What's new

WBF #3 Dogrywka

Status
Not open for further replies.

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Dogrywka dotyczy tylko par, kt?re rozgrywa?y walki. Dlatego osoby, kt?re wygra?y walkowerem, maj? wolne ; p

Pary, kt?re dogrywka obowi?zuje + dotychczasowe wyniki:

DanJ93(2) vs Skyy(4)
Fluos(3) vs Tejdi(2)
Ravegon(3) vs Xervin(4)
Budzik(4) vs Willams(3)

Mia?y tu by? tematy, ale ich nie b?dzie. Ka?dy z nas ma dost?p do diss?w swoich przeciwnik?w, niech to b?dzie zwyczajna odpowied? na niego. Je?li kto? s?dzi, ?e nie wysz?o mu wcze?niej, ma szans? si? odegra?.

Nadal mamy wys?a? klasyczn? 16-tk?, tak jak w poprzedniej rundzie. Oceniamy rymy, punche, sk?adni?.

Mamy czas do niedzieli, do godziny 24:00.

Prace wysy?amy do mnie na PW, czyli TUTAJ.

Temat nale?y zatytu?owa?:

WBF#3 [nick]

W tre?ci prosz? umieszcza? wy??cznie swoje teksty, pytania prosi?bym kierowa? w osobnych PW.

Powodzenia. ; )
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: WBF #3 Dogrywka

a wiesz, ?e mia?e? wys?a? to po godzinie 24?

Spa? mi si? chcia?o/X.
 
Last edited by a moderator:

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: WBF #3 Dogrywka

Niestety rezygnuje z 'dogrywki' z powodu braku czasu. Do poniedzia?ku nie mam czasu wi?c niestety.
Powodzenia innym uczestnikom .
 

Parszywy

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
85
Reaction score
9
Odp: WBF #3 Dogrywka

co to kurwa ma niby by?? Moja wina, ?e m?j pseudo przeciwnik nie napisa? pracy? Dlatego mam WOLNE? Czy je?li zg?osi?em do konkursu to znaczy, ?e nie chce pisa? tylko mie? wolne ? Pojebany system -.-
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: WBF #3 Dogrywka

#UP
To napisz diss na budzika!
Nie wie, ?e te? chcesz pisa? ;p

A tak na powa?nie,
je?li chcesz, nawi? diss na mnie,
a ja nawin? odpowied? :p
 
Last edited:

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: WBF #3 Dogrywka

Niestety rezygnuje z 'dogrywki' z powodu braku czasu. Do poniedzia?ku nie mam czasu wi?c niestety.
Powodzenia innym uczestnikom .
Szkoda, jakby ci si? jednak uda?o to ?lij ; d


co to kurwa ma niby by?? Moja wina, ?e m?j pseudo przeciwnik nie napisa? pracy? Dlatego mam WOLNE? Czy je?li zg?osi?em do konkursu to znaczy, ?e nie chce pisa? tylko mie? wolne ? Pojebany system -.-
To jest dogrywka, liczba g?os?w w poszczeg?lnych parach , wi?c to by?o konieczne. Ty ju? jeste? pewny udzia?u w kolejnej rundzie, poniewa? tw?j przeciwnik nie odda? pracy. To jest wci?? pierwsza runda.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: WBF #3 Dogrywka

nie rozumiem tego systemu, wytlumaczy mi to ktos?
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: WBF #3 Dogrywka

Jasne, ja to zrobi?. Skoro jest szesna?cie os?b, tzn. ?e czekaj? nas 4 rundy. Ka?da, runda poza ostatni?, fina?em(szczeg??y ugadamy z finalistami) przebiega tak: Wybierane s? tematy i pary, ka?dy otrzymuje jednakowy termin w kt?rym ma odda? 16-tk?. Odbywa si? g?osowanie, to u?ytkownicy forum decyduj? o wyniku. Nast?pnie, odbywa si? dogrywka. Ka?dy pisze kolejn? 16-tk?, kt?ra jest odpowiedzi? na diss przeciwnika(a wi?c nie losujemy temat?w). Mieli?my z tego zrezygnowa?, ale wyniki g?osowania by?y zbyt zbli?one, z reszt?, w poprzednich edycjach odbywa?o si? to podobnie, nikt na ten system nie protestowa?.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: WBF #3 Dogrywka

Troch? beka, ?e mam dogrywk?, jak m?j rywal ma wersy sk?adaj?ce si? z 2 s??w i najbanalniejszych rym?w, gdzie niby ocenianie wg. techniki i ilo?ci rym?w. To samo z Ravegonem.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: WBF #3 Dogrywka

Troch? beka, ?e mam dogrywk?, jak m?j rywal ma wersy sk?adaj?ce si? z 2 s??w i najbanalniejszych rym?w, gdzie niby ocenianie wg. techniki i ilo?ci rym?w. To samo z Ravegonem.

Skoro ju? si? tak przejmujesz technik?, to powiedz jak pod tym wzgl?dem wypad? Tw?j kumpel Ravegon 'nawijaj?c':

Twoja dziewczyna Ci? wkurwia? jeste? w czarnej dupie
To murzynka, lubi to, jestem w jej czarnej dupie

i jeszcze to:

Mi?kka pa?a, m?wi? Ci dupy na wej?cie
Przesta?, nara, nie masz przepustki do dupy na wej?cie

Pozdro600 ;d

@@Dotychczas dosta?em tylko jeden tekst (+ m?j, kt?ry napisa?em zanim ten temat zosta? za?o?ony ;x)
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: WBF #3 Dogrywka

Zaraz ci przeka?? tekst Ravegona i napisz? sw?j, wy?l? ci go albo dzi? wieczorem, albo jutro w po?udnie.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: WBF #3 Dogrywka

@@Dotychczas dosta?em tylko jeden tekst (+ m?j, kt?ry napisa?em zanim ten temat zosta? za?o?ony ;x)
Spoko, spoko.
Do niedzieli jeszcze czas :p
Ja ju? mam tekst dawno gotowy,
ale jeszcze nie wysy?am, gdybym jednak chcia? co? zmieni?
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: WBF #3 Dogrywka

@xervin
pomimo wszystko ravegon cie zjadl. napisales agresywny tekst, wszystko spoko ale nie wyskrobales zadnych panczy... tu chodzi o to zeby osmieszyc przeciwnika a nie mu naflugac ile wlezie ; ). dzieki, juz ogarniam o co biega. :)
@down
no i bardzo dobrze, bo jak na 'nie-rapera' to piszesz swietne teksty ^/^
 
Last edited:

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: WBF #3 Dogrywka

@xervin
pomimo wszystko ravegon cie zjadl. napisales agresywny tekst, wszystko spoko ale nie wyskrobales zadnych panczy... tu chodzi o to zeby osmieszyc przeciwnika a nie mu naflugac ile wlezie ; ). dzieki, juz ogarniam o co biega. :)

Ale r??nica mi?dzy mn?, a Ravegonem jest taka, ?e ja nigdy nie by?em, nie jestem i nie b?d? raperem, tego typu zabawy to dla mnie rozrywka raz na ruski rok (czyt. 2 raz), a on pono? skrobie od dw?ch czy ilu? tam lat. ;d
 
Status
Not open for further replies.
Top