What's new

Tibia Wesoly Rookstayer (81 Lvl Rook) Hacked (by Vego !)

Loko

User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Niedo??, ?e prawie nic nie widac, to jeszcze gdzie jest muzyczka!!! No a hack jak to hack niestety ludzie to ?winie, jedni zyskuj? drudzy trac? :p
 

Bekio

User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
42
Reaction score
1
dobrze ?e nie by? taki chamski i nie wszyszed? z rooka bo znam takich pro pro evul hackejr?w co wychodzili z rooka 50 rockslayerem z addonem druida (?apki).


nom masz racje ma szczescie ze nie wyszed? mu na maina bo ..s ami wiecie co ;/ szkoda takiej postaci

PozDrawiam
Beki&
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Co wy wiecie o rooku... Wesoly Rookstayer 108 no-vocation...op??nione jeste?cie w rozwoju
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Ty!! facet m?w osobie nikogo nie b?dziesz tu obra?a?. Raportuje tw?j post, bo w regulaminie jest, ?e nie mo?na obra?a? innych user?w. :)
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
I tak ten frajer nic z tego nie mia? (chyba ?e za?o?y? by se posta? na antice). Takie moje zdanie. Ale zgadzam si?, ?e m?g? wyj?? na main takim Rookstayerem. Wtedy nasz RS nie by? by ju? taki Weso?y :D
 

Freezer

User
Joined
Apr 25, 2008
Messages
20
Reaction score
1
Ja tam uwa?am, ?e to nie by? OTS. Rozmawia?em kiedy? przez internet z Vego (mam stronk? do forum own~), powiedzia?, ?e zarobi? na tym tylko 15cc (czy jako? ko?o tego. Powiedzia?, ?e on nie z typu tych kt?rzy zje?d?aj? level itp, wi?c na Mainland'a mu nie wyszed?. Po prostu zabra? co? co mo?na powiedzie? Weso?ek sam mu odda? (nie chodzi si? po stronach podejrzanych i nie ?ci?ga si? plik?w z nieznanego ?r?d?a). Co do botowania, mo?liwe, ?e botowa? (je?li nawet to musia?o mu to zaj?? naprawd? du?o czasu), ale ja tam go nie pos?dzam bezpodstawnie. Oczywi?cie nie zak?adam, ?e nie botowa?, ale nie mog? wyrokowa? bez dowodu, ?e botowa?. ;)

@topic

Szkoda go, ale za te 15cc i tak na Rookgaardzie nic nie kupi (chyba, ?e life fluidy)ewentualnie na Allegro, ale to z?ot?wki. :)



Pozdrawiam,
~ < F r e e z e r > ~
 

Czarny

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
26
Reaction score
1
Najlepszy?? Wejd? se na www.tibia.com>comunnity>characters>wpisz Sunrise on jest najlepszy


Tak si? sk?ada ?e aktualnie najwy?szy lvl na rooku to Wesoly Rookstayer ;) r??nica mi?dzy nim a Sunrise to 7 lvli , jak co? piszesz to to sprawd? ;)

@topic

Ten filmik jest stary jak ?wiat , hacka mia? na 81 ,a teraz ma 109 wi?c wiecie ;)
Kiedy? te? hackowa?em , to si? wydaje trudne ale wystarczy klikn?? w jedn? nie po??dan? rzecz i bye bye posta? ;)
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
No c?? nic nadzwyczajnego, ale szkoda mi kolesia :/
 

Kolacjetr

Active User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
60
Reaction score
3
On ju? odzyska? swoje konto bo mia? rec - key i dalej gra :)
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Widzia?em to, gada?em nawet kiedy? z Vego. Szkoda go, ale prawdopodobnie jest wybotowany, chocia? ja bezpodstawnie nie oskar?am. Filmik troch? ?le zrobiony, brak muzyki itp. Hacker za du?o nie zyska?.

Pozdrawiam,
Vendeto
 
Top