What's new

VxR - Po prostu pytaj..

Status
Not open for further replies.

Agadir

Banned
Joined
Feb 8, 2013
Messages
21
Reaction score
1
Odp: VxR - Po prostu pytaj..

Jest na forum kto? z twojego Supportu "Revany?" Z ostatniej edycji? Jak tak to kto?
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: VxR - Po prostu pytaj..


?wiat internetowy.

Co zamierzasz zmieni? wraz z up?ywem czasu ?

Samoch?d, miejsce zamieszkania itp.

Jest na forum kto? z twojego Supportu "Revany?" Z ostatniej edycji? Jak tak to kto?

Z aktywnych u?ytkownik?w chyba tylko Brzustek, a og?lnie Skeyba, Voo Voo i pewnie jeszcze jakie? osoby si? znajd?, ale nie dbam o to, Nasz kontakt odbywa si? poprzez gg. Przez co nie wp?ywa na forum.
 
Joined
Apr 16, 2013
Messages
41
Reaction score
2
Odp: VxR - Po prostu pytaj..

Par? pyta? do pana Vxra :

1. Dlaczego straszy?e? nas atakiem DDos, podczas gdy tw?j serwer pad? szybko?
2. Jak zapracowa?e? na awans globala - managera?
3. Czy masz jakie? korzy?ci z tego konkursu, kt?rego organizujesz na ?amach tego forum?
4. Co powiesz na ma?? pogaw?dk? w celu wyja?nienia wielu kwestii, kt?re zaszy?y w niedalekiej przesz?o?ci?
5. Jak dzisiaj oceniasz szans? awansu na administratora?
6. Czy Tw?j projekt Rewana jest robiony tylko dla kasy, czy dla graczy?

It's all
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: VxR - Po prostu pytaj..

Par? pyta? do pana Vxra :

1. Dlaczego straszy?e? nas atakiem DDos, podczas gdy tw?j serwer pad? szybko?
2. Jak zapracowa?e? na awans globala - managera?
3. Czy masz jakie? korzy?ci z tego konkursu, kt?rego organizujesz na ?amach tego forum?
4. Co powiesz na ma?? pogaw?dk? w celu wyja?nienia wielu kwestii, kt?re zaszy?y w niedalekiej przesz?o?ci?
5. Jak dzisiaj oceniasz szans? awansu na administratora?
6. Czy Tw?j projekt Rewana jest robiony tylko dla kasy, czy dla graczy?

It's all

1. Z tego samego powodu, kt?rego Ty to robi?e?.
2. Pomys?ami, kt?re znacznie maj? rozwija? 3 dzia?y, opentibia(ju? co? si? dzieje), tibia oraz tawerna. R?wnie? ciekawym wsp??pracami takimi jak, oficjalne forum gesiora, tak to ja dogada?em t? wsp??prac?, szko?a pixelartu(m?j pomys?), wieloma radami oraz og?lnie dobr? prac? jako moderator.
3. Nie korzy?ci nie mam ?adnych, bo to jest wsp??praca mi?dzy tro a esyenergy, gdzie w ?adnej nie mam swoich udzia??w.(Ja tylko poczyni?em kroki, aby dosz?a do skutku.)
4. Owszem mog?, ale w dniach 29-30 maj, gdzie b?d? mia? kilka dni wolnego od wojska.
5. Nie my?l? o tym, ale skoro chcesz mie? odpowied?, na pewno teraz mniejsze szans? dzi?ki szkole wojskowej, kt?ra trwa do ko?ca wakacji ni? jeszcze 3tyg. wcze?niej.
6. Ja podchodz? do tego tak, je?li kto? wchodzi na ots, podoba mu si? itp, to mi si? co? nale?y za to, ?e taki ots mu da?em.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top