Wand of Draconia czy WoI ?

Status
Zamknięty.

skinnyChiken420

Advanced User
Zarejestrowany
Dołączył
Styczeń 23, 2012
Posty
170
Liczba reakcji
5
Siemka. Mam pytanie. Mam MS 33 lvl i gdy uzywam Wand of Inferno to mana leci bardzo szybko i waste jest. Jak uzywam tej Wand of Draconi to mniejsze waste ale mniejszy hity tez. Co mi powinienem uzywac?
 
Odp: Wand of Draconia czy WoI ?

Jak z Wand of Inferno masz waste to proste ?e lepiej wybra? Wand of Draconia ale masz obra?enia o 30 mniejsze ? Za to Wand of Draconia zabiera 5 many natomiast WoI 13 wi?c na Twoim miejscu bym wybra? Wand of Draconia . My?l? ?e pomog?em
 
Odp: Wand of Draconia czy WoI ?

Dzieki. Tez tak zdecydowalem ze narazie bede bil z Draconii a jak bedzie wiekszy level i wiecej many to wtedy spowrotem bede uzywal WoI.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry