What's new

Voliess vs Anvil

Voliess vs Anvil

  • Anvil

    Votes: 0 0.0%
  • Voliess

    Votes: 0 0.0%
  • a:2:{i:188;a:5:{s:12:"polloptionid";i:188;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:5:"Anvil";s:5:"vo

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:450;a:5:{s:12:"polloptionid";i:450;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:1290:"a:2:{i:188;

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:1075;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1075;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:2020:"a:1:{i:45

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:1981;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1981;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:2752:"a:1:{i:10

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:2907;a:5:{s:12:"polloptionid";i:2907;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:3484:"a:1:{i:19

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:4622;a:5:{s:12:"polloptionid";i:4622;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:4216:"a:1:{i:29

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:4622;a:5:{s:12:"polloptionid";i:4622;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:4216:"a:1:{i:29

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:6380;a:5:{s:12:"polloptionid";i:6380;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:4948:"a:1:{i:46

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:8552;a:5:{s:12:"polloptionid";i:8552;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:5680:"a:1:{i:63

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:11292;a:5:{s:12:"polloptionid";i:11292;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:6412:"a:1:{i:

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:13288;a:5:{s:12:"polloptionid";i:13288;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:7146:"a:1:{i:

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:16905;a:5:{s:12:"polloptionid";i:16905;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:7880:"a:1:{i:

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Anvil:

Dawno, dawno temu. ?y? sobie stary pustelnik, gdy by? m?ody pracowa? jako drwal, teraz aby wy?ywi? siebie musi ?owi? ryby, lecz by? on inteligentny, wynalaz? ?wietny spos?b na ich ?owienie, nie traci? ju? czasu stercz?c nad rzek? kilka godzin dziennie.



Niestety jego ?ycie nie by?o sielank?, w po?owie przeszkadza?a mu ci?gle rozrastaj?ca si? plaga Paj?k?w. Kt?ra zatruwa?a jego ryby.



W jego ciemnej i wilgotnej piwnicy przechowywa? ryby, lecz jaki? nieznany sprawca, wykrada? mu je gdy r?ba? drzewo na opa?.



Musia? pomy?le? nad nowym miejscem do sk?adowania ryb. By?a to du?a, ciemna jaskinia na terenie paj?k?w. Na szcz??cie, nie mia?y tam dost?pu.



Kolejnym z jego problem?w, by?y nied?wiedzie maj?ce swoj? siedzib? nad wodospadem, atakowa?y jego konie, gdy pr?bowa? przewie?? ryby do miasta, aby co? zarobi?.













Voliess:














G?osujcie na lepszego, nie na tego kogo lubicie.
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Pozwol? sobie oceni? prace przeciwnika, typowe g?ry w RME, s? b??dy, stalagmity na ska?ach, ?le zrobiony wodospad, niby nasrane a puste, to jest niestety Tiquanda, nigdy nie zrobisz idealnej. Poza tym, ca?y czas jeden rodzaj trawy + woda. Mog?e? tam u?y? jakiej? innej, np. piasku.

Mog?e? ju? nie g?osowa? na siebie.. ale jak wolisz tak.

@down
Swoi na swoich, proste.
 
Last edited:

chyc

User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
21
Reaction score
1
Hmmm. Oba pomys?y ciekawe ale Mapka Bardziej mi sie podoba Voliesa chocia? Anvil te? Bardzo Fajn? Zrobi?.
@up Anvil ja nie znam Voliesa ani ciebie ale bardziej mi sie podoba mapka Voliesa wiec oddalem glos na mapke Voliesa
 
Last edited:

Sherd

User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
27
Reaction score
1
Own3d anvil zwo?a? wszystkich kole?k?w ; dd
Wiedzia?em, ?e ta walka to jeden wielki crap b?dzie - zakaz g?osowania powinna spora cz??? forum ; d

Anvil w og?le nie nadajesz si? do organizowania czegokolwiek - ca?y ten dzia? to crap... Regulamin napisany na chama, organizacja bitwy to n/c...

I tak b?dzie w innych pojedynkach, teraz wida? ?e Ci co mnie nie lubi? s? w przeciwnym teamie g?osuj? na swojego i odwrotnie.
Moja to wina, ?e mnie prowokujesz i boisz si? konkurencji? ;cc Takie co? to mo?e u ciebie w przedszkolu przechodzi - nie tutaj.

Uhshhshahshsahhahshsh;x nie mog? si? przesta? ?mia? z tego wszystkiego.
 
Last edited:

cziffek

User
Joined
Jul 22, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Szczerze zbyt zagmatwana ta mapa ...

Trzeba duzo przestrzeni
 
G

Gudio

Guest
-.-
?le zrobiona ankieta.


Mog?oby by?:

Praca numer 1.

5 ss?w.

Praca numer 2.

5 ss?w.

I ka?dy w ankiecie by g?osowa? kt?ra praca mu si? najbardziej podoba, numer jeden czy dwa. A pod koniec by si? zrobi?o podsumowanie i wyniki.
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
I tak b?dzie w innych pojedynkach, teraz wida? ?e Ci co mnie nie lubi? s? w przeciwnym teamie g?osuj? na swojego i odwrotnie.
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Ja pozwol? oceni? oby dw?ch pan?w :
@Anvilek nasz
nie podobaj? mi si? te bagna s? takie monotonne i nie maj? polotu fantazji brakuje im czego? mo?e wi?kszej ilo?ci ro?linno?ci a mo?e wi?kszej ilo?ci bagien
Nie podobaj? mi si? tak?e te kamyczki na kt?rych mo?na kopa? Gemy NA WODZIE !
Nie podoba mi si? tak?e ?e rzeczy kt?re w grze mo?na zdoby? z potwor?w ,kt?re dla nowego gracza s? ?miertelnym wyzwaniem w?o?y?e? do jakie? nory ;>
Misiaki jakie? sm?tne s? :/
Punkty przyznane Anvilowi wed?ug mnie 3 na 7
@Voliess
Nie za ?adnie wysz?a ci ta mapa nie podoba mi si? szczeg?lnie tiquanda .D?ungla nam si? nie kojarzy z wielkimi wysokopoziomowymi domami ,lecz z wysok? nisz? ro?linn? przez co twoje prace trac? realizm
Nie pokaza?e? ?adnych ciekawych a zarazem zab?jczych teren?w przez co twoja praca traci tak?e nad atrakcyjno?ci?
Bardzo mnie wpieni?o to ?e wodospadu nie umiesz zrobi? :/ przykro mi
Punkty przyznane Voliessowi wed?ug mnie 3 na 7



Anvil powiniene? si? wstydzi? !
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
No dobra ,jak ka?dy to i ja ;p

#Anvil
B??d ,kt?ry rzuci? mi si? w oko to most. Normalny gracz ,kt?ry codziennie je kilkadziesi?t ham'?w nie przeci?nie si? przez te w?skie por?cze. Szczur by mia? problemy ;P Co do reszty... kolejna rzecz to 'bagienne kamienie' ,kt?re powinny znajdywa? si? na bagnach ,a u Ciebie s? na suchej skale ;d Ilo?? kamieni znajduj?cych si? na wodzie jest pora?aj?ca i troszke odstrasza...


#Voliess
Ze mn? jest podobnie jak z Dine. Nigdy nie potrafi?em stworzy? wspania?ej d?ungli pe?nej krwio?erczych pand itp. Domki wygl?daj? ca?kiem przywoicie. Jedyn? rzecz? ,kt?ra mnie zdziwi?a to drzewa ,kt?re wyrastaj? na dachach =o Wodospad? Nie wspomne...

Ci??ko by?o mi przydzieli? jeden g?os. Nie przepadam za Anvilem ,ale w dzisiejszym pojedynku on otrzyma m?j g?os. Gratki lamko (;
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Wydaje mi si?, ?e prace Anvila s? ?adniejsze.

1. Nie lubi? du?o ro?lin i krzwew?w
2. Nie podobaj? mi si? domki, s? dziwnie zrobione, szczeg?lnie nie podoba mi si? ta wie?a.
3. Nie lubi? d?unglii.


Aaa, i jeszcze jedno. Nie gada? potem, ?e zag?osowa?em na Anvila z powodu, ?e jest S. moderatorem. Po prostu jego mapka, przynajmniej wed?ug mnie, jest milsza dla oka =]
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Co do tych bagien, by?y one wi?ksze, lecz nowe bordery zmiejszy?y je o 2/3


Before:




After:
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Na wstepie powiem krotko, nie znam sie na mappowaniu, tak jak uczestnicy, wiec nie bede wyjezdzal z jezykiem mappera.

Anvil - mapa jest ladna, dopracowana, posiada detale, roslinnosc i nie bije po oczach. Na te mape wlasnie zaglosowalem.

Voliess - mapa jest okej, rowniez jest dopracowana, dzungla jest marna, nawaliles tego tyle, ze wyglada to odstraszajaco.

Btw. to dosc glupie, ze glosujecie sami na siebie. Skoro bierzecie udzial w konkursie, to powinniscie sie wstrzymywac od glosow i czekac na wynik...

#down
Widze.
 
Last edited:

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
@Speed
On zag?osowa? pierwszy, zreszt? pisa?em w po?cie o g?osowaniu na samego siebie.. -.-
 

Voliess

Advanced User
Joined
May 31, 2008
Messages
153
Reaction score
10
Hmm...
No to pokazcie jak wasze wodospady wygladaja....
Czemu on jest zle zrobiony moze mi ktos wytlumaczyc ?
A co do tych roslinek zobaczcice na rl w AB tez wyrastaja roslinki z dachow i nic nie mowicie ?

Anvil w 1 sie zgadzamy xDD

Hmm a czemu tak wszyscy zaczeli d?ungli nie lubic ?

No cuz chyba przegram....
Nie wiem czy mi sie wydauj ale jak na jednym foru mialem admina a moja praca byla brzydka a mojego przeciwnika byla dobra to wszyscy dawali mi glosy nie wiem czy na tym foru tez tak jest ale moze mi sie wydaje....
 
Last edited:

Knight

Advanced User
Joined
May 3, 2008
Messages
347
Reaction score
21
Oceniam mapk? Anvila na lepsz? poniewa? bardziej mi si? ona podoba wida? ,?e Anvil wygra te podziemia. Praca Anvila jest lepsza dla tego, bo nie ma du?o ro?lin. Nie cierpi? tego...

@down
Ten post do mnie te??

nie. /Anv
 
Last edited by a moderator:
G

Gudio

Guest
Witam, przez przypadek sprawdzi?em konta tych user?w kt?rzy g?osowali na Voliess'a, i okaza?o si? ?e 3 osoby nie maj? ani jednego posta. Sprawdzi?em ich IP i wszystkie konta by?y zarejestrowane przez 'chyca'.
Owe 3 konta to:
- Luk-as
- Smieciu
- zdzich

lol1.jpg


Zgodnie z 10. punktem regulaminu

10. Robienie przez siebie lub jak?? inna osob? multikont aby
g?osowa? grozi banem + dyskwalifikacja z konkursu.

Nie mamy dowod?w ?e to konta Voliess'a wi?c nie mo?emy go zdyskwalifikowa?.
Chyc i wszystkie jego konta zostaj? zbanowane, 3 g?osy na Voliess'a zostaj? usuni?te.
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Hmm...
No to pokazcie jak wasze wodospady wygladaja....
Czemu on jest zle zrobiony moze mi ktos wytlumaczyc ?
A co do tych roslinek zobaczcice na rl w AB tez wyrastaja roslinki z dachow i nic nie mowicie ?

Ro?linki czy drzewa?

Co do wodospadu...

Tw?j:



M?j:



Brakuje tego 'o' o id : 900 i 901 =p
 
Status
Not open for further replies.
Top