What's new

Turniej mapperski!

Status
Not open for further replies.

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Forum tibia.net.pl rozpoczyna zapisy do kolejnego, sz?stego ju?, turnieju mapperskiego. Je?li masz ochot? sprawdzi? swoje umiej?tno?ci i zmierzy? si? z czo??wk? polskiego mappingu nie czekaj, napisz zg?oszenie ju? dzi?.


Organizatorem konkursu jest Nya (to ja!), wszelakie pytania i w?tpliwo?ci prosz? kierowa? do mnie drog? prywatnej wiadomo?ci, b?d? w temacie: http://tibia.net.pl/turniej-maperski/129611-walki-mapperow-pytania-i-komentarze.html
Walki odb?d? si? w systemie pucharowym, tak jak poprzednie turnieje mapperskie. Liczba miejsc jest ograniczona do 32. Zapisy trwa? b?d? oko?o tygodnia, do momentu otrzymania 32 zg?osze? od zainteresowanych mapper?w.


Nagrody:
1 miejsce:
-medal przypi?ty pod nickiem
-30 punkt?w reputacji
2 miejsce:
-20 punkt?w reputacji
3 miejsce:
-10 punkt?w reputacji


Planowany czas trwania turnieju to p??torej miesi?ca. Bior?c pod uwag? fakt, ?e mamy wakacje prosz? osoby planuj?ce wyjazdy o niezapisywanie si? do konkursu i nieblokowanie miejsc.

Zanim zdecydujesz si? zg?osi? do turnieju prosz?, zapoznaj si? z REGULAMINEM.

Aby wzi?? udzia? nale?y wys?a? zg?oszenie do mnie, poprzez prywatn? wiadomo?? KLIK, w tytule wpisa? [Zapisy] Tw?j nick.


Pozdrawiam i licz? na spore zainteresowanie konkursem.
Nya.
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: Turniej mapperski!

Lista uczestnik?w:

1. Korzonek
2. Vergil93
3. KlonX
4. Oskar
5. GregoRex
6. Vascoon
7. Oski1992
8. Volian
9. Sutesas
10. MappingFOR2
11. Frags
12. Kopi
13. Senai
14. The Evil (Blade)
15. Asaix
16. Blackq
17. Railo
18. evon
19. Santi1551
20. seab
21. MorIt
22. 3niu
23. Sassin
24. Ralaa
25. flexfit1
26. Sharpie
27. Sterger
28. Koopa111
29. jestemPolakiem
30. Don Muha
31. gumek_skc
32. Fasii

Pojedynki rozpoczn? si? od poniedzia?ku przysz?ego tygodnia (09.08.2010). Serdecznie zapraszam do udzia?u, pozosta?o niewiele miejsc. :)


Koniec zg?osze?.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top