- Dołączył
- Maj 3, 2008
- Posty
- 1955
- Liczba reakcji
- 167
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!
Piecyki odpali? i do auschwitz ich wszystkich
czy ktos mi powie dlaczego tylko ja zawsze musze prace oddawac a inni jebia walkowera :?![]()
Piecyki odpali? i do auschwitz ich wszystkich
, czy zrobisz ?le czy dobrze, inni i tak b?d? narzeka?.