What's new

Usługi Marsupilami - Unikalne layouty, Skrypty LUA & PHP, Bannery reklamowe, Grafika, Mapy, Od 0 do OTS, Inne

Joined
Feb 25, 2016
Messages
35
Reaction score
22
Cześć, jestem Marsupilami.

Zajmuje się serwerami open tibia. Moje bogate doświadczenie pozwoli stworzyć dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz.
Moja oferta skierowana jest dla każdego. Niezależnie czy dopiero zaczynasz przygodę z ots, czy potrzebujesz nowych grafik lub skryptów do istniejących serwerów.

UNIKALNE LAYOUTY - SKRYPTY LUA - SKRYPTY PHP - BANNERY REKLAMOWE - GRAFIKA - MAPY - OD 0 DO OTS - INNE


marsupilami_services.jpg



- Unikalne Layouty -

Specjalnie dla twojego serwera zostanie zaprojektowany unikalny layout,
który odda jego klimat oraz przyciągnie nowych graczy.
Dostępne są również już gotowe i dostępne od ręki layouty,
które nie zostały nigdzie wcześniej użyte.


- Skrypty Lua -
[TFS/OTX 1.0+]

Niezależnie czy potrzebujesz małego questa czy wielkich rozbudowanych systemów i eventów -
wszystkim się mogę zająć. Taski, Npc, Czary, Systemy, Eventy, i wszystko czego zapragniesz niech się ziści!


- Skrypty PHP -

Nowe podstrony do acc makera, wszelkie systemy (aukcje postaci, wojny, market),
wszelkie przeróbki oraz całkiem nowe projekty niezwiązane ze światem ot.


- Bannery Reklamowe -

Każdy serwer zasługuje na najlepszą reklamę!
Oferuję bannery wielorozmiarowe, również dostosowane do listy otservers.
Statyczne oraz animowane.


- Grafika -

Projektowanie logo, tworzenie zupełnie nowych grafik czy też przerabianie już istniejących.


- Mapy -

Zapierające dech w piersiach expowiska i tereny, wyrafinowana architektura budynków,
questy, tp roomy, świątynie i całe miasta oraz zamówienia specjalne. Wszystko z jak najwyższą jakością Marsupilami.


- Od 0 do OT serwera -

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę w świecie OT - możesz liczyć na profesjonalną pomoc.
Pomoc w wyborze odpowiedniego serwera hostingowego, wytłumaczenie jak to wszystko działa,
zabezpieczenie linuxa, instalacja niezbędnych składników i wiele więcej!
Ze mną odpalisz swój pierwszy serwer nawet bez doświadczenia!


- Inne -

Jeśli potrzebujesz czegoś zupełnie innego - strony internetowej niezwiązanej z tibią,
własnym klientem lub czymkolwiek innym - pisz śmiało! Prawdopodobnie będę Ci w stanie pomóc ze wszystkim.


marsupilami_services.jpg

- 100% Zaufania i pozytywnych opinii -
[Poprzednie tematy z opiniami o mnie]

https://tibia.net.pl/threads/8-60-10-90-oferty-marsupilami-miasta-expy-questy.756018/
https://tibia.net.pl/threads/8-60-10-90-us-ugi-marsupilami-mapper-tfs-linux.756015/



Kontakt

Discord: 4Marsupilami#1243
E-mail: 4Marsupilami@gmail.com
 
Last edited:
Top