What's new

Tibia na linuxie

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Czy kto? pr?bowa? Tibii na linuxie? Na ubuntu wywala mi niepoprawny acc name mimo ?e na stronie te same pasy dzia?aj?. Kwestia distro? wi-fi? paczek? buga w kliencie?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Tibia na linuxie

Hmm, tak technicznie rzecz bior?c to jedyne czego w ostatnim czasie pr?bowa?em to serwer 7.4 na podstawie clienta 7.72 przerabianego, w dodatku wersji na windowsa odpalanej przez wine. Wiec tak w praktyce to maly to ma tutaj zwiazek. Ale dziala xD

Tak w sumie, ?eby co? wi?cej wnie?? do tematu, pobra?em sobie clienta i si?zalogowa?em na stare konto. Dzia?a. Nawet z 2FA aktywowanym w cliencie te?wszystko ?adnie ?miga i si?loguj? bez problem?w :)
Mint 17.2

Jeszcze bym sprawdzi? na Debianie ale nie chce mi si?kompa restartowa?xP Pewnie dzia?a.
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Tibia na linuxie

Hmm, tak technicznie rzecz bior?c to jedyne czego w ostatnim czasie pr?bowa?em to serwer 7.4 na podstawie clienta 7.72 przerabianego, w dodatku wersji na windowsa odpalanej przez wine. Wiec tak w praktyce to maly to ma tutaj zwiazek. Ale dziala xD

Tak w sumie, ?eby co? wi?cej wnie?? do tematu, pobra?em sobie clienta i si?zalogowa?em na stare konto. Dzia?a. Nawet z 2FA aktywowanym w cliencie te?wszystko ?adnie ?miga i si?loguj? bez problem?w :)
Mint 17.2

Jeszcze bym sprawdzi? na Debianie ale nie chce mi si?kompa restartowa?xP Pewnie dzia?a.

Z winkiem to i ja sobie potrafi? poradzi?. Pytam si? o natywna appke pod linuxy, ale pewnie te? sko?czy si? na wine.
Debian czy buntu to jeden pies.

@up Polskie znaki to nie to, bo u?ywam samych liter ansi
 
Last edited:
Top