What's new

Vatic @ Refugia project!

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Witajcie! Niedawno powr?ci?em do gry na serwerach Cipsoftu. Wybra?em serwer Refugia, poniewa? nie ma na nim kolejek oraz jest to serwer non pvp. Dlaczego npvp? Lubi? spokojnie pogra?, a nie, ?e 10 poziom, kt?ry ma pz od 100+ kozaczy si? do ka?dego. Je?eli mam gra? na PVP, to tylko z ekip? ;)

Cele:
Poziomy do?wiadczenia: 30 | 50 | 80 | 100 | 130 | 150 | 180
Poziomy magiczne: 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Poziom w?adania mieczem: 60 | 65 | 70 | 75 | 80
Poziom obrony: 60 | 65 | 70 | 75 | 80


Proponowane misje:
  • Pits of Inferno
  • Annihilator room
  • Svargrond arena - Warlord
  • Inquisition Quest
  • Shadow of Yalahar Quest
  • Banshee Quest
  • Behemoth Quest
  • Demon helmet Quest

Ostatni zakup pacc (data - od x do y):
Nigdy


Stan postaci:
24.10.2009r - godzina 14:13

bfrpz4.png


[size=-11111]Legenda:
Czerwony - nie zako?czone
Zielony - zako?czone[/size]​

W miar? swoich mo?liwo?ci b?d? opisywa? sytuacje, w kt?rej postanowi?em zrobi? zdj?cie.

Awans na 2. poziom magiczny, podczas skillowania w kopalniach Kazordoon.
2llorap.png

Exp/h na -1 w kopalniach, na 10. poziomie do?wiadczenia : O
2s1nj4g.png

Awans na 45. poziom w?adania mieczem, s?aby, ale po wbiciu 17. poziomu do?wiadczenia skilluj? do 60/60.
2mzjp6c.png

Jestem hardcorem! (zdj?cie m?wi samo za siebie)
25ti4no.png

Na koniec awans na 17. poziom do?wiadczenia oraz moja profesjonalna obr?bka zrobiona w programie paint!
2exx8nn.png

[size=-111]Komentarze = Zdj?cia[/size]​
 

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Vatic @ Refugia project!

No decha widz? ?e cele postawi?e? sobie wysokie, mam nadziej? ?e uda ci si? je wszystkie spe?ni?.
Jak na razie nie?le ci idzie, powodzenia w grze, i gratz adv?w.
 

Tonox

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
218
Reaction score
15
Odp: Vatic @ Refugia project!

Mam nadzieje ze Ci si? uda. Grasz r?cznie czy na bocie ?
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Vatic @ Refugia project!

Fajnie, bot czy manual project? Du?e cele sobie postawi?e? odrazu, nie lepiej by?o by zacz?? od celu wbicia 50 poziomu? ^^ powodzenia
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Vatic @ Refugia project!

Fajnie, bot czy manual project? Du?e cele sobie postawi?e? odrazu, nie lepiej by?o by zacz?? od celu wbicia 50 poziomu? ^^ powodzenia

Mam nadzieje ze Ci si? uda. Grasz r?cznie czy na bocie ?

No decha widz? ?e cele postawi?e? sobie wysokie, mam nadziej? ?e uda ci si? je wszystkie spe?ni?.
Jak na razie nie?le ci idzie, powodzenia w grze, i gratz adv?w.

Gram r?cznie. Dlaczego takie wysokie cele na sam pocz?tek? Za du?o razy si? podda?em przed 40~~ poziomem, wi?c teraz przysi?g?em sobie, ?e nawet je?li bi?bym ten poziom 4 lata to i tak go wbij?. Dodatkow? informacj? jest to, ?e w nast?pnym tygodniu zakupuj? pa na 30 dni - je?eli mi si? zwr?ci, zam?wi? na 90.

Bonus - 100k zam?wione!
2yjomtc.png
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Vatic @ Refugia project!

No gz :D
Jakbys chcial powspolpracowac to pisz Elitr Kuzyn i Master Kuzyn :D

@Przemek jak all pojdzie good to moze zostane sioherem? 31 drut pacc zreaktywuje za kilka dni i jaza :D
 
Last edited:

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Vatic @ Refugia project!

Gram r?cznie.
To Tw?j brat bli?niak chcia? ode mnie Nbota? xDD

Wydaje mi si?, ?e z tym 180 lvlem troche przegie?e?, tym bardziej ?e najt nadaje si? tylko na bota ( no chyba, ?e sobie siochera znajdziesz ). Powodzenia =d
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Vatic @ Refugia project!

Uu widz?, ?e szykuje si? niez?y temat. 180 poziom ? Nie s?dze .. znudzi Ci si?, zreszt? m?wisz o 4 latach - trzeba dorosn?? i kiedy? z tym sko?czy? ;D Taka przeno?nia, nie obra? si? .. ?ycz? powodzenia aczkolwiek w?tpie, ?e zrealizujesz swoje cele.
B?d? ciekawsze ssy b?dzie wi?cej komentarzy :D
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Vatic @ Refugia project!

To Tw?j brat bli?niak chcia? ode mnie Nbota? xDD
Wydaje mi si?, ?e z tym 180 lvlem troche przegie?e?, tym bardziej ?e najt nadaje si? tylko na bota ( no chyba, ?e sobie siochera znajdziesz ). Powodzenia =d

Ju? nie mam zamiaru boci?.

Uu widz?, ?e szykuje si? niez?y temat. 180 poziom ? Nie s?dze .. znudzi Ci si?, zreszt? m?wisz o 4 latach - trzeba dorosn?? i kiedy? z tym sko?czy? ;D Taka przeno?nia, nie obra? si? .. ?ycz? powodzenia aczkolwiek w?tpie, ?e zrealizujesz swoje cele.
B?d? ciekawsze ssy b?dzie wi?cej komentarzy :D

Pierw zadaj sobie jedno, g?upie pytanie - potrafi? czyta?? Napisa?em, ?e cho?bym bi? ten poziom 4 lata to i tak si? nie poddam.

@topic
100k dosz?o, postanowi?em zrobi? ma?e zakupy.
309u9z9.png

@edit
Zapomnia?em doda?, ?e Xoyoch i Kuzyn b?d? moimi siocherami.

@down
To zmie? mi profesj? na maga/druida, ok?
 
Last edited:

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Vatic @ Refugia project!

Dechalol - wybacz, ale przeczytaj dok?adnie :D Nie chce Cie w ?aden spos?b krytykowa?, obra?a? tylko chodzi mi o to, ?e tak jak napisa?e? te '4 lata' .. To jest kupe czasu, do tego czasu nie ma takiej opcji ?eby Ci si? nie znudzi?o. Je?li si? nie znudzi to poddasz si? po kilku dedach na wy?szych lvlach albo np. hack .. Nie wiem ile masz lat, zak?adam ?e 16 ? I b?dziesz si? m?czy? do 20 stki .. olewaj?c normalne ?ycie ? Chodzi mi tylko o to :D Ale tak jak pisa?em .. Powodzenia ?ycz? :) 100k - Kupi?e? takie a nie inne eq. Mo?e i znasz si?, dobrze grasz .. ale mo?e lepiej by?oby gdyby? kupi? vampirke (l?ejsza) blue robe (nie potrzebujesz narazie tyle arma, a cap sie przyda) crown helmet, blue legi oraz bohy ?
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Vatic @ Refugia project!

Decha jak sie wyskilujesz to na bota na paccu bo kupujesz polecam Roty Na Darashi a potem do 45 Na Lb na -2 i -3 Tarantule + roty exp dochodzi do 20k/h bez waste. Powodzenia i tak wgl to w chuj czasu Ci to zajmie tak jak wy?ej ^^ ale ?eby Ci si? uda?o. Kupi?e? 100k to ju? nie s? przelewki :p .
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Vatic @ Refugia project!

Stan postaci.
iz9vt3.png

Co do skilli - wiem, s?abe, ale jak mam skillowa?, jak wpadaj? jakie? 8 lvle i mi bij? slimy? Postaram si? w nocy podskillowa?.

@edit
Zapomnia?em doda?, ?e posta? sharuj? od samego pocz?tku z MordaLUMP.
 
Last edited:

czerwin1997

Advanced User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
360
Reaction score
14
Odp: Vatic @ Refugia project!

nie?le! Dechalol powiedz mi jak ty tak szybko expisz jak ja chc? gra? to mi si? okropnie nudzi po 2-3 godzinach expienia 1-2 lvli ;/
i jeszcze jedno exp dalej i dobijaj te wymagania...
 

Fronczekk

User
Joined
Sep 1, 2009
Messages
33
Reaction score
9
Age
28
Odp: Vatic @ Refugia project!

Rzeczywi?cie wysokie progi, mam nadziej?, ?e nie poddasz si? po zgonie postaci lub po hacku (nie ?yczymy :d). Co do skilli nie jest jeszcze tragicznie, masz niski lvl, wi?c wszystko mo?esz naprawi?, co do skillowania na slime, spr?buj szcz??cia na slimach pod PoHem;

(W miejscu zaznaczonym czerwonym x ty stajesz).
albo ko?o Amazon Camp;

(Wchodzisz do zaznaczonej czerwonym k??kiem dziury, idziesz podziemnym tunelem w lewo, wychodzisz i szukasz slima).

Jakby? nie wiedzia? jak doj?? na dane miejsc?wki, to pisz na moje gg, o ile jeszcze masz lub profil.
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Odp: Vatic @ Refugia project!

?adnie ci idzie. Tylko jedno pytanie. Po co od razu kupujesz takie wypasione eq, skoro i tak najpierw powiniene? si? skupi? na biciu lvl i skillowaniu. Je?eli padniesz to jest du?a szansa, ?e ci co? poleci ;p. Tak czy inaczej powodzenia przy realizowaniu swoich cel?w.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Vatic @ Refugia project!

Legenda:
Czerwony - nie zrobione
Zielony - zrobione

Hmm... Dlaczego nie ma tam nic zielonego? :p

Dobre eq masz jak na ten 18 lvl. Skile mo?na by troszk? podbi?. Ale dobrze ci jak narazie idzie. Oby tak dalej..

@Up:

Te? tak zawsze robi?em, kupowa?em 100k i kupowa?em sobie wypasione eq. Ale na druta to si? raczej przyda?o. Na knighta to nie wiem na chuja sobie takie dobre kupi?em, p??niej nim nie gra?em ju? ;/
 
Last edited:

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Vatic @ Refugia project!

?adnie ci idzie. Tylko jedno pytanie. Po co od razu kupujesz takie wypasione eq, skoro i tak najpierw powiniene? si? skupi? na biciu lvl i skillowaniu. Je?eli padniesz to jest du?a szansa, ?e ci co? poleci ;p. Tak czy inaczej powodzenia przy realizowaniu swoich cel?w.

?atwiej si? expi i skilluje. Z plate setem, steel helmetem i beholder shieldem cyce mnie bi?y po 50-60, teraz ledwo mnie trafi?, maximum co dosta?em to 18.

Sp?jrzcie na pierwszy post - http://tibia.net.pl/zdjecia/189056-troop-apocalypse-ath-nerana-fotos.html - ?wietny plagiat, nie?

@topic
Na tombie ?wietnie si? expi?o, dop?ki nie zrobi?o si? tam 40~~ botter?w. Exp/h mi spad? do 1018. Wracaj?c pozosta?o mi 14 expa do poziomu, postanowi?em dobi? poziom na szczurach.
15etlkh.png


29wl5iq.png

20 pot?w = 900gp
Loot: 1462 gp, 2 brown piece of cloth (300gp) i 1 yellow piece of cloth(200gp).

1962 - 900 = 1062gp na plusie!​
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Vatic @ Refugia project!

@up

Tak, specjalnie skopiowa?em. Wstawi?em cele ! Tak ! Bo Ty tak mia?es, dlatego te? tak zrobi?em ! Tak, to dzi?ki Tobie !
Pomy?l najpierw jak co piszesz. Takie opisy postaci zdarzaj? si? wsz?dzie i ja te? wpad?em na pomys? a?eby co? takiego napisac, mo?e mi zabronisz ?
Wida? jakim jeste? dzieckiem i jak kozaczysz, nie masz za grosz kultury a takich ludzi nie szanuj?. To ?e powiedzia?em prawde nie znaczy, ?e teraz mo?esz po mnie je?dzi?.
Nie m?wi?c ju? jak ?adnie okrad?e? koleg? :) Tak?e, padaj szybko :)

I tak btw. nie potrafisz dopasowa? eq do lvla :]
Aa no Gratz, ?e jestes 1062 gp w plusie AHUSDHUASDUH ;d
I dzi?ki za reklam? mojego tematu :*

@down

HASUDUHAS :D Wr?cz przeciwnie, wida?, ?e nie chcia?o Ci si? czyta? wszystkich post?w.
Jakby? wszystkie przeczyta? to wiedzia?by? o co chodzi, a zazdro?ci? nie ma czego :)
I sam wyjdz, smarkaczu ..
 
Last edited:

PatulecxD

Advanced User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Age
29
Odp: Vatic @ Refugia project!

up@
We? wyjdz st?d i zamknij dzwi...
Zazdro?? czy co innego? -.-..

Dechalol@
Wbijaj ten 180 lvl i koxisz kiedy zamierzasz pacca kupi??;p
spr?buj expic na mintwallin ja 30 kin? wyci?ga?em kiedy? 70k/h. :)
 

Buciu

Advanced User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
263
Reaction score
20
Age
27
Odp: Vatic @ Refugia project!

?adne ss'y.
Niez?e eq.
Ja osobi?cie mile wspominam Refugie.

Pozdrawiam
Buciu​
 
Top