What's new

Ti

Status
Not open for further replies.

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Ti - Ukradl 2 Sovy oraz 1 Sca z Anhi Quest... 2:13 - Najwazniejsze minuty filmu. Ale nie dal sie tak bardzo, mogl uciec do dp ale nie chcial, chcial sie bawic... Cale miasto/guild za nim ganialo. A o to filmik


Jezeli taki film jest juz na tym forum prosze o jego usniecie. Btw. Szukalem ale nic nie znalazlem.

@Down
Omg... Pomysl wziol 1 sova i 1 sca czy 2 sovy i 1 sca? Podaj link do tematu.
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Ti

C?? pad?o na mnie.
  • Jest ju? na forum.
  • Ukrad? 1sca oraz 1 sov.
Tyle, na temat naucz si? liczy?. A co do filmiku to lajtowo by m?g? uciec. Wida?, ?e stoi i rusza si? kratk? na 5 sec. Ale potem ?adne combo wlecia?o. Dla mnie jest to cz?owiek bez honoru. Chyba, ?e nie lubia? (nie zna? za bardzo) ofiar.
 
Joined
Sep 19, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Ti

Quper masz racje ale rownie dobrze "ziomek" mogl konczyc swoja "kariere" w Tibi wiec zrobil to dla zwaly a z ziomkami ktorymi byl na anni nie znal oficjalnie wiec go nie interesowali.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Ti

Bodaj?e to by? 1 cz?owiek kt?ry takie co? zrobi? :p Brawa dla niego
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Ti

?wietny filmik, kolo jest hardcorem normalnie ;o ale g?upi, m?g? uciec do dp i ola? noob?w, albo ich pozabija? :p A on sobie lata? po mie?cie, ech. 5/5 of course za filmik i brawa dla Ti XD
Pozdro
Edit:
Btw. 200 post =D
 

Fronczekk

User
Joined
Sep 1, 2009
Messages
33
Reaction score
9
Age
28
Odp: Ti

?wietny filmik, kolo jest hardcorem normalnie ;o ale g?upi, m?g? uciec do dp i ola? noob?w, albo ich pozabija? :p A on sobie lata? po mie?cie, ech. 5/5 of course za filmik i brawa dla Ti XD
Pozdro
Edit:
Btw. 200 post =D

Z pz'em? Z burst?w bi? demony i blokera.

#topic
Filmik ju? chyba ka?dy widzia? wcze?niej lub o tym s?ysza?, ale mimo tego dobrze, ?e wrzuci?e? go na forum. No kole? si? odwa?y?, ale przez to ju? by sobie nie pogra? tym charem, by? mo?e zrobi? now? posta? lub zako?czy? gr? w Tibie. Ja osobi?cie bym tak nie post?pi? ;d.
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Ti

Lepsza i chyba pierwsza wersja:

Na yt ju? chyba nie ma tej wersji, nie wiem czemu.

Kate Sayuki kolejny kt?ry nie my?li i my?li sobie ?e m?g? uciec do pz...

Zamierzaj?c to m?g? wykombinowa? jak?? ucieczk? np. przy pomocy noob char?w kumpli xd
I nie pad? na kombo tylko gdy za?apa? trapa to wida? ?e si? nawet nie leczy? bo wiadomo ?e ju? by zgoni?.
Film oczywi?cie 5/5, znam od dawna.

down
Geniuszu, wali? burstami w blokera...
 
Last edited:

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Ti

Haha Gratki dla niego ;) tak jak juz pisalo on nie chical isc do dp lecz "bawic sie na ca?ego"

filmik 10/10 . Pierwsza ;osoba ktore takie cos zrobila :)

Brawo TI :)
 
Status
Not open for further replies.
Top