What's new

WoDBO 2 pytania.

Status
Not open for further replies.

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Witam. Mam 2 pytania do silnina WoDBO.

1. Chcia?em na swoim silniku WoDBO zrobi? par? nowych profek. Powiedzmy jest Goku Ssj5 i jak wpisze odpowiedni czar to w oku? niego s? albo niebieskie pioruny lub czerwone te co ma freezer 4 trans po rebie.

2. Chcia?bym zrobi? tak ?eby by? quest na nowe transformy. Transformowa? si? komend? transform mo?na si? do 4 przemiany po rebornie transformowa? a potem jest quest na nowe transy. Jak si? kliknie na skrzynk? questow? to si? dostaje nowego transforma i wyskakuje napis na bia?o Congratulations! You have lerned (i tutaj dodam ja jaki czar). Aha i co do tego questu to chcia?bym taki skrypt ?ebym to potem ja m?g? ustali? w jak? profke si? transformuje.

To to by by?o na tyle. Kto mi pomo?e otrzyma +2 pkt reputacji.=)
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: WoDBO 2 pytania.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Refreeeesh!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Prosz? o pomoc!!!
 

kamilekbo

User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
29
Reaction score
0
Odp: WoDBO 2 pytania.

Wiesz w?tpie ?e kto? ci pomo?e ;d bo jednak ma?o kto ma silnik wodbo i prawie nikt sie na tym niezna ;d:S
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: WoDBO 2 pytania.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Refreeesh!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Czy pan up ma racj? ?e prawie nikt si? na tym nie zna?:( A mo?e jednak jest taka osoba i mi odpowie:curse:
 

michalek630

Advanced User
Joined
May 1, 2008
Messages
210
Reaction score
14
Odp: WoDBO 2 pytania.

W Wodbo transy inaczej wygl?daj? ni? w TDB, jakbym mia? silnik to bym ci powiedzia?, ale nie chce mi sie go szuka? ;p
Poszukaj w talkactions pliku transform albo w jakim? folderze z ...actions
i jak znajdziesz plik to w linijce z transem wpisz komend? "dosendmagiceffect" tylko poprawnie bo ostatnio server robi?em 3 miechy temu wi?c nie pami?tam dok?adnie ;)
Jakby co to w weekend si? odezwij do mnie na GG to spr?buje ci pom?c :cool:
 

Xiach

Active User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
107
Reaction score
12
Odp: WoDBO 2 pytania.

Heh pliku transform niema mowiac jacolos by madry i zrobil to w c++. Jakbys mial spource moim zdaniem jest duzol pomyslow diotyczacych zrobienia transform. Pomysl tyroche jzeli sie znasz jak zrobilem plik transform z jezeli psizemy Last Trans. Mozesz poprobowac a co do questu zrob npc ktory uczy cie nowego spellu np uczy cie last trans ktory cie zmienia w goku ssj5.
Mam wlasny server z gotrowymi new profkami itp niedlugo rusza moglbym ci pomoc z twoim jak moj zkoncze jakby co moje gg 19254395. Napisz.

Pozdrawiam,
~Xiach
 
Status
Not open for further replies.
Top