What's new

Willams Map.

Status
Not open for further replies.

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: Willams Map.

Przepraszam was za t? cisz? ze ssami i og??em lecz mia?em wiele , prze wiele do roboty z biologi..


 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Willams Map.

Most jest cudowny naprawd? podoba mi si?. Czy planujesz wystartowa? z t? mapk? na jakim? serwerze, a mo?e w?asny? Dobra detalizacja terenu.
 

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: Willams Map.

Tak, tak jak wspomnia?em za?o?y?em wsp??prac? z pewnymi serwerami kt?re b?d? przekwita?y z czasem lecz skupiam si? na evolution.
 

Etedan

Advanced User
Joined
Jan 5, 2012
Messages
280
Reaction score
33
Odp: Willams Map.

ujdzie lecz to nic ciekawego pokazales tylko troche detali i nic zadnej duzej zabawy z gorami czekam na przerobke miasta sorry za bledy
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Willams Map.

Wygl?da nie?le, cho? zaskakuje mnie kto prowadzi? by przewody kanalizacyjne poza miastem. Screen nie do poznania, pomimo ma?ej powierzchni praca wykonana do?? starannie. Jedyne co si? rzuca w oczy to dolne kraw?dzie ?cian przy g?rach, kt?rych nie borderujesz(tak jak na g?rze) oraz nieco pusty kawa?ek trawy po lewej.
 

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: Willams Map.

Ahh, stare czasu Ab'dendriel ktore wspominaj? jak zapaleniec biega?em szukaj?c swego k?tu.. Oto poczatek miasta bazuj?cego na Ab'dendriel..

 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Willams Map.

Widz? ?e nie u?ywasz Auto b.... Fajnie praca wpada w oko ^
Detale s? fajnie rozstawione tylko nie pasuje mi te drzewo na prawo na samej g?rze.
Ocena 9/10
Pozdrawiam
Kahras
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Willams Map.

prace wykonane w dobrym stopniu. d?ungla mi sie bardzo podoba. ab te? w miare. oby tak dalej.

pozdrawiam
 

Etedan

Advanced User
Joined
Jan 5, 2012
Messages
280
Reaction score
33
Odp: Willams Map.

mi sie podoba wykonanie,lecz jak na ab malo roslinnosci tam jest np.na dachach ciut wiecej trawy i roslin i na drodze wiecej piasku reszta jest w porzadku i czekam na wiecej.
9/10
 

Kernaut

Advanced User
Joined
Aug 17, 2011
Messages
179
Reaction score
4
Odp: Willams Map.

Prace na bardzo wysokim poziomie, wszystko ?adnie le?y i tylko czeka na to a? kto? na tej mapce pogra ;) Generalnie ?adnie dobierasz detale i wida?, ?e si? starasz. Ocena: 9/10
Oby tak dalej!

Pozdrawiam!
 

Biatlan

User
Joined
Feb 29, 2012
Messages
48
Reaction score
1
Odp: Willams Map.

Ouu, te prace wygl?daj? nieziemsko! :)
Dobra robota, czekam na wi?cej! :p

Pozdrawiam.
 

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: Willams Map.




Magia i prostota nie zna granic. Dawno nie zagl?da?em do map edytora wi?c postanowi?em
co? zmajstrowa?. Stara?em si? nie pcha? stanowczo zb?dnych i przesadnych detali.



~~za??? kask na g?ow? i podci?gnij szorty .
 
Last edited:

Etedan

Advanced User
Joined
Jan 5, 2012
Messages
280
Reaction score
33
Odp: Willams Map.

noo to nie ?wieci nowo?ci?,ale jest clean fajne do gry.
noo ale s?uchaj wysili? by? si? bo przypominasz mi prostaka ze wsi,
jak ju? kto? gdzie? to powiedzia? masz ubog? natur? poprawi?by? to.
 

Sinner

ChoSen|One
Joined
Apr 6, 2008
Messages
350
Reaction score
58
Age
30
Odp: Willams Map.

Ca?kiem ?adne prace, chyba znalaz?em swojego mappera ; )
 
Last edited:
Z

Zbizu

Guest
Odp: Willams Map.

Do?? proste prace pokazuj?ce przeci?tn? jaskini? oraz nietypowy klimat przej?ciowy. Do pierwszej pracy nie mam zastrze?e? - w sumie je?li chodzi o pod?o?e jaskini przypomnia?e? mi, ?e czasami powr?t do prostych rozwi?za? i nie mieszanie nadmiernie b?ota i innych brzeg?w wychodzi na dobre.
Druga praca niestety nie jest ju? tak dobra jak pierwsza. Pozostawi?e? szerokie puste pola ze ?niegiem nie wykorzystuj?c tam ?adnych detali. Klimaty nieco za mocno si? od siebie r??ni? - z lewej widzimy wielkie drzewa i puste przestrzenie, ale z prawej strony wida? du?o ro?lin, kwiatki oraz grzyby(kt?re zreszt? sugeruj?, ?e obszar jest wilgotny i ciep?y).
 

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: Willams Map.

Refresh.
nied?ugo kolejna porcja ss?w.
piszcie co chcieliby?cie ujrze?. : )
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: Willams Map.

Ohhhh ;p przypominaj? mi si? czasy mapowania, ju? dawno nie mapowa?em ale chyba wr?c? do tego bo to jest zajebiste. Jeszcze jak patrze na twoj? galerie to od razu wszystko wraca. Nie k?adziesz du?o detali i to fajnie wygl?da taka prostota. Czekam na inne prace mo?e za?o?? swoj? galerie i poka?e co umiem ;p
Pozdrawiam. Mi?ego mapowania
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Willams Map.

Mi si? tam podoba, fajny klimat - troch? ode mnie wzi??e? pomys??w, no ale mo?na poczuc ten klimat. Podziemia niczym sobie, nie maj? nic specjalnego co mog? przyci?gnac.
 
Status
Not open for further replies.
Top