What's new

Uruchom swój serwer ze mną

Tekero

Advanced User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
159
Reaction score
9
Witam,
Jako młody człowiek brałem udział w powstawaniu serwerów tibii pod różne klienty. W wielu z nich mieliśmy kłopoty ze startem, brakiem funduszy na serwer itp

Rozważam nostalgicznie podejście do tematu. Chętnie postawie serwer tibii do którego przybędą gracze i nie będzie on wiecznie powstawajacym projektem.
Z swojej strony oczekuje serwera który z sklepu mikrotransakcji będzie się w stanie utrzymać - zarobić na abonament itp w jakimś tam czasie od startu tak by nie wykazywał strat. Ze swojej strony nie oczekuje zarobku - jedynie koniec końców zwrotu kosztów.

Nie mam pojęcia jak to wygląda wśród młodych ludzi na dzień dzisiejszy - czy nadal barierą jest fakt, że nie są w stanie ponieść kosztów startu - jeśli tak to chętnie podejmę kooperację.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Może rozpisz się bardziej na temat tego co za serwer chcesz stworzyć, wtedy więcej osób może się zainteresować takim pomysłem. Jaki klient, jakie raty, co za mapa, kogo konkretnie poszukujesz (programisty, skryptera, grafika, webmastera, mappera, game designera, pisarza?) i tym podobne. Na ten moment niewiele wynika z twojej wiadomości poza kwestią pieniędzy :)
 
Top