What's new

Wied?min 3

Status
Not open for further replies.

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Hi, gra kto?? je?li tak to dajcie zna? jak wam si? steruje na PC/konsola bo po 2 godzinkach gry jak dla mnie troch? gubi cele je?eli si? nie oznaczy i troch? za bardzo ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. Co do grafiki to nie wiem czemu wsz?dzie taki p?acz o ni? jak dla mnie ?wietna :D na gtx 970 strix chodzi na 'Uber' 45+fps

aaco0Gu.jpg
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wied?min 3

Jak dla mnie to grafika jest do pizdy.
Bez zadnego odniesienia jesli by bylo, to ok, mozna powiedziec, ze jest dobra. Ale pokazali jedno a wypuscili drugie. A teraz sie tlumacza, ze tamto bylo przed optymalizacja. Ok, bylo, ale gowno mnie to obchodzi na ten moment. A jak zobaczylem jak to na konsolach wyglada to az zaplakalem i mi prawie oczy wypalilo...
Sorry, ale jak dla mnie to grafika w grach jeszcze przez jakies 10 lat albo lepiej bedzie slaba ;p

Ale gra to nie tylko grafika. Poza tym jest ok.
Nie chce mi sie pisac calej recenzji i w ogole rozpisywac tutaj na ten temat, wiec opinia "ok" musi wystarczyc XD
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Wied?min 3

;D no misji jest duuuuuuuuuu?o pare godzin posz?o na pobocznych zanim cokolwiek z fabu?? ruszy?em jak?kolwiek misje :D + efekty pogodowe zajebiste:

pNyM1SP.jpg

1Om6eYX.jpg

F8bL43s.jpg


+ momentami s? ma?e b??dy np:
XJVx7Lj.jpg
ko? kt?rego trzeba przestawi? bo stoi wklepany w ?ciane xD
 

Siwy1993

Advanced User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
176
Reaction score
0
Odp: Wied?min 3

Wypowie si? kto? na temat tej gry na PS4? Nie jestem jakims fanem serii wiedzmina, ale lubie crpgi i zastanawiam si? nad t? produkcj? :)
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Wied?min 3

nie jest wymagaj?ca graficznie - m?j radeon HD 6870 daje rad? przy maksymalnych ustawieniach bez hairworks, jedynie trzeba si? w mocniejszy procesor i jakie? 8GB ramu zaopatrzy?
by?em raz w jednym skansenie chyba w okolicach kielc i powiem wam ?e grafika ?wietnie oddaje taki klimat, bardzo dobrze odwzorowali krajobrazy takie jak mamy w polsce

a wiecie mo?e jak si? dosta? do podziemi wyspy ?wi?tynnej? mam tam schematy do znalezienia ze szko?y kota a wej?cie nie jest nigdzie oznaczone
?azi?em po tej wyspie ale nie znalaz?em ?adnej dziury w ziemi

@up
w por?wnaniu ze skyrimem kszta?towanie postaci jest mocno ograniczone ale po jakim? czasie przestaje to przeszkadza?
reszta jest podobnie - porozrzucane po ?wiecie zadania skrzynki i potwory, wsz?dzie mo?na ?azi? i w przeciwie?stwie do dw?jki mo?na zawsze wraca? do miejsca z kt?rego si? zaczyna?o
mapa jest gigantyczna, wsz?dzie co? jest
 
Last edited:

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Wied?min 3

Fajnie wygl?da gra ale mnie jako? nie zaciekawi?a :p Gra?em dos?ownie 3 minuty w dw?jk? i nuda wi?c skasowa?em ale powodzenia.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Wied?min 3

;0 nie jestem pewien czy troll czy casual level hard
Jako? nie rozumiem zdziwienia. Gra?em w dw?jk? i jako? mnie nie zaciekawi?a, a po niekt?rych opiniach wida? ?e tr?jka tak samo wygl?da, a jak przeczyta?em jeszcze "no misji jest duuuuuuuuuu?o pare godzin posz?o na pobocznych zanim cokolwiek z fabu?? ruszy?em jak?kolwiek misje :D" to ju? wgl. facepalm na ca?ego :D

/e
Jedyne co mnie si? podoba w tej grze to grafa i na tym si? ko?cz? plusy u mnie :D

/edit2
11229369_370883816433081_553097202992261942_n.jpg

Przed chwil? sko?czy?em gr? w Wie?ka 3. Gorsza nawet od 2. Pozdrawiam.
 
Last edited:

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Wied?min 3

Fajnie wygl?da gra ale mnie jako? nie zaciekawi?a :p Gra?em dos?ownie 3 minuty w dw?jk? i nuda wi?c skasowa?em ale powodzenia.

kurde, niby nie zarabiam ?le, a mimo to szkoda mi by by?o wyda? kilkadziesi?t (albo i wi?cej zale?nie kiedy kupi?e?) z? i minimum 40 minut instalacji ?eby gra? 3 minuty w gr? a potem j? wywali? o.0 dopiero w odniesieniu do takich forumowicz?w widz? jaki jestem biedny, chyba trza jaki? ots odpali? :D
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wied?min 3

a jak przeczyta?em jeszcze "no misji jest duuuuuuuuuu?o pare godzin posz?o na pobocznych zanim cokolwiek z fabu?? ruszy?em jak?kolwiek misje :D" to ju? wgl. facepalm na ca?ego :D

To ty chyba nie rozumiesz o co chodzi o_O
Tak, poszedl czas na poboczne, a nie na fabule.
Tak KURWA POBOCZNE, jak nazwa mowi sa poboczne i nie musisz ich robic. Nie poszedl na nie czas bo trzeba zeby ruszyc z fabula dalej. Poszedl bo fabula w tej grze to nie wszystko. Poboczne tez sa w chuj ciekawe, nawet na tyle, ze progres fabuly ludzie odkladaja na dlugie godziny. Bo w zasadzie on tez maja fabule i moze troche zle ujete jest takie zdanie. Bo z fabula ruszasz dalej, ale nie z jej glownym watkiem fabularnym.
A ty to porownujesz na zasadzie otsow rpg na ktorych fabuly nie ma zadnej kompletnie XD
Ja rozumiem, ze moze ci sie nie podobac i mozesz byc chujem i w ogole zle nastawiony bo cie nudza rpgi, fantasy, cokolwiek... Ale nie wciskaj na sile negatywow tam gdzie cos jest widocznym pozytywem. No chyba, ze dla ciebie najlepsza gra to taka, gdzie wchodzisz i w godzine przechodzisz fabule. A poza tym nie ma NIC. Wtedy ok, moze masz racje... Ale kurwa, jak masz glownego watku fabularnego na xx godzin a do tego contentu ktory z tym watkiem zwiazany nie jest na kolejne xxx godzin i ktory w dodatku od tego glownego watku odwraca twoja uwage, bo jest zajebiscie ciekawy, to jest kurwa zajebiscie, a nie zle.

@up
Pierdolisz, cracka sciagnac nie umiesz? xD
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Wied?min 3

@up
Pierdolisz, cracka sciagnac nie umiesz? xD

W naj?mielszych snach bym nie podejrzewa? ?e kto? z tak uczciwych ludzi jak u?ytkownicy tneta zaproponuje mi piractwo...
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Wied?min 3

nie s?dzi?em, ?e g?wnoburza pcmasterrace/konsole przyjdzie nawet tutaj, ja pierdole, grajcie na czym chcecie, po co pierdoli? o tym w internecie

---------- Tre?? dodana o 10:35 ----------

arkam, poszukaj na reddicie cfg na 4k ultra xd Jak ss ogl?da?em, to zastanawia?em si?, czy to prawdziwe zdj?cie czy gra, w niekt?rych przypadkach xD
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Wied?min 3

nie s?dzi?em, ?e g?wnoburza pcmasterrace/konsole przyjdzie nawet tutaj, ja pierdole, grajcie na czym chcecie, po co pierdoli? o tym w internecie

---------- Tre?? dodana o 10:35 ----------

arkam, poszukaj na reddicie cfg na 4k ultra xd Jak ss ogl?da?em, to zastanawia?em si?, czy to prawdziwe zdj?cie czy gra, w niekt?rych przypadkach xD


ale co Ty pierdolisz w og?le, po prostu m?wi?, ?e PC zjada konsole i tyle w temacie, masz inne zdanie? to jeste? pierdolni?ty
 

Kage Shadow

Active User
Joined
Oct 12, 2014
Messages
93
Reaction score
6
Odp: Wied?min 3

ale co Ty pierdolisz w og?le, po prostu m?wi?, ?e PC zjada konsole i tyle w temacie, masz inne zdanie? to jeste? pierdolni?ty

Mo?e tw?j zjada , ale nie ka?dy ma hajs , na tak dobry komputer na kt?rym bd chodzi? wied?min 3 XDD.
Po prostu s? ludzie kt?rzy wol? pogra? sb np na konsoli wiadomo ?e s? tam gry mega minimalizowane , ale do konsoli nie trzeba dok?ada? hajsu na kart? graficzn? czy tym podobne , wi?c my?l? ?e twoja wypowied? jest zb?dna w tym temacie , gdyby? mia? konsole pewnie by? tu spami? ?e konsola zjada PC.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wied?min 3

Wszystko jest dla ludzi i wszystko ma swoje plusy i minusy... Skonczcie pierdolic o tym co jest lepsze bo nic nie jest. Chcesz podlaczyc i grac bierz konsole. Chcesz customowy sprzet i wymaksowane ustawienia bierz pcta. Jedna z wielu takich rzeczy ktore pomagaja podjac decyzje co jest dla ciebie lepsze. PC ma taka przewage, ze mozesz miec slaby pc w cenie konsoli i pograsz a mozesz go rozbudowac. Konsoli nie rozbudujesz, a przynajmniej nie w takim stopniu. I czeka cie te x lat zanim nowa generacja sie pojawi...

Co do tematu wiedzmina, a konkretniej fotek w 4k czy innym 8k... juz za czasow crisisa ktoregos tam pojawialy sie takie zjaebiste fotki i wiele sie od tych wiedzminowych nie roznia. Silniki maja mozliwosci zeby nawet w jakims 20k generowac wszystko. Tylko nawet sprzet za 100k tego nie uciagnie. A o konsolach do ktorych jest wszystko zanizane to juz nie ma co myslec nawet. Dlatego jak juz pisalem, w mojej opinii gry wygladaja chujowo, nawet te najlepsze w full hd 2k 4k i chuj wie jaki jeszcze. A jeszcze bardziej od grafiki mnie boli to, ze wszystko wyglada nierealistycznie, nawet tak banalne rzeczy jak kurwa chodzenie w wielu przypadkach xD
No ale to jesli chodzi o szate graficzna i inne elementy typu artystycznego. Jesli chodzi o samo wnetrze, fabule i cala reszte to jest spoko ;P
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Wied?min 3

Mo?e tw?j zjada , ale nie ka?dy ma hajs , na tak dobry komputer na kt?rym bd chodzi? wied?min 3 XDD.
Po prostu s? ludzie kt?rzy wol? pogra? sb np na konsoli wiadomo ?e s? tam gry mega minimalizowane , ale do konsoli nie trzeba dok?ada? hajsu na kart? graficzn? czy tym podobne , wi?c my?l? ?e twoja wypowied? jest zb?dna w tym temacie , gdyby? mia? konsole pewnie by? tu spami? ?e konsola zjada PC.

Nigdy nie mia?em konsoli i nie b?d? mia?, dlaczego? Ano dlatego, ?e trzeba kupowa? gry, kt?re s? 2x dro?sze od tych na PC, w dodatku na PC mo?na ?ci?gn?? piraty, a z tego co mi si? obi?o o uszy na konsoli je?eli wykryj? pirata co? tam blokuj?. Co z tego, ?e do konsoli nie musz? dok?ada?, jak grafika b?dzie z roku na rok taka sama?

W PS4 jest wbudowane 8gb ramu (koszt lekko ponad 200z? na PC), procesor 8 rdzeniowy (1000z?) + karta graficzna, kt?ra jest bardzo dobra np. gtx 770 (2gb ramu) kolejne 1000z? = 2200z?+, wi?c mo?na si? zmie?ci? w 3000z?, by kupi? porz?dny komputer, wi?c po co kupowa? konsol?? Dodatkowo PS4, kt?re ma taktowanie tylko 1,6ghz na rdze?, grafika AMD Radeon o mocy obliczeniowej 1,84 TFLOPS (niestety nie wiem jakie jest tego przeliczenie na realia PCtowe)
I co potem? Kupisz konsol?, pograsz na niej 5 lat, grafika w grach si? nie zmieni, bo b?dzie musia?a ca?y czas by? optymalizowana do tych specyfikacji.

Ja kupi?em PC za nieca?e 4000z?, mam 16gb ramu, i5 4690k 3,5ghz, gtx 770 (Dysk kosztowa? mnie 600z?), a tak si? sk?ada, ?e ten sprz?t starczy mi na 3 lata, potem jedynie wystarczy dokupi? poszczeg?lne cz??ci do komputera.
Do tego, sterowanie na takich konsolach w gry FPS czy nawet we wied?mina ssie, dlaczego? Ano wiadomo, ?aden pad nie zast?pi myszki, kt?r? w pe?ni kontrolujesz i jej ruchy.

Wi?c prosz?, nie pierdolcie o tych konsolach, jakby to by?o nie wiadomo co :) kasa w b?oto i tyle.

Jedyny + na konsolach to forza horizon, kt?ra jest ?wietna, gdy? mia?em okazj? zagra?.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wied?min 3

@up
Pierdolisz, fanboj komputerow sie odzywa ktory konsoli nigdy nie uzywal i padem nie sterowal w zadnej grze... Tak sie sklada, ze sterowanie jest calkiem niezle. Zalezy oczywiscie od gry, ale sa takie w ktorych na prwade swietnie sie padem pyka.
Sam powiedzialem, ze pcty lepsze i dalej to jest moje zdanie. Ale kurwa, sa troche lepsze a nie w 100%. I w niektorych warunkach to nawet konsola jest wiecej warta niz pc. Proste.
Co do cen, to nie liczac piratow i tak na przestrzeni powiedzmy 10 lat taniej wyjda pcty i ich ulepszanie + gry, niz konsole + gry.. Pierwszy pc bedzie drozszy, potem na grach oszczedzisz i wyjdzie na to samo, kolejna konsola bedzie kosztowac 2x wiecej niz upgrade kompa, gdzie dorzucisz ramu za 100 i grafike wymienisz za pare stowek(dajmy na to 1000, ale odsprzedasz stara za 600)... No i dochodzac do 2 wymiany konsoli i 3 czy nawet 4 upgrade kompa, i tak taniej ci wyszedl pecet. A do tego jakosc lepsza.
Ale konsole tez sa zjebiste, bierzesz, wlaczasz, nie musisz sie martwic o parametry jak wychodza nowe gry, grasz. Proste i tanie rozwiazanie powiedzmy na ten rok czy dwa...
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Wied?min 3

Jak masz konkretnego PC to czemu masz si? martwi? o parametry przy nowych grach, za? w konsolach si? 'nie martwisz', ale musisz si? 'martwi?', ?eby grafika nie by?a chujowa, bo parametry konsoli s? takie same

nie jestem ?adnym 'fanbojem' PC, po prostu m?wi? to co my?l? i padem steruj? praktycznie na co dzie?, gdy gram w Fif? i np. Project CARS, ale Ty chyba nie potrafisz czyta?, bo powiedzia?em o grach FPS, CS:GO te? jest na konsole i co? G?wno totalne, no we? nie pierdol, ?e b?dzie Ci si? zajebi?cie gra?o na padzie :v XDDDDDD

i naucz si? czyta? hehe;

Do tego, sterowanie na takich konsolach w gry FPS czy nawet we wied?mina ssie, dlaczego? Ano wiadomo, ?aden pad nie zast?pi myszki, kt?r? w pe?ni kontrolujesz i jej ruchy.


Pierdolisz, fanboj komputerow sie odzywa ktory konsoli nigdy nie uzywal i padem nie sterowal w zadnej grze... Tak sie sklada, ze sterowanie jest calkiem niezle. Zalezy oczywiscie od gry, ale sa takie w ktorych na prwade swietnie sie padem pyka.

aha XD
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top