What's new

Tibia nie umar?a

Klyyto

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Umar?a rzeczywisto??...

Tibia nie umar?a. Umarla mentalno?? graczy. Dzisiaj nie ma normalno?ci na ?wiecie, tylko schizofrenia masowa. Technologie pior?ce banie, narkotyki w jedzeniu, kt?re nawet nie jest jedzeniem, d??enie do satanistycznych warto?ci, ?wiat si? zmieni? bardzo szybko na gorsze. Ale to pocz?tek dopiero. Kiedy? by? klimat, stara technologia, nokie3310, wi?ksza normalno??, wkr?tce nie b?dziesz m?g? si? wysra? bez zarejestrowania tego faktu. Wiesz o czym m?wie? jak nie, to id? ?yj w swoich iluzjach. Tu nie chodzi o tibi?, tylko o wszystko. Je?eli tibia umar?a, to dlatego, ?e wszystko umar?o. Czy da si? odrodzi? to wszystko? jak chcesz Starej tibi (pod?wiadomie starego klimatu) to odstaw smartfona, kup sobie stary telefon, przesta? ?pa? aspartam i ?yka? bezkrytycznie to, co m?wi Ci telewizja, szko?y i inne bzdety. Zacznij od siebie a po zmianie percepcji, b?dziesz w innym ?wiecie, a wtedy b?dziesz m?g? zrobi? OTS ze starym klimatem.

Je?li dalej to b?dzie trwa? w Twoim umy?le, to zobaczymy cuda na kiju, czipy w dupach a wtedy tibi juz nigdy nie ujrzymy..

SAdnes?
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Tibia nie umar?a

Chore to jest to co ty piszesz.
Klimat ten sam.
10 lat temu i teraz OTS'y na kas?.
 

Klyyto

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Odp: Tibia nie umar?a

"Pewnie teraz plazmow? telewizj? ogl?da? i?? raczysz, a ?wiatem b?d? rz?dzi? ci, kt?rych i tak w niej nie zobaczysz"
Nie jest mi przykro, ale Prawda jest taka, ?e jeste? chory umys?owo, tak jak wi?kszo?? ludzi. Nie jest mi ciebie ?al nawet Niewolnicze owce tak?e musz? istnie?. Istnieje tylko jedna Normalno??, mianowicie taka, kt?ra nie chce by? kontrolowana mentalnie, umys?owo, biochemicznie, pseudoprawnie, finansowo i ca?kowicie. Ty je?li widzisz w tym co? chorego, w tym co pisze, jeste? tylko trybikiem w systemie. Wkr?tce dostaniesz ID4D, 10 szczepionek gardasilu, i nie do?yjesz 40. Ale g?wno si? spuszcza, jak to powiedzia? fakebush. Nie pozdrawiam, takich jak ty jest wielu. By?e? ju? w mcdonaldzie?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Tibia nie umar?a

?adne to :D
 

Klyyto

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Odp: Tibia nie umar?a

A teraz dojd?my do ostateczno?ci. Powiem Ci, co jest chore. Chore jest masowe pranie m?zg?w ludzi. Wszystkie te facebooki, smartfony to pranie m?zgu. Jak to powiedzia? Aldous Huxley "w 21 wieku ludzie pokochaj? swoje niewolnictwo. Nawet gdy b?d? nieszcz??liwi, to b?d? my?leli ?e s?, bo rz?d im powie ?e s?". Chore jest to, ?e w szko?ach pior? dzieciom m?zgi, by by?y potulnymi owcami, zobacz Charlotte Iserbyt, jesli nie masz w?asnych obserwacji. Chore jest to, ?e GMO zaczyna by? wsz?dzie, a ludzie zajmuj? si? bzdurami, poniewa? tak kaza?y im ?rodowiska opiniotw?rcze, chore jest to, ?e coraz wi?cej dzieci choruje na ci??kie choroby po szczepionkach, mimo ?e na ulotkach pisze jakie skutki mog? by?. Chore jest to, ?e: Lekarze niszcz? zdrowie, Prawnicy niszcz? sprawiedliwo??, Rz?dy niszcz? wolno?? i tak dalej. Satanizacja narod?w, deprawowanie moralno?ci, sodoma, gomora, wynaturzenia. To wszystko w jednym celu. Nowy Porz?dek ?wiata....
ALE najbardziej chore jest to, ?e wi?kszo?? ludzi to oszo?omione stado, kt?re nie dostrzega podstawowych fakt?w. I co? New World Order is Taking Over :)>

[video=youtube;qfrdt-kAaMs]https://www.youtube.com/watch?v=qfrdt-kAaMs[/video]


Bye bye, mo?e za rok wbije. ?amanie zakl?cia
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Sco

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Tibia nie umar?a

O NWO ju? wiadomo jest od dawna. A sami Rockeffelerowie zarabiaj? sporo kasy na wojnach. Tak zarobili w czasie wojen napoleo?skich, w czasie I i II wojnie ?wiatowej. A to co si? dziej? to jest tylko mas?wka, ale spokojnie ludzie si? obudz?.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Tibia nie umar?a

Chore to jest to co ty piszesz.
Klimat ten sam.
10 lat temu i teraz OTS'y na kas?.

Co Ty za przeproszeniem pierdolisz? 10 Lat temu to Ty jeszcze w pieluchy sra?e? kiedy dobre otsy chodzi?y po ?wiecie, nie by?o sms shop i innego g?wna a jednak ludzie grali.
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Tibia nie umar?a

10958494_601758833287960_1746366257_n.jpg
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Tibia nie umar?a

Co Ty za przeproszeniem pierdolisz? 10 Lat temu to Ty jeszcze w pieluchy sra?e? kiedy dobre otsy chodzi?y po ?wiecie, nie by?o sms shop i innego g?wna a jednak ludzie grali.

nie by?o sms shopa i dlatego te serwery upad?y XD
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Tibia nie umar?a

Tu akurat, z tym zepsuciem ?wiata masz ca?kowit? racje, stworzyli te smartfony, dali je dzieci? a te zosta?y w domach, a boiska puste itp.
Tylko boli mnie to ?e por?wnujesz realny swiat terazniejszy do dawnego. i przy okazji wspominajac o wirtualnym ;/
Widzisz, szczeg?lnie zmienia m?odych ludzi zmiana szko?y podstawowej na gimnazjum, w kt?rej wiekszo?? os?b chce pokazac jaki to on super nie jest :/ Nie powiem, sam chodzi?em do gimnazjum, i nadal chodz? 6lat temu, jak by? to m?j pierwszy rok w gimnazjum widzia?em ludzi, obcych co przeczy?o temu, jak chcia?em widzie? gimnazjum. Mas? ludzi, kt?rzy d??yli do fajno?ci kt?ra by?a lubienie tej osoby przez ca?? klase, ja zazwyczaj te? by?em lubiany, cho? zbyt du?o sie nie udziela?em na forum klasy, mia?em swoje zdanie kt?re ka?dy szanowa?, mia?em jeszcze kolege z podstaw?wki, ktory niestety uleg? tej zmianie, nasz kontakt si? urwa? ja jako twardo trzyamj?cego si? swojego zdania, cho? osoba maj?ca 13 lat zbyt m?drego zdania nie ma, jednak w klasie ka?dy mia? swoj? paczke, w sumie ja dzieli?em ca?? klas? mia?em 3 koleg?w, z kt?rymi gada?em, ktorzy zbynio sie nie zmieniali, byli normalni por?wnuj?c ich do tych monstrualnych debili, kt?rzy chcieli by? fajni, mnie ca?a klasa lubi?a, jednak przez moj? odmiennosc nie mogli sie z sob? zintegrowa?, dopiero gdy nie zda?em nagle ca?a klasa si? z sob? elegancko dogadywa?a itp.
W kolejnym roku by?o tak samo, ja w sobie zmiany nie widzia?em. Z roku na rok by?o coraz gorzej ja sw?j pierwszy telefon mia?em gdy mia?em 15 lat. Jednak, zmieni?em temat xD

Podw?rko dzieci opu?ci?y przez rodzic?w ktorzy je rozpie?cili :/ Jak ja jeszcze m?ody by?em to jeszcze bywa?o du?o os?b, zawsze lubi?em sobie pogra? w koszykowke, mia?em koleg?w co grali razem ze mna, ich pokona? swiat inny ten wirtualny, i dzis gdy ide sobie popykac w kosza, jestem sam na boisku, ludzie w ok??? czasem s? ale to marne ilosci porownuj?c je do tego co by?o kiedy?, ?e modlic sie by?o trzeba o wolne boisko, czasami kto? wpadnie, ale s? to bardziej doros?e osoby ni? m?ode. Ludzie umieraj?, przez komputery, s? ju? martwi dla prawdziwego swiata.
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Tibia nie umar?a

Nie znasz ?wiata to si? nie wypowiadaj na tematy, kt?re s? Ci obce.

Gadasz farmazony, widocznie by?o jak m?wi? skoro te twoje "?WIETNE SERWERY" nie istniej?, skoro nie ma sms shopa serwer nie ma jak si? utrzymywa? bo przecie? kto b?dzie dawa? dobrowolne dotacj? na serwer?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Tibia nie umar?a

Gadasz farmazony, widocznie by?o jak m?wi? skoro te twoje "?WIETNE SERWERY" nie istniej?, skoro nie ma sms shopa serwer nie ma jak si? utrzymywa? bo przecie? kto b?dzie dawa? dobrowolne dotacj? na serwer?

We? cz?owieku zejdz na ziemi? :)
 

Smile OTS

Banned
Joined
Nov 22, 2009
Messages
420
Reaction score
5
Odp: Tibia nie umar?a

gry nie umieraj?. Umiera pasja i ch?ci.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Tibia nie umar?a

Jak kto? jest leniwy to ju? jest jego problem.
 

fix12

New User
Joined
Dec 14, 2016
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia nie umar?a

Kiedy? gra?em w tibie :) natomiast chyba wyros?em z tego :) pozdro ;D
 

xaratex

Senior User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
1,076
Reaction score
16
Odp: Tibia nie umar?a

Niekt?re serwery nadal maj? graczy ;) To chyba z przyzwyczajenia, zawsze co? ci?gn??o do starych serwer?w, na kt?rych gra?em 5-8h dziennie ;p
 

Tiger01

New User
Joined
Jan 3, 2017
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia nie umar?a

Witam. Dawno temu Tibia to by? m?j ca?y czas. Gra?em dzie? i noc ale przez prac? musia?em si? z ni? rozsta?. Podobno du?o si? zmieni?o i zastanawiam si? czy jest sens wr?ci? do starego ?ycia i zosta? nolifem
 
Top