What's new

Wy?sze dobro...

Status
Not open for further replies.

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
привет, macie niepowtarzalna okazje, zeby zadac mi pytania, wiec smialo. Postaram sie odpowiadac na wszystkie.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Wy?sze dobro...

1. Co ci? sk?oni?o, aby by? Supportem?
2. Masz jakie? wy?sze cele?
3. Jak to jest zosta? ,,czarnuchem"?
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Wy?sze dobro...

Po co chcesz by? w kadrze.
Cele?
Czego oczekujesz?
Ci??ko jest by? dobrowolnym ch?opem do zachetania?
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Wy?sze dobro...

1. Co ci? sk?oni?o, aby by? Supportem?
2. Masz jakie? wy?sze cele?
3. Jak to jest zosta? ,,czarnuchem"?

1. Chcialem zobaczyc, czy mnie w ogole przyjma, poza tym chujowo sie na tnet robi, wiec postanowilem sprobowac to jakos naprawic i sie zglosilem.
2. Oczywiscie, pewnie jak reszta przyjetych murzynow.
3. Nic specjalnego.

Po co chcesz by? w kadrze.
Cele?
Czego oczekujesz?
Ci??ko jest by? dobrowolnym ch?opem do
zachetania?

Napisalem wyzej.
Rowniez napisalem wyzej.
Niczego nie oczekuje, co bedzie to bedzie.
Ciezko.
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Wy?sze dobro...

Jak to planujesz naprawi??
Po co to robisz?
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Wy?sze dobro...

kiedy miting?

No ja pewnie bede mial sporo wolnego czasu przed, w trakcie i po feriach. Jezeli bedzie tyle sniegu, ze da rade dojechac gdzies pociagiem/busem, to jak najbardziej mozemy cos skombinowac.

Jak to planujesz naprawi??
Po co to robisz?

O planach mozemy porozmawiac po nobilitacji, poki co musze wypelniac swoje obowiazki, aby w ogole do niej doszlo.
Robie to chyba dla glupiej satysfakcji.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Wy?sze dobro...

1. Co ty chcesz naprawia??
2. Twoje ulubione danie?
3. Grasz w co??

Btw. jak na co? odpowiadasz to nie chc? og?lnych odpowiedzi, tylko dok?adnych bo nie chc? mi si? zadawa? co kolejne to pytanie, mo?esz zawsze wyprzedza? o te pare pyta?, aby nie by?o spamu, bo twoje odpowiedzi s? tak og?lne, jakby? chcia? czego? unikn??.
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Wy?sze dobro...

1. Co ty chcesz naprawia??
2. Twoje ulubione danie?
3. Grasz w co??
Btw. jak na co? odpowiadasz to nie chc? og?lnych odpowiedzi, tylko dok?adnych bo nie chc? mi si? zadawa? co kolejne to pytanie, mo?esz zawsze wyprzedza? o te pare pyta?, aby nie by?o spamu, bo twoje odpowiedzi s? tak og?lne, jakby? chcia? czego? unikn??.

1. Chce naprawic chociazby cala tawerne (szczegolnie Hyde Park i poddzialy), w ktorej poziom jakiejkolwiek dyskusji jest mniejszy lub rowny 0. Tam nic sie nie dzieje, chcialbym to zmienic (wiem, ze to forum o tematyce tibijskie), bo uwazam, ze na forum jest wielu userow, z ktorymi da sie normalnie porozmawiac, ale zazwyczaj dyskusja jest ucinana przez ktoregos z modow etc. Chcialbym, aby zmienila sie ta straszna opinia na temat kadry, ktora nic nie robi. Ogolnie chodzi mi tez o lepszy kontakt z userami niz ten, ktory aktualnie 'posiadaja' moderatorzy. To tylko czesc jakis tam moich pomyslow itd, ale nie chce mi sie wiecej pisac. Zreszta, do chuja, CZYNY NIE SLOWA, hehe.

2. Kurczak z kuskusem i dobra salatka.

3. Aktualnie minecraft, czasem lineage 2 i pasjans pajak.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Wy?sze dobro...

1. M?wisz, ?e chcesz, by zmieni?a si? ta opinia o strasznej kadrze.Jakie? pomys?y jak tego dokona? ?
2.Czy gdyby? mia? mo?liwo?? dokonania zmian personalnych w kadrze zrobi?by? to, czy mo?e Twoim zdaniem to nie tu le?y problem ?
3.Co s?dzisz o tzw. "hejterach", kt?rych ostatnimi czasy przyby?o na Forum ? Czy to nie oni najbardziej odstraszaj? nowych u?ytkownik?w ?
4.Jakiej muzyki s?uchasz ?
5.Twoja najwi?ksza pasja i najwi?ksze ?yciowe osi?gni?cie w Twojej ocenie ?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Wy?sze dobro...

1. M?wisz, ?e chcesz, by zmieni?a si? ta opinia o strasznej kadrze.Jakie? pomys?y jak tego dokona? ?

Na pewno by? mniej przem?drza?ym.

CO o mnie s?dzisz?
Czy my?lisz, ?e oskara wygra?em s?usznie?
Sk?d pomys? na nick?
 
Last edited:

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Wy?sze dobro...

1. Jak chcesz zwi?kszy? poziom rozm?w w tawernie, warn, warn, warn, warn i tyle.
2. W?a?nie jak mo?esz zmieni? opinie publiczn? o kadrze?
3. Nie s?dzisz ?e brak jakiej kolwiek inicjatywy, a tak?e du?a ilo?? ban?w odstraszaj? u?ytkownik?w.
4. Fajne s? nowe statuetki?
5. Co o mnie my?lisz?
6. aramiszon to... Doko?cz.
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Wy?sze dobro...

1. M?wisz, ?e chcesz, by zmieni?a si? ta opinia o strasznej kadrze.Jakie? pomys?y jak tego dokona? ?
2.Czy gdyby? mia? mo?liwo?? dokonania zmian personalnych w kadrze zrobi?by? to, czy mo?e Twoim zdaniem to nie tu le?y problem ?
3.Co s?dzisz o tzw. "hejterach", kt?rych ostatnimi czasy przyby?o na Forum ? Czy to nie oni najbardziej odstraszaj? nowych u?ytkownik?w ?
4.Jakiej muzyki s?uchasz ?
5.Twoja najwi?ksza pasja i najwi?ksze ?yciowe osi?gni?cie w Twojej ocenie ?

1. Zmiana nastawienia wzgledem userow i zdania o sobie - czesto marudza i maja swoje zazalenia, ale to nie znaczy, ze nigdy nie maja racji. Nie mozna takich osob olewac, lub co gorsza wdawac sie w flame wary, a tak zazwyczaj konczy sie kazdy temat ze skarga. Rozpoczecie dialogu na poziomie user-kadra i dojscie do kompromisu. To tak w skrocie.
2. I tak i nie... Z jednej strony wszystko zalezy od nastawienia przelozonych, dokladniej ich zaangazowania. Jezeli komus zalezy na tym, aby na forum byl porzadek to zorganizuje wszystko tak, ze kadra bedzie dzialac jak szwajcarski zegarek i zadne zmiany personalne nie beda potrzebne. Aktualnie widac, ze niektore zalozenia nie sa egzekwowane
3. Hejterzy sa potrzebni (nie mam tutaj na mysli osob, ktore obrazaja innych, gadaja bzdury etc, lecz osoby krytykujace dzialania kadry/forum itp.), poniewaz czesto pokazuja, przesadzony, ale jednak jakis obraz sytuacji z perspektywy drugiej osoby, tej ktorej cos sie nie podoba i dostrzega jakikolwiek problem. Oczywiscie, jezeli nie bedzie rozpedzac flame warow, to jest jak najbardziejk ok. Mysle, ze nowych userow odstraszaja wlasnie flame wary, najczesciej rozpoczynane przez niestety bylych kadrowiczow lub osoby, ktore do kadry przyjete nie zostaly.
4. Najbardziej lubie rap, ale pisalem kiedys bloga z recenzjami roznych plyt, ktore gatunkowo cholernie sie roznily, wiec sluchalem praktycznie wszystkiego i chociaz bloga juz nie prowadze to nawyk zostal mi do dzis. Jezeli cos mnie zainteresuje to bede tego sluchal.
5. Najwieksza pasja? Kocham muzyke, to chyba ta najwieksza pasja. Towarzyszy mi zawsze i wszedzie. Najwieksze zyciowe osiagniecie jeszcze z pewnoscia przede mna, poki co nie przypominam sobie niczego wielkiego.

CO o mnie s?dzisz?
Czy my?lisz, ?e oskara wygra?em s?usznie?
Sk?d pomys? na nick?
Nie jest taki zly na jakiego wygladasz.
Nie, wyniki zostaly sfalszowane.
Oryginalnie brzmi Reddy, lecz byl zajety i dodalem slaw, stwierdzilem, ze brzmi przyzwoicie i tak to sie stalo.

1. Jak chcesz zwi?kszy? poziom rozm?w w
tawernie, warn, warn, warn, warn i tyle.
2. W?a?nie jak mo?esz zmieni? opinie publiczn? o
kadrze?
3. Nie s?dzisz ?e brak jakiej kolwiek inicjatywy, a
tak?e du?a ilo?? ban?w odstraszaj? u?ytkownik?w.
4. Fajne s? nowe statuetki?
5. Co o mnie my?lisz?
6. aramiszon to... Doko?cz.

1. Chcialbym wlasnie to zmienic, pierdolone warny, ktore urywaja dyskusje. Jeszcze nie wiem jak, ale wszystko da sie zrobic. Chcialbym tez reaktywowac stary konkurs tam organizowany i dodac cos od siebie.
2. Napisalem wyzej.
3. Z pewnoscia odstraszaja, ale nie tylko one.
4. Nie wiem jak wygladaja stare. :<
5. Nie wiem, po postach mozna wnioskowac, ze masz zapal i checi, aby cos zmienic.
6. spoko gosc.
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Wy?sze dobro...

1: Jaki stary konkurs tam organizowany.
2: administracja tibia net?
3: Co jeszcze odstrasza?
4:
oscar_small.png

5: S?dzisz ?e mo?esz wyrazi? swoje zdanie krytykuj?ce kadr?, bez konsekwencji?
 

Laki

&#51221;&#49888;&#50630;&#51060; &#49688;&#45796;
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Wy?sze dobro...

1: Jaki stary konkurs tam organizowany.
2: administracja tibia net?
3: Co jeszcze odstrasza?
4: tutaj by? obrazek
5: S?dzisz ?e mo?esz wyrazi? swoje zdanie krytykuj?ce kadr?, bez konsekwencji?

1. Chociazby 'zgadnij kto to' :p
2. Kazia, Korzonek, Eturl Sous, mats3 i TRO MEDIA SA.
3. Flame wary, monotonia, brak nowosci i lekki balagan.
4. Aktualne sa lepsze.
5. Sadze, ze kazda krytyka poparta argumentami nie ma prawa zostac zle odebrana, a autor takiego poematu nie powinien sie bac konsekwencji. Zreszta kazda krytyka jest subiektywna, wiec trzeba ja traktowac 'polserio'.
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Wy?sze dobro...

Znasz regulamin?
Wiesz, ?e cytowanie zdj?? jest zakazane? : >
 

Laki

&#51221;&#49888;&#50630;&#51060; &#49688;&#45796;
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Wy?sze dobro...

Znasz regulamin?
Wiesz, ?e cytowanie zdj?? jest zakazane? : >

To jest oskar, a nie jakies marne zdjecie.
 
Last edited:

Blacker

Advanced User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
199
Reaction score
21
Odp: Wy?sze dobro...

1. Czemu taki nick?
2. Jak to si? sta?o, ?e mnie wybra?e? na Redaktora o_O?
3. Kogo z 4um darzysz najwi?kszym zaufaniem ^.^?
 

Laki

&#51221;&#49888;&#50630;&#51060; &#49688;&#45796;
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Wy?sze dobro...

1. Pisa?em o tym na poprzedniej stronie.
2. A czy to wa?ne? Zosta?e? wybrany, bo tak zadecydowa?em i tyle, nie chce mi si? zag??bia? w ten temat.
3. Chyba Eturla, Aaliego, Matre, Kazi?, Aramiszona i Arkama.
 
Joined
Jun 18, 2012
Messages
21
Reaction score
8
Odp: Wy?sze dobro...

Czemu mnie nie wybra?e?? : D (Pomijam ju? fakt, ?e nie napisa?em podania, ale wiesz o co chodzi)

Notka moderatorska:
Dobrze wiesz. :< ~Redd
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top