- Dołączył
- Lipiec 12, 2009
- Posty
- 45
- Liczba reakcji
- 4
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".
No ja chwile powydzieram mordk? na ca?y dom, p??niej postoje chwile w dep ?eby odreagowa? albo ide na pk lub stawiam bota i lec? w kim?...
Ps.A jak si? okazuje ?e blessy nie zadzia?a?y i bp mi wypad? to w domu jest ?lepa furia
.
No ja chwile powydzieram mordk? na ca?y dom, p??niej postoje chwile w dep ?eby odreagowa? albo ide na pk lub stawiam bota i lec? w kim?...
Ps.A jak si? okazuje ?e blessy nie zadzia?a?y i bp mi wypad? to w domu jest ?lepa furia
.
.
