What's new

-Średni ?wiadome Sny

Status
Not open for further replies.

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: ?wiadome Sny

Ehh cz?sto mam takie sny. Nie zawsze s? korzystne. U mnie ka?dy ?wiadomy sen zaczyna si? budzeniem si? w swoim w ???ku. Jeszcze nigdy si? nie skap?em, ?e to jest ?wiadomy sen. My?la?em, ?e si? po prostu obudzi?em. Mia?em tydzie? temu tak? sytuacj?. Kumpel pisze, ?e jutro za?atwi? hal? na t? i do tej godziny. Mia?em akurat ten ?wiadomy sen. Wsta?em spojrza?em na zegarek, zdenerwowa?em si?, ?e si? sp??ni?em. Zobaczy?em(albo mi si? zdawa?o) na zegarku 10 czyli ju? posprz?tane za p??no. Chyba przez to zdenerwowanie urwa? mi si? ten ?wiadomy sen. Wsta?em normalnie. Nie patrzy?em na zegarek bo pami?ta?em ze snu przecie?, ?e si? sp??ni?em. Dopiero p??niej si? zorientowa?em, ?e mia?em ?wiadomy sen bo jak wsta?em w ko?cu okaza?o si?, ?e by?o ko?o dziewi?tej czyli bym si? wyrobi?, bo troch? to trwa?o kiedy wreszcie wsta?em i spojrza?em na budzik.
 

Parkour

Advanced User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
258
Reaction score
15
Odp: ?wiadome Sny

Ja nie mam ?wiadomych sn?w ale gdy przed spaniem Pomy?l? np. Godzina 3:00 chc? si? obudzi? to si? obudz? o tej 3:00 :D
 

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: ?wiadome Sny

ja zawsze mam swiadome sny ;D
raz nawet myslalem, ze to swiadomy sen i wyszedlem z domu w pizamie i probobowalem latac XDDDDD to byla jazda.
 

luki33

User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
31
Reaction score
4
Odp: ?wiadome Sny

czy to na pewno Twoje? xd
Ju? gdzie? to czyta?em na innej stronie (nie forum) ^^
 

Sora82

Active User
Joined
Jan 17, 2009
Messages
131
Reaction score
5
Odp: ?wiadome Sny

Najfajniej b?dzie mia?a osoba kt?ra w seszyciku b?dzie mia?a
07.08.2011
Dzi? rucha?em ???wia by?o naprawd? ?wietnie.
08.08.2011
Dzisiaj uprawia?em grupowy seks z Angelin? Joliee(nie wiem jak sie pisze xd), Britney spears i z siostr?.
ch?opiec poszed? do szko?y a mama mu w pokoju sprz?ta i zeszycik pod podusi? ;D

@Topic
Kiedy? mia?em taki ?wiadomy sen jak sobie lata?em by?o zajebi?cie potem jak si? obudzi?em chcia?em se polecie? do szko?y ale chyba mia?em plecak za ci??ki(tam 2 czy 3 zeszyty xD
 

Katio

Advanced User
Joined
Apr 28, 2011
Messages
308
Reaction score
14
Odp: ?wiadome Sny

Swego czasu Bart?omiej Pietrasz prowadzi? strone Druga Droga o ile dobrze pami?tam. ?wietne rzeczy tam udost?pnia?. Acz kolwiek nagle wszystko upad?o i teraz niby strona jest ale ju? nie ma tego co kiedy?. ?wiadome sny jak najbardziej polecam ;) ale cierpliwym ! :D
 

Mothal

Banned
Joined
Jan 4, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: ?wiadome Sny

no fajnie sie zapowiada , myslalem wczoraj o tym i nawet snu nie mialem :p no ale w koncu moze byc ;d mam takie pytanie jak mam opanowac sen? zaczynam od zapemitywania snow i potem juz bede mial swiadomy sen?:> jak bede zapamietywal sny i je zapisywal?
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: ?wiadome Sny

Hehe,dobry poradnik ale zobaczymy jak si? sprawdza w praktyce.
Moim pomys?em na TR jest to ?e mam moda na tnecie,albo chocia? suppa - dobre nie?
Je?eli b?dzie dzia?a?o dam ci reputa xd
edy czujesz ?e sen traci klarowno?? krzyknij „Zwi?kszam ostro?? snu” ( nie wiem dlaczego ale ?mieszy mnie to – zawsze si? ?miej? jak tak dr? ryj we ?nie ) albo „ Klarowno?? razy 1000”
Czytaj?c to zastanawia?em si?,co by powiedzia? mi m?j ojciec jakbym przez sen,krzykn? na prawd? ,,zwi?kszam ostro?? snu" albo ,,klarowno?? razy 1000" :D
Cz?sto miewam taki sny ale zawsze si? boje bo jednak nie mam pewno?ci czy to sen czy nie (nie wiem czy mog? bez konsekwencji powiedzie? nauczycielce to co my?l?).
Teraz b?d? wiedzia? jak to sprawdzi? =]
@edit
Niestety,gdy trwa? sen nie pomy?la?em ?e to sen i chuja z tego wysz?o.
Sen pami?tam ale nic ciekawego w nim nie robi?em bo my?la?em ?e to rl.
Spr?buje jutro ^^
 
Last edited:

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: ?wiadome Sny

Ja mam jedno pytanie, mo?e troch? z innej beczki.

Je?eli budz? si? "pod namiotem", to znaczy, ?e we ?nie uprawia?em seks, a ja po prostu tego nie pami?tam?

A tak, ?eby nie by?o offtopu.

Poradnik dobry, b??d?w nie znalaz?em, przynajmniej od strony ortograficznej.


btw. jeszcze jedno pytanie. Je?eli ?ni? ?wiadomie, to mog? liczy? na reakcje w ?wiecie rzeczywistym. Tzn. wytryski, odg?osy, ruchy?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: ?wiadome Sny

btw. jeszcze jedno pytanie. Je?eli ?ni? ?wiadomie, to mog? liczy? na reakcje w ?wiecie rzeczywistym. Tzn. wytryski, odg?osy, ruchy?

Jak spisz na twoje cialo jest zarzucona klatka i sie nie ruszasz. Czasem jest to zerwane, to sie nazywa lunatykowanie. A czasem w 2 strone, obudzisz sie i nie mozesz sie ruszyc.
Ten problem czasem pojawia sie przy swiadomych snach.
@top
Sam kiedy probowalem ale to ciezkie i mi sie znudzilo...
 

tr1ckz

User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
29
Reaction score
1
Odp: ?wiadome Sny

Kiedys bawilem sie w to i efekty widac dosyc szybko :) po 2-3 dniach zapamietywalem wszystkie swoje sny od stop do glow :) Ale jakos nie mialem zbytnio motywacji zeby dalej sie w to bawic.
 

Elevatorkey

Active User
Joined
Mar 23, 2011
Messages
98
Reaction score
7
Odp: ?wiadome Sny

Po prostu jest to tak zajebiste ?e czyta?em to z 10 razy (Nie no nie czyta?em : D mo?e z 3)
Kurde lecz mia?em raz bardzo dziwny schiz owy sen ale nie b?d? go opisywa? powiem tylko ?e w nim ani troszk? w?adzy nie mia?em . (Szkoda)
B?d? pr?bowa?!
Dzi?ki jeste? wielki :D
 

Windy Asta

Advanced User
Joined
Jan 17, 2012
Messages
150
Reaction score
3
Odp: ?wiadome Sny

hehe :) szuka?em poradnika do robienia avk?w i trafi?em na to! ?wietne!! dzi? zaczn? tak robi? :) na szcz??cie ju? wiecz?r, koledze o tym napisa?em, ?e mog? uprawia? seks z Britney Spears to on odpisa? "czyli ?e je?li chcesz uprawia? sex z Britney Spears obudzisz sie z mokrymi majtkami"


@EDIT
to znowu ja, kole? tu pisa? w komentarzu, ?e raz rano wyszed? na ulic? w pi?amie i pr?bowa? lata? (a to by?o "realne" ?ycie) to dopiero fail, ale do rzeczy, czy mi te? mo?e si? to zdarzy? ? niby ?wiadomie ?ni? (a tak naprawd? nie) i wychodz? do banku z pistoletem w d?oni ^^?


@DOWN
lol ?:D to nie czar w tibi hehe ;P oo fajnie ^^ je?li takie co? osi?gn? to pobawi? si? w wara w tibi xD
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top