What's new

Voliess vs Anvil

Voliess vs Anvil

  • Anvil

    Votes: 0 0.0%
  • Voliess

    Votes: 0 0.0%
  • a:2:{i:188;a:5:{s:12:"polloptionid";i:188;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:5:"Anvil";s:5:"vo

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:450;a:5:{s:12:"polloptionid";i:450;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:1290:"a:2:{i:188;

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:1075;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1075;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:2020:"a:1:{i:45

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:1981;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1981;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:2752:"a:1:{i:10

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:2907;a:5:{s:12:"polloptionid";i:2907;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:3484:"a:1:{i:19

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:4622;a:5:{s:12:"polloptionid";i:4622;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:4216:"a:1:{i:29

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:4622;a:5:{s:12:"polloptionid";i:4622;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:4216:"a:1:{i:29

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:6380;a:5:{s:12:"polloptionid";i:6380;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:4948:"a:1:{i:46

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:8552;a:5:{s:12:"polloptionid";i:8552;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:5680:"a:1:{i:63

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:11292;a:5:{s:12:"polloptionid";i:11292;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:6412:"a:1:{i:

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:13288;a:5:{s:12:"polloptionid";i:13288;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:7146:"a:1:{i:

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:16905;a:5:{s:12:"polloptionid";i:16905;s:6:"nodeid";s:7:"2441631";s:5:"title";s:7880:"a:1:{i:

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Voliess

Advanced User
Joined
May 31, 2008
Messages
153
Reaction score
10
Oj Przemek,Przemek
A na rl tibi Prosze bardz

Tutaj nie ma tego twojego wodospadu ;/?
Nawet rl robia takie cos...
A jak by anvil nie powiedzial o tym wodospadzie to byscie nie wiedzieli nawet ze on jest tam ;/
@ down
Oczywiscie ze sie da ;]
 
Last edited:

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Co tu du?o gada?, po dok?adnym obejrzeniu obu map musz? zag?osowa? na Anvila. Nie wje?d?a? na mnie ?e "jestem z jego obozu" oraz "boj? si? go" itd. Nie mam poj?cia czy wy macie z nim jakie? konflikty, chod? domy?lam si? ?e jakie? s? skoro tyle user?w "tak" o nim pisze. Mapa Anvila jest po prostu ciekawsza, ja tak uwa?am jako ?redni laik w mappowaniu. Z mojego punktu widzenia zas?uguje na lepsz? ocen?, szkoda tylko ?e ankieta jest w 100% publiczna, ocenia? powinni ci kt?rzy si? naprawd? znaj?. Co do Voliessa, nie przejmuj si?. Twoja mapa te? bardzo mi si? podoba i tak?e zas?uguje na pochwa?e, mi nie odpowiada masa tych krzak?w. Da si? tam w og?le przej?? ludzikiem :)? Niewa?ne, co do wodospadu to co si? tak plujecie? To tylko ma?y element, nie wiem nawet czy ?le zrobiony bo sam nie mam poj?cia jak go zrobi?, nie pr?bowa?em. Racja, jakby Anvil na to nie zwr?ci? uwagi to ma?o os?b by o tym wspomnia?o :) A i jeszcze te Anvilowe kamienie w rzece, w zwyk?ych rzekach takich nie ma, ale to w ko?cu taki mini potok. Film?w nie ogl?dacie? O co si? zawsze ??dki rozbijaj?? Rybak pewnie jakie? ?ososie ?owi, wi?c macie potok, w potoku kamienie, ja to tak odbieram i pochwalam xD
 
Last edited:

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Own3d anvil zwo?a? wszystkich kole?k?w ; dd
Wiedzia?em, ?e ta walka to jeden wielki crap b?dzie - zakaz g?osowania powinna spora cz??? forum ; d

Anvil w og?le nie nadajesz si? do organizowania czegokolwiek - ca?y ten dzia? to crap... Regulamin napisany na chama, organizacja bitwy to n/c...


Moja to wina, ?e mnie prowokujesz i boisz si? konkurencji? ;cc Takie co? to mo?e u ciebie w przedszkolu przechodzi - nie tutaj.

Uhshhshahshsahhahshsh;x nie mog? si? przesta? ?mia? z tego wszystkiego.

Je?eli ja si? boje konkurencji to zapraszam na battle, mam czas. Mo?emy powalczy?. ;]
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Ja wodospady robi? r??nie - raczej w?asnymi sposobami, ?eby jak naj?adniej wygl?da?y.

#topic: Zag?osowa?em na Anvila, lecz praca Voliessa te? jest bardzo ?adna.
 
B

Budzik

Guest
Obie prace s? bardzo fajne lecz jednak zag?osowa?em na anvila gdy? mi bardziej przypad?a do gustu, ale nie przejm?j si? Voliess twoja mapa te? jest bardzo ?adna.
 

Voliess

Advanced User
Joined
May 31, 2008
Messages
153
Reaction score
10
No trudno na marne moje starania....
Prosze o sprawdzenie ip tych uzytkownikow foru!
Xemronn, Xenosim
Anvil wiessz co mi nie zalezy...
Bo polowa foru nie wie co mowi nie byla na Tiquandzie... Bo nie ma pacca myslicie ze jak jest na rl ? jest tak nasrane roslin ale nie nikt nie powiedzial ze jest za duzo..No trudno jezeli forumowicze sa tacy madrzy to niech zrobia swoja Tiqande,Zobaczymy jak wam wyjdzie...;/
Aha dzieki all za glosy na mnie ;) Jestem wdzieczny...

@ Anvil nie zgadzam sie ;]

Anvil znalazlem troszke Niedociagniec w twojej wyspie... wiec daje scrny
1.Czy w jak strzelil bys z luku do kamienia strzala by sie tam zostala ;/ W?tpie...
2.A z kad sie wzial korzen na tym glazie ? No z kad ? I czemu taki prosty ??AA i z kad ta pajeczyna jak ona sie uczepila tego kamienia hmm....Dziwne....;/
3.Hmm dziwne ze z drzewa trawa wyrasta....
4.Z kad te grzyby wyrastaja ze skaly ?Phh....Dodaj tam jakies podloze bo nigdy nie widzialem takiego grzyba ktory rosnie na samej skale...
5.Noo a towj wodospad to myslisz lepiej wyglada ;/? Taki sam ;/ Prawie taki sam ty tez taki zrobiles wiec nie mow ze ja zrobilem zly wodospad Gdy ty zrobiles taki sam ;/
6.tutaj tez Z kad kurde ten grzyb wyrasta !?
7.Co tutaj robi orzeszek ?? Moze spadl z jakiegos drzewa ktore nie ma orzechow bardzo ciekawe...
8.Widziales kiedys kamien porosniety trawa ?!
9.ten most grrr....Taki waski ;/ Wiesz jaki by tam byl blok i daj kase to cie przepuszcze ;/
10.Co tam robi ta ryba ? =.=
11.Najwiekszy blad jaki robisz Kamienie sa takie same wystarczy tylko przejsc 3 sqm i widzisz jescze 1 taki sam kamien...
wiec ocena tego scrna by byla -1/10 ;0
Anvil robisz tak duzo bledow lecz niektorzy ich poprostu nie widza...
 
Last edited:

Cuukier

User
Joined
Jul 22, 2008
Messages
12
Reaction score
1
Anvil - :eek: 10/10
Volliess - :confused:za du?o tych kwiat?w , kamieni ... 7/10
 
B

Budzik

Guest
No trudno na marne moje starania....
Prosze o sprawdzenie ip tych uzytkownikow foru!
Xemronn, Xenosim

Nie przejmuj si? i tak twoje prace by?y niewiele gorsze od anvila jestes bardzo dobrym mapperem.
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
#Voliess
Xemronn a Xenosim maj? r??ne ip, to dwie r??ne osoby.

O ile si? zgodzisz, mo?emy zako?czy? g?osowanie dzisiaj o 24.00. Bo przewage mam troszke du??.
 

Soul of dragon

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
138
Reaction score
5
Chyba pierwszy batlle na ?wiecie. Trzeba to opatentowa?. Ja nie powiem na kogo g?osowa?em poniewa? ankieta si? nie zako?czy?a i nie chce nikomu nic sugerowa?. Dobrym pomys?em by?o by wzbogacenie naszego n?dznego dzia?u download mapkami wystawionymi do konkursu. Je?eli mapki z nast?pnych battle tez b?d? "wtykane" do downloadu to T.net zas?ynie nied?ugo z du?ej ilo?ci map zamieszczonej na forum. Co przyci?gnie nowych user?w a co za tym idzie forum uro?nie do rangi Najlepszego polskiego forum zwi?zanego z ots. Ju? jeste?my nie daleko a mo?e nawet uda si? przyci?gn?? u?ytkownik?w z hunted =]("R?bta co chceta" to tylko moja propozycja)

@Edit
Wr?c? z wakacji to te? chce battle z kim?.
A i jeszcze wpad?em na ciekawy pomys? mianowicie Pojedynki skrypter?w. Ja bior? udzia? w pierwszym. Kto chce mnie wyzwa? niech napisze w tym dziale =].
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
pracki bardzo ?adne. Obaj Panowie doskonale przygotowali si? do rywalizacji. Ankieta m?wi sama za siebie, jednak nigdy nie wiadomo kiedy praca zosta?a oceniona po znajomo?ci a kiedy po jako?ci. W ka?dej mapie mo?na znale?? par? b??d?w, ale chyba wszystkie zosta?y wymienione ju? powy?ej.

Czekam na kolejne wyzwania. Mam nadziej?, ?e ankieta wystawiona na jaki? okre?lony czas :)

Powodzenia w dalszej rywalizacji.
 

Phoenixy

User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Pozwol? sobie oceni? prace przeciwnika, typowe g?ry w RME, s? b??dy, stalagmity na ska?ach, ?le zrobiony wodospad, niby nasrane a puste, to jest niestety Tiquanda, nigdy nie zrobisz idealnej. Poza tym, ca?y czas jeden rodzaj trawy + woda. Mog?e? tam u?y? jakiej? innej, np. piasku.

Mog?e? ju? nie g?osowa? na siebie.. ale jak wolisz tak.

@down
Swoi na swoich, proste.

Hmm racje, duzo a jakby nic. Moglby mniej nawalic a wiecej pomyslec. A te budynki to torhc ejak piramidy~~
 

Drifcik

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Az mnie oczy rozbolaly na widok mapy Voliesa, nie zabardzo mi sie podoba.
Mapa anvila jest ciut lepsza, chodz niedoskonala.

Oddalem glos na Anvila poniewaz jego mapa bardziej podchodzi mi do gustu.
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Obydwie prace s? bardzo dobre lecz praca Voliess'a wygl?da blado i s?abo w por?waniu z map? Anvila na dodatek wszystko zlewa si? w jedn? ca?o?? co wygl?da ?le. Praca Anvila jest ?adna i dopracowana jedyne co mnie przerazi?o by?y te cienkie mostki .
G?os oddany na Anvila .
 
Last edited:

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Pojedynek zako?czony.
Wygrywa Anvil przewag? 17 g?os?w.
 
Status
Not open for further replies.
Top