What's new

-Inne World of Naruto Online

Status
Not open for further replies.

filipexxx8

New User
Joined
Jan 2, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: World of Naruto Online

Widze ze server zapowiada sie bardzo ladnie grafiki cool ;d Brawo dla calej ekipy... chyba najlepszy naruto ots jest w waszych rekach a co do sag one beda graly role jak w WoSie?
 

Agent Pepe

Active User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
140
Reaction score
7
Odp: World of Naruto Online

Stworzy?em WoDBO i DBKO, wszystkie grafiki mi kradziono to dlaczego ja nie mam post?pi? tak samo?
Jezeli mowisz o 1 WoDBO to moge Cie wysmiac w twarz. Odszedles od hajbosa i podjebales hajs. Jestes lamusem ;) Trzymaj fason koles.
Moze zagram.

I co z tego, ze podjebali? Przynajmniej i tak kazdy wie, ze grafiki pochodza z DBKO, a tutaj pochodza z 3 serwerow koles .. Ty sam chyba dodales tylko wyladowania chakry ^^
 

desfaq

Active User
Joined
Nov 7, 2009
Messages
127
Reaction score
1
Odp: World of Naruto Online

W?a?ciwie nie wiem jak zacz??... A wi?c server ma du?o ciekawych system?w i w og?le jako? w miar? ciekawie na pierwszy rzut oka ale po przyjrzeniu si? posiada pare b??d?w w stylu "Dont enought ki lvl" czy jako? tak ale to drobne b??dy i nie ma ich du?o aczkolwiek server si? do?? szybko si? nudzi (mi) znaj?c ?ycie server b?dzie mie? powodzenie bo to co? nowego.

Moja ocena 6/10 za ch?ci,map?,systemy. Mi si? ?rednio podoba ale to tylko moja ocena.
 

Kobcio

Active User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
106
Reaction score
1
Odp: World of Naruto Online

ta nie bedzie itemkow -.-

juz sa itemki i high rate ahahhahaha
 

topstrox

New User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
3
Reaction score
0
Odp: World of Naruto Online

Kto Pomoze Zrobi? ots'a pisac na gg ( 31006196 ).
Prosz? o Pomoc I ?atwy silnik (oraz stabilny) chce postawi? 1 ots'a :)
 

Hip hopowiec

New User
Joined
Dec 15, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: World of Naruto Online

Ej kurwa! Raz mozna sie wypowiedziec, lecz wy spamujecie mi tymi gownami typu "Crash to zlodziej!" raz powiedzieliscie i starczy. Co z tego ze grafiki sa kradzione? Wazne, zeby gra byla ciekawa. Nie kazdy jest taki jak Wy. Wiec skonczcie mi tu pierdolic!


Sry za wulgary. ; P
 
Last edited:

Alexis

Advanced User
Joined
Aug 5, 2008
Messages
183
Reaction score
9
Odp: World of Naruto Online

Pogra?em troszk?, ale jak kto? wy?ej wspomnia? za ma?a mapa!
Wbi?em i po 2h mi si? znudzi?o, gdy? musia?em na jaki? s?abych leszczach expi? a jak szed?em na lepsze to mnie zabija?y. Nie wiem mo?e na paccu jest lepiej, ale na free troszke lipka, bo nudno.
 

kozaczek666

New User
Joined
Jan 17, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: World of Naruto Online

Nie pobierajcie tego -.- ja to mia?em to po miesi?cu usune?o mi wszystkie programy
 

Slixx

User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: World of Naruto Online

Ja mam anty wirka i mi pisze ze zainfekowany jest ten plik ;( ... u kumpla gralem i ots jest naprawde fajny... Crash, jak mozesz to popraw tego clienta.. ;/
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: World of Naruto Online

Gra?em troch? na tym OTS'ie i mog? powiedzie?, ?e pod wzgl?dem graficznym oraz systemowym jest zajebisty, lecz PvP to pora?ka, 100 lvl nie mo?e ubi? 25, w pvp ?eby zabi? 150 lvl potrzeba 4-5 300, wi?c pod wzgl?dem PvP serwer pada, tak samo mapka, na miejscu Crasha wyjeba?bym tego wocha w?ocha czy jak on ma bo tylko odstrasza ludzi swoimi dzie?ami.
Gdyby zosta?o poprawione pvp i zrobiona lepsza mapka to serwer ten by?by najlepszym Naruto OTS'em.
 

olderr

User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
25
Reaction score
0
Odp: World of Naruto Online

Wiesz kilka (sporo) rzeczy to oni ukradli z naruto story
 

Slixx

User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: World of Naruto Online

Crash i Jacolos widze juz maja wyje*ane na ten server... Wszyscy boca a oni nawet nie laska wbic. Pisze im na maila to odpowiedzi nie dostaje -.-
 

olderr

User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
25
Reaction score
0
Odp: World of Naruto Online

ja tak samo
anoi tego ots tylko dla kasy postawili maja go po prostu w dupie
 

Slixx

User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: World of Naruto Online

Mialy byc czeste updaty i wprowadzone nowe profesje, a server ciagle stoi i niczego nie bylo. Grac w to moge tylko u kumpli bo ja mam anty wirka i mi na ich kliencie wirki wykrywa, wezcie to poprawcie wreszcie! Ciagle wam o tym pisze na mail i odpowiedzi nie dostaje. Ots jest fajny ale ekipa nie ogarnieta.
 

Sandor

Advanced User
Joined
Oct 19, 2009
Messages
332
Reaction score
10
Odp: World of Naruto Online

Jak gra? ? ?ci?ga?em clienta i nod wykry? mi wirusa :/ a Chcia?em sobie pogra? . og??nie podoba mi si? serwer.
 

Elder Czoki

Advanced User
Joined
Feb 5, 2011
Messages
161
Reaction score
8
Odp: World of Naruto Online

Og?lnie to odradzam grania na tym ots, co? smierdzi ten client keyloggerem, a co do mapki to nie jest za ?adna.
 

Slixx

User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: World of Naruto Online

Tutaj macie Screena ;
beztytuuitk.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top