What's new

Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

czy ktos mi powie dlaczego tylko ja zawsze musze prace oddawac a inni jebia walkowera :? :D

Piecyki odpali? i do auschwitz ich wszystkich
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Prosz? o skre?lenie mnie z listy uczestnik?w, odechcia?o mi si? bra? w tym udzia? po tym jak zobaczy?em jaki kadra ma stosunek do tego forum.

Notka moderatorska:
Dlaczego wrzucasz wszystkich do jednego worka? Nie ka?dy jest taki z?y jak go maluj? /luff
 
Last edited by a moderator:

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Rezygnuje! - ten turniej to ?enada, a wygrana w nim jest bezwarto?ciowa. Odby?y si? tylko 3 walki, mam nadzieje ?e ju? nikt nie wpadnie na pomys? reaktywacji tego konkursu.
 

Mr ImaGu?

Advanced User
Joined
Dec 13, 2014
Messages
289
Reaction score
10
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

tzn ?e mam 2 miejscie? xD
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

To znaczy, ?e turniej uwa?am za zamkni?ty. Nie ma sensu reaktywowa? czego? co ju? dawno umar?o.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

To znaczy, ?e turniej uwa?am za zamkni?ty. Nie ma sensu reaktywowa? czego? co ju? dawno umar?o.

Nie ty decydujesz o tym czy jest zamkni?ty.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Tak jak pisa?em, ch?tnych masa ale jak przychodzi co? do czego? to nagle wszystkich brak. Nast?pnym razem to jak kto? zrezygnuje lub nie wy?le prac, to po prostu odebra? pk rep czy inne wsio i tyle :D.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Mo?na by te? zrobi? zrzutk? na nagrody powiedzmy po kilka dyszek od ?ebka, wtedy kto? kto rezygnuje poczuje strat? ale nwm czy wtedy kto? by si? zapisa? gdyby zapis by? p?atny ;d
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Mo?na by te? zrobi? zrzutk? na nagrody powiedzmy po kilka dyszek od ?ebka, wtedy kto? kto rezygnuje poczuje strat? ale nwm czy wtedy kto? by si? zapisa? gdyby zapis by? p?atny ;d

Cb chyba pogrza?o, je?li my?lisz ?e kto? Ci z w?asnej kieszeni wrzuci hajs na to co? :D. Jak to zawsze gadali "nie b?d? wydawa? kasy na g?upi? gr?". Macie kadr? niech ona wam funduje :D
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Cb chyba pogrza?o, je?li my?lisz ?e kto? Ci z w?asnej kieszeni wrzuci hajs na to co? :D. Jak to zawsze gadali "nie b?d? wydawa? kasy na g?upi? gr?". Macie kadr? niech ona wam funduje :D
No czy ja wiem :D ile? tam za zapis * x uczestnik?w i ju? jakie? konkretniejsze nagrody by by?y :D Kto by zrezygnowa? ten ma pecha :D
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Uczestnicy konkursu otrzymali po 25 punkt?w reputacji,
chocia? za to jak turniej wygl?da? nie powinno by? ?adnych nagr?d.
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Z 3 osoby by si? zg?osi?y ?
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Wiecie co jest najlepsze? Karda robi turniej, ludzie zapisuj? si? dobrze wiedz?c, ?e nie maj? czasu i nie oddadz? pracy, turniej pada na ryj, kadra zniech?cona nie chce wi?cej takich "event?w" robi?, a kilka msc p??niej Ci sami ludzie kt?rzy si? zapisali i olali turniej robi? tematy "nic si? nie dzieje"/"kadra niedobra nie chce konkurs?w robi?", lel ;D
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Tak to ju? jest :), czy zrobisz ?le czy dobrze, inni i tak b?d? narzeka?.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Mimo wszystko uwa?am, ?e dobrym wyj?ciem b?dzie perm ban na konto (bez jakiegokolwiek p??niejszego odbanowania i mo?liwo?ci odwo?ania, bo w ko?cu perm to perm) za nie oddanie pracy. Widzia?em tu kiedy? posty typu "oddajcie mi kolor", "oddajcie mi repy", "oddajcie mi nick, bo tamto konto zbanowane" wi?c widocznie komu? jeszcze na takich pierd??kach zale?y ;p
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Przez chwil? mia?em ochot? zapyta? si? czy jest szansa zast?pi? kogo? z os?b, kt?re zrezygnowa?y (jeszcze jak by? II etap) i w sumie dobrze, ?e tego nie zrobi?em, bo sko?czy?o si? jak to zwyk?y bywa z takimi konkursami :<
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Turniej Mapperski - pytania i komentarze!

Ja stwierdzi?em, ?e skoro administracja ma solidnie WYJEBANE w to jak dzia?a forum i w jakim jest stanie, to po co mam bra? udzia? w konkursie? Jeszcze p??niej b?d? si? chwali?, ?e by? jaki? turniej, do kt?rego nic nie przy?o?yli bo go Zbizu prowadzi?.
 
Top