What's new

-Tibia 8.00 TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Status
Not open for further replies.

torg men

User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
40
Reaction score
1
Age
34
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

najgorszy serwer pod s?o?cem


ale zagram zeby zbugowa? a? padnie :kappa
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Takie tam dwa domki w skale:
tBxq8Ky.png
 
Joined
Dec 15, 2014
Messages
189
Reaction score
5
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Dlaczego ta mapa jest taka... dziwna? I do tego ma?a..
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Nie robi?em mapy pod mini-map? wi?c dlatego to wygl?da jak wygl?da i wcale nie jest ma?a, wa?y 25mb wi?c jest gdzie polata? :)
 

spychacz92

User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Powodzenia na starcie, ale ja niestety nie zawitam nie przepadam za low ratesami :D
 

Lord Darkvod

Active User
Joined
Jul 12, 2013
Messages
94
Reaction score
1
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Bez bota nie ma sensu teraz grac w tibie. Moze pare lat temu fajna ta gra byla ale teraz wyszlo tyle fajnych nowych gier ze naprawde na ots musialoby byc cos zajebistego zeby na tym pograc.
 

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

[MENTION=19069]Seya[/MENTION]
Szkoda, ?e to nie tak na prawd? 8.00 tylko klient 8.6 :( To wielki minus dla tego serwera. Zmie? silnik lub zdowngraduj ten silnik tak, aby gra?o si? jak na 8.0.
 
  • Like
Reactions: Raa

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Nie myl thora7.6 z torgiem , to nie ta liga XD

ale co ty do mnie go?ciu w og?le m?wisz? Chyba lepiej wiem, gdzie gra?em i gdzie widzia?em i jeszcze te hity paleczk?w pod temple po 70 ze speara na 20 skilach w ludzi i pkowa?y 8 lvle i seya pisa?, ?e b?dzie banowa? za pk, ale co tam :)
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

ale co ty do mnie go?ciu w og?le m?wisz? Chyba lepiej wiem, gdzie gra?em i gdzie widzia?em i jeszcze te hity paleczk?w pod temple po 70 ze speara na 20 skilach w ludzi i pkowa?y 8 lvle i seya pisa?, ?e b?dzie banowa? za pk, ale co tam :)

Powa?nie to zupe?nie inny server, wejd? w pi?tek i si? sam przekonaj, a bany by?y za przekroczenie limitu frag?w :)
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

ja seya pami?tam co by?o, cho? gra?em jeden wiecz?r i sam wiesz jak by?o.


@ nie powiedzia?em, ?e nie wejd? tylko, ?e si? zrazi?em tamtejsz? edycj?. Wejd?, sprawdz? i oceni?, b?dzie w porz?dalu to zostan?, ziomalu.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

[MENTION=19069]Seya[/MENTION]
Szkoda, ?e to nie tak na prawd? 8.00 tylko klient 8.6 :( To wielki minus dla tego serwera. Zmie? silnik lub zdowngraduj ten silnik tak, aby gra?o si? jak na 8.0.

Przecie? gra si? identycznie jak na 8.0 , klient nie ma du?o do gejmpleja bo w kliencie nie zmieni?o si? nic pr?cz plik?w spr i dat kt?re s? z 8.0 .. wi?c jaki minus ? ss klienta z ostatniego updejtu
r3NcBhF.png
czekam na wyja?nienie :D
 

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Przecie? gra si? identycznie jak na 8.0 , klient nie ma du?o do gejmpleja bo w kliencie nie zmieni?o si? nic pr?cz plik?w spr i dat kt?re s? z 8.0 .. wi?c jaki minus ? ss klienta z ostatniego updejtu
czekam na wyja?nienie :D
ten ss du?o nie m?wi, poniewa? mo?na te dane bardzo ?atwo zmieni?, zreszt?, chcesz - nie wierz.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Gram na torgu od pocz?tku , znajomy ode mnie testowa? elfem wymienie ci co nie dzia?a w elfie i za co masz bana z automatu

- Spell Caster
- Otwieranie cia?
- cavebot
- automatyczny look na gracza
- zbieranie lota
- zamiana z gp na platyny
i wiele wiele wi?cej (oko?o 95% funkcji elfbota nie dzia?a, do tego wliczam TA/Orka/bproxy ) , wi?c o czym ty m?wisz cz?owieku :)

SS jest 100% prawdziwy nie mam nawet podstaw do przerabiania(zmiana nazwy) pliku exe :) wszystko wytestowane by?o na v1 i stwierdzam ?e lepiej nie w??cza? elfa je?li w sekunde nie chcesz straci? konta przez w?asn? nieudolno?? :)
 
Last edited:

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Na tym serwerze nie spotkacie boter?w tego mo?ecie by? pewni.
Klient jest w?asny, zbli?ony do 8.0, dodali?my wiele nowych funkcji i u?atwie? - Trade system, Tibiacast, taski, ??czenie run i fluid?w, reszta rzeczy jest jak za starych dobrych czas?w.
 

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Gram na torgu od pocz?tku , znajomy ode mnie testowa? elfem wymienie ci co nie dzia?a w elfie i za co masz bana z automatu

- Spell Caster
- Otwieranie cia?
- cavebot
- automatyczny look na gracza
- zbieranie lota
- zamiana z gp na platyny
i wiele wiele wi?cej (oko?o 95% funkcji elfbota nie dzia?a, do tego wliczam TA/Orka/bproxy ) , wi?c o czym ty m?wisz cz?owieku :)

SS jest 100% prawdziwy nie mam nawet podstaw do przerabiania(zmiana nazwy) pliku exe :) wszystko wytestowane by?o na v1 i stwierdzam ?e lepiej nie w??cza? elfa je?li w sekunde nie chcesz straci? konta przez w?asn? nieudolno?? :)
nie ty, oni. Pierwsz? rzecz? po czym wida?, ?e to przerobiony client 8.6 to to, ?e mo?emy wykorzystywa? literki w nazwach kont. W 8.0 tego NIE MA.
 

Donger

Banned
Joined
May 12, 2015
Messages
38
Reaction score
2
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Gra?em na r??nych otsach typu tego ale mapa mi si? nawet podoba ; )
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

Gram na torgu od pocz?tku , znajomy ode mnie testowa? elfem wymienie ci co nie dzia?a w elfie i za co masz bana z automatu

- Spell Caster
- Otwieranie cia?
- cavebot
- automatyczny look na gracza
- zbieranie lota
- zamiana z gp na platyny
i wiele wiele wi?cej (oko?o 95% funkcji elfbota nie dzia?a, do tego wliczam TA/Orka/bproxy ) , wi?c o czym ty m?wisz cz?owieku :)

SS jest 100% prawdziwy nie mam nawet podstaw do przerabiania(zmiana nazwy) pliku exe :) wszystko wytestowane by?o na v1 i stwierdzam ?e lepiej nie w??cza? elfa je?li w sekunde nie chcesz straci? konta przez w?asn? nieudolno?? :)

Jak nie ten to inny. Bota pod proste gry 2d jak Tibia jest b. ?atwo napisa?. Wystarcz? podstawy RE i jakiego? j?zyka programowania... Poza tym ogary s? wstanie nawet przystosowa? elfa do innych klient?w bo zazwyczaj ogranicza si? to do zmodyfikowania kilku struktur i podmiany adres?w. Swoj? drog? dosta?e? benefity za tego posta czy co, ?e zachwalasz jakby Ci mieli przypali? jaja?

#Topic
A projekt fajny. Nie gra?em, nie zag??bia?em si? w opis, ale cieszy mnie sam fakt ?e kto? co? robi samemu zamiast kopiowa? tryliard razy to samo
 
Last edited:

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: TorgOT v2 -Wlasna mapa- Low rates

No i wszystko wiedz?cy dubler wbi?:)
Nie gra?e? nie testowa?e? a si? wypowiadasz jak jaki? PRO , nie ma takiego bota kt?ry by omin?? spellcaster ( w og?le wiesz co to jest?) proste pu?cisz bota bez leczenie niby mo?na boci? ale jest to tak op?acalne jak wysy?anie bibli do Afryki, bo ka?da akcja bota (KA?DEGO bez wyj?tku) typu pisanie czaru, jest nagradzane banem, ORK dzia?a jak tasker czyli nagrywa ruchy a klient nagradza go banem z automatu, nawet na g?upim taskerze jak chcesz pu?ci? przy sklepie by wastowa? i kupowa? poty, i je?eli za szybko b?dzie pisa? ''buy 100 mana potion'' leci od razu ban z automatu , tak samo je?li zablokujesz "eFy '' monet? i czar b?dzie wastowany ci?gle wtedy tak samo zostajesz nagrodzony banem , nawet je?li by? napisa? bota kt?ry OMINIE (wiem ?e to jest nierealne bo system elfa nie dzia?a w 100% , tasker dzia?a przy odpowiednim czasie miedzy czarami )spellcastera to po co ci bot kt?rym nie mo?esz si? leczy?? Serwer jest dobrze zabezpieczony i wiem ?e bot jak i programi?ci nie zagra?aj? mu bo nikt jeszcze nie zrobi? bota by unik?? tego:)

A co do prowo mnie, to postawi?em ci sprawe jasno poka? jak ominiesz minimum Leczenie albo popro? kolege o to nieudaczniku niech to zrobi za ciebie nawet :)


i tak wiem ?e rozeba?em 2k15 tym tekstem :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top