednie.
Napewno wielkim plusem jest twoja wyobra?nia, kszta?tujesz j? poprzez mapping. Ale nie ma co si? czarowa?/ukrywa? twoje mapy [bynajmniej ta] to nie tw?j styl, zalatuje tutaj stylem Neona czy Hiperkarmy.
Je?eli mia?bym ocenia? to co pokaza?e? wy?ej nie patrz?c na styl to powiem.
ao6l91.png

Napewno rzuca si? w oczy nie pasuj?ca tutaj Bia?a Flaga, jak wiesz oznacza ona poddanie, klimat symbolizuje pirat?w, walke powiniene? umie?ci? inn? flage.
Nie podoba mi si? "to co?" po lewej stronie, niewiem naprawd? czemu to ma s?u?y? ale k??d?c to po to by by?o, robisz ?le.
2qxxmc0.png

Tutaj mamy w?a?nie przyk?ad "podkradzionych" styl?w. Domki przemawiaj? za Neonem za? natura za Hiperkarma.
Og?lnie nie ma co Ci tu mog? zarzuci?, bo wygl?da naprawde ?adnie.

Podsumowywuj?c, chcia?bym powiedzie?, ?e masz niezmierny talent do ??czenia pixeli.
Je?eli b?dziesz ci?zko pracowa?, wyrobisz sw?j w?asny styl osi?gniesz co? czego nie osi?gn?? jeszcze ?aden polak, tego Ci ?ycz?.
Pozdrawiam
Fluos!

#down
Jednak?e styl wygl?da niemal identycznie jak powiedzia? m?j kolega :
"?atwo powiedzie?, trudniej udowodni?"
Pozdrawiam!
 
Last edited:

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

#Up
Nie mappuje patrz?c si? na prace innych mapper?w, owszem, znam ich dobrze, ale to co widzisz wy?ej, jest moim i tylko moim stylem. Jak ju? wspomnia?em, nikim ani niczym si? nie sugeruje. ; )

A co do flagi, bia?a flaga jest po prostu bia?? flag?.. Nie wiem dlaczego interpretujesz j? jako 'poddanie' i podpinasz pod to klimat pirat?w. :|

#edit
Zapytaj sam siebie, czy ja musz? cokolwiek udowadnia?? : ]
 
Last edited:

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

Dwie prace konkursowe;

1. Krypta Gargulc?w
21bvxax.jpg


2. Fabryka Miko?aja
rswuc4.jpg
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

Mo?e i Twoje prac? s? dobra, ba, nawet nie mo?e. Lecz nic mnie tak nie irytuje jak to czarne pole wok??. Po prostu mam wra?enie, ?e nie chce Ci si? tego robi?, lub po prostu nie umiesz zape?nia? tego. Zapewne jeste? leniem takim jak ja, ?e jak nie musisz czego? robi?, to tego nie robisz. Jednak m?g?by? "doka?cza?" swe mapy, bo przez to czarne pole, znacznie trac? na warto?ci Twoje dzie?a. Co do samych dzie?, to s? po prostu bardzo dobre. S? dopracowane i przemy?lane. Dobrze tak?e mieszasz poszczeg?lne style, np. ???ty piasek z czerwon? ziemi?. Harem, tfu.. fabryka Miko?aja podoba mi si?, tak jak ten ma?y pustynny bonus. Lecz krypta gargulc?w po prostu nie przypad?a mi do gustu i tyle.
Pozdrawiam.
edit:
@Thrak
Jednak jakby? wyko?czy? przynajmniej w obr?bie screena to by by?o dobrze. Sam piasek? Przecie? s? r??nego rodzaju urozmaicenia, jak ma?e zaspy etc.
 
Last edited:

Hoxaver

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
300
Reaction score
60
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

Cho? wsz?dzie wida? nawi?zania do czo??wki mapper?w, zw?aszcza do Neona, to i tak mi si? podoba. Bo czemu nie wzorowa? si? (podkre?lam s?owo "wzorowa?") na najlepszych?
Co ja tu b?d? ?ciemnia?, jestem wielkim fanem prac Neona i mapki wykonane w podobnym do niego stylu uwa?am za doskona?e.
Dlaczego?
Schludno?? i estetyka, doskona?y i 'zdrowy' dob?r szczeg???w, masa urozmaice?.
Por?wnajmy to sobie do takiego Eldiana. Przecie? po tych jego mapach nawet si? biega? nie da. A tutaj? Owszem.

Czekam na wi?cej.


@down
Z Woristinem to jeszcze w ostateczno?ci bym si? zgodzi?, cho? nie lubi? jego stylu. Z Chrisem i Vraelem to jednak stanowczo przesadzi?e?.
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

No troch? racji w tym jest - to czarne t?o wygl?da po prostu jak niesko?czona praca. A fragment danego terenu oczywi?cie ?e mo?e by? zajebisty tylko ?e nie zawsze ten kawa?ek si? liczy a ca?o??. Prace doskona?e nie ma co gada?, w wielu z nich za du?o ?mieci (tak wiem, specjalnie) co troch? przygn?bia i o?lepia, ale c?? taki masz styl (oryginalny) i tego si? trzymaj.
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

Zauwa? co innego, ja (jak i inni `lepsi` mapperzy) zaczynamy najpierw tworzy? szczeg??y, (budynki, prowizoryczn? natur?) a dopiero na samym ko?cu, wyka?cza? to wrzucaj?c pod?o?e. Na chuj mam wrzuca? screena z 20x20sqm samego piasku? By?oby to interesuj?ce? :|
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

2qxxmc0.png

Oceni? to, bo mi si? najbardziej podoba.
+belka na r?gu drewnianych ?cian fajnie wygl?da
+og?lnie natura
+ogr?dek wygl?da ciekawie

-te du?y ?wierk w og?rdku;q
 

Durassek

User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

urozmaicone dopicowane bardzo ladnie 9/10
 

goli94

User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

Dzi?ki archi. ^^

Malutki edit tej pustynnej bramy;
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

Fabryka Miko?aja mnie urzek?a ; )
Dr?cz? mnie tylko grzybki wyrastaj?ce z posadzki w Skrypcie Gargulc?w.
No i po g??bszym zastanowieniu r?wnie? cz?owiek kt?ry zada? sobie trud by odgarn?? piasek z pewnych miejsc ko?o bramy. Ale to po to, ?eby byle si? doczepi?.
Tak jest pi?knie...

@Edit
Hail RME ! \o/
 
Joined
Jul 9, 2008
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

?wiete prace ;O, wiele zastosowan technicznych, niestety nie slyszalem o innycha mapperach co wymienil Hoxover jedynie o Eldiane, i wydaje mi sie ze jego prace sa Show off a nie do grania ;P.
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Villefront's gallery.

Odp: Villefront's gallery.

bump.

Jak na razie, przez najbli?sze 3 dni b?d? mappowa? kopalnie, a wi?c nie b?d? mia? czasu na nic innego. Oceniajcie to co jest ^^
 

Rafix

User
Joined
May 3, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: [Thrak] Threard

Beznadziejne nawet nie dodales tla ktore daje urok tego typu prac?.
Dodal bys wode lub lawe chocia? lawy nie lawa nie pasuje.
DAJE CI 1/25
Naucz si? mapperowa?
Wida? ?e jeste? pocz?tkuj?cy
 
Status
Not open for further replies.
Top