What's new

Update w ?yciu.

Status
Not open for further replies.

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Cze??.

?yjemy sobie tak od jakiego? czasu, a od zmartwychwstania Jezusa, B?g nie zrobi? ?adnego update'u w naszym ?yciu. Gdyby przypadkiem wszed? na tneta, to chc?, ?eby zobaczy? moj? pro?b?.

Wszyscy grzesz?, B?g, powinien wprowadzi? nowy system, polegaj?cy na wynagradzaniu tych, grzesz?cych najmniej. Nagrod? m?g?bym by? jeden dzie? wolno?ci, jak w gta, full kod?w, bronie, nie?miertelno?? i chuj :D. Za dobre uczynki jeden dzie? grzeszenia. Wlatujesz do salonu bmw, mordujesz w?a?ciciela i wyje?d?asz najnowsz? bmk? na miasto, wszystko w realu.

Bo?e, je?li to czytasz, prosz? o pozytywne rozpatrzenie mojej pro?by.
 

Debiec12

Active User
Joined
Mar 10, 2009
Messages
110
Reaction score
34
Odp: Update w ?yciu.

82707081572094236800.png
 

Xaimeii

Active User
Joined
Nov 22, 2011
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Update w ?yciu.

@UP
Ja nie chc? tego Update'a xD
@Topic
Nie wiem czemu ma s?uzy? ten temat ?
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Update w ?yciu.

Przecie? s? updaty, ciesz si? ?e si? nie urodzi?e? 200 lat do ty?u.
 

Jurecki

Advanced User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
183
Reaction score
4
Odp: Update w ?yciu.

Wed?ug Ciebie nie ma tzw 'update' w ?yciu? No to dziwne, bo ja sam uwa?am ?e B?g jest niby 'niewidoczny' ale mo?na go poczu?, przeczytaj sobie wiele wywiad?w ile os?b zosta?o uleczonych cho?by przez ostatnie 100 lat. S? specjalne msze, cho?by z Jaros?awiu (miasto), bodaj?e w ka?d? trzeci? sobote miesi?ca. - Sam na kilku by?em tak z ciekawo?ci i mog? szczerze stwierdzi? ?e w to uwierzy?em. Na pocz?tku dla mnie to by?o nie do zrozumienia, ?e jakim cudem ksi?dz wymienia jaka osoba jest uzdrawiana. Zosta?em nam?wiony do tego przez rodzin?, dobra - zgodzi?em si?. Jecha?em z nastawieniem - ta, jasne osiem razy niech mnie uleczy. Na pocz?tku normalna msza, potem godzina kl?czenia i ksi?dz wymienia osoby s?owami 'Pan B?g ulecza osob? z na?ogu' ITP, ITD. M?j wujek pali? 27 lat papierosy, pojecha? na t? msze ju? kt?ry? raz z rz?du z pro?b? o rzucenie fajek. I spr?bujcie to zrozumie? ?e po 27 latach z dnia na dzie? rzuci? palenie? Uzdrawianie to tak?e 'UPDATE'

Ale nie rozumiem Twojego pierwszego posta.
 

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Odp: Update w ?yciu.

@up
M?j tata pali? oko?o 30 lat i powiedzia? sobie, ?e nie zapali wi?cej i nie zapali?? Cud? Silna wola.

@update
Je?eli s? jakie? to chujowe bo nic szczeg?lnego nie zauwa?y?em w moim ?yciu.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Update w ?yciu.

@UP
Ja nie chc? tego Update'a xD
@Topic
Nie wiem czemu ma s?uzy? ten temat ?

Nied?ugo si? dowiesz.


Przecie? s? updaty, ciesz si? ?e si? nie urodzi?e? 200 lat do ty?u.

I co, to, ?e nie urodzi?em si? 200 lat temu to jaki? update?

Wed?ug Ciebie nie ma tzw 'update' w ?yciu? No to dziwne, bo ja sam uwa?am ?e B?g jest niby 'niewidoczny' ale mo?na go poczu?, przeczytaj sobie wiele wywiad?w ile os?b zosta?o uleczonych cho?by przez ostatnie 100 lat. S? specjalne msze, cho?by z Jaros?awiu (miasto), bodaj?e w ka?d? trzeci? sobote miesi?ca. - Sam na kilku by?em tak z ciekawo?ci i mog? szczerze stwierdzi? ?e w to uwierzy?em. Na pocz?tku dla mnie to by?o nie do zrozumienia, ?e jakim cudem ksi?dz wymienia jaka osoba jest uzdrawiana. Zosta?em nam?wiony do tego przez rodzin?, dobra - zgodzi?em si?. Jecha?em z nastawieniem - ta, jasne osiem razy niech mnie uleczy. Na pocz?tku normalna msza, potem godzina kl?czenia i ksi?dz wymienia osoby s?owami 'Pan B?g ulecza osob? z na?ogu' ITP, ITD. M?j wujek pali? 27 lat papierosy, pojecha? na t? msze ju? kt?ry? raz z rz?du z pro?b? o rzucenie fajek. I spr?bujcie to zrozumie? ?e po 27 latach z dnia na dzie? rzuci? palenie? Uzdrawianie to tak?e 'UPDATE'
Ale nie rozumiem Twojego pierwszego posta.

Fajnie, ?e B?g wprowadza aktualizacje, kt?re nazywasz uzdrawianiem, chuj wie czemu.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Update w ?yciu.

Dobra, teraz serio.

Cyna, co pali?e??

Ja mia?em update ostatnio, niebo by?o fioletowawe.
 

Git Keczer

User
Joined
Dec 25, 2011
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Update w ?yciu.

czytaj?c ten temat pomy?la?em ,,O kurwa, ale neo"

@DOWN
ty raczej nie zamkniesz ;>
 
Last edited:

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Update w ?yciu.

Cynna! M?wi?e?, ?e nie pizgasz japy dobr? marysi? i kostkami haszu. M?wi?e?, ?e nie wci?gasz koksu przez zielone banknoty prosto z USA, a tu co kurwa? Odpierdalasz jakie? manipulacyjne posty co prawda powinienem by? z Ciebie dumny, bo moja szko?a, ale ok?ama?e? mnie, wi?c nie mog? by? z Ciebie dumny:<. Og?lnie beke mam w tych co wierz? w "boga" i zapierdalaj? do ko?cio?a. Proponuj? wam spojrze? obiektywnie na to wszystko, a zobaczycie z?o w dobru, a jakim prawem to jest mo?liwe skoro oni reprezentuj? "boga" tego kt?ry jest ?r?d?em dobra? Manipulacja i nic wi?cej. ?miesznie b?dzie jak oka?e si?, ?e wiara chrze?cija?ska jest cz??ci? iluminacji.
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Update w ?yciu.

Wszyscy grzesz?, B?g, powinien wprowadzi? nowy system, polegaj?cy na wynagradzaniu tych, grzesz?cych najmniej. Nagrod? m?g?bym by? jeden dzie? wolno?ci, jak w gta, full kod?w, bronie, nie?miertelno?? i chuj . Za dobre uczynki jeden dzie? grzeszenia. Wlatujesz do salonu bmw, mordujesz w?a?ciciela i wyje?d?asz najnowsz? bmk? na miasto, wszystko w realu.
request_accepted_87246.jpg


A teraz zamykam temat, bo jest ma?o sensowny i nie zmierza ku przysz?o?ci.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top