What's new

wychowawca kolonijnyDarłowo-Kate Sayuki

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Witam was moi drodzy
Kiedyś wchodziłem na to forum. Kiedyś, mam na myśli jakieś 10 lat temu. Więc jakbyście się zastanawiali kim jestem, to jestem nikim:)

Będąc wychowawcą kolonijnym na jednym z turnusów nad morzem, a dokładnie w Jarosławcu z kochanymi dzieciakami, z którymi po prostu kocham pracować, pojechaliśmy na wycieczkę do Darłowa. Jadąc tam przypomniałem sobie pewną historyjkę. Co dziwnego, przeczytałem ją jakieś 10 lat temu, napisaną na tym forum internetowym przez wydaje mi się Kate sayuki. Post był o tym, że ktoś w sylwestra puszczając fajerwerki przewrócił je i owe rakietki strzelały w blok, przez co zostały jakieś ślady. Historyjka głupia, ale zapadła mi w pamięć. I o ile w ogóle nie myślałem o niej nigdy, tak jadąc do tego miasta, nagle mi się gdzieś przypomniała. Śmiesznie i nostalgicznie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tym jak wygląda praca wychowawcy kolonijnego, to mogę dać link do całego wpisu, który znajduje się gdzie indziej=)
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Czyli nie jestem jedynym Darłowianinem na forum :D (Chociaż teraz to już Dojczland)
Na ul. Królowej Jadwigii były X lat temu ślady na bloku od petard [koło 3-4m] ~~ większość bloków w Darłowie odmalowali już parę ładnych lat temu.

Łopata roku za odkop XD Pozdrawiam
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
I've been summoned.

Najzabawniejsze jest to, że czasami sobie przypominam o tym forum w jakiś kompletnie losowy sposób i tak było tym razem. Próbując znaleźć swój kanał na YT w pracy, żeby sobie puścić muzykę z ulubionych, nagle rzucił mi się w oczy ten wątek z tym a nie innym tytułem i zdębiałam. Dopiero potem sobie uświadomiłam kto go właściwie napisał XD
Aktualnie siedzę w Lublinie ale nie mogę się doczekać aż wrócę na stare śmieci~
W życiu bym nie przypuszczała, że zostaniesz wychowawcą kolonijnym. Jak do tego doszło? :d
Jarosławiec teraz ładnie przebudowali, możesz wzdłuż wybrzeża bez większego problemu przejechać do Darłówka rowerem. Wcześniej te tereny miały w sobie sporo "dzikości".
A, no i dawaj tego linka. Zwłaszcza jeśli to ty pisałeś.
Aż mnie nostalgia atakuje jak tu piszę *^*
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
I've been summoned.

Najzabawniejsze jest to, że czasami sobie przypominam o tym forum w jakiś kompletnie losowy sposób i tak było tym razem. Próbując znaleźć swój kanał na YT w pracy, żeby sobie puścić muzykę z ulubionych, nagle rzucił mi się w oczy ten wątek z tym a nie innym tytułem i zdębiałam. Dopiero potem sobie uświadomiłam kto go właściwie napisał XD
Aktualnie siedzę w Lublinie ale nie mogę się doczekać aż wrócę na stare śmieci~
W życiu bym nie przypuszczała, że zostaniesz wychowawcą kolonijnym. Jak do tego doszło? :d
Jarosławiec teraz ładnie przebudowali, możesz wzdłuż wybrzeża bez większego problemu przejechać do Darłówka rowerem. Wcześniej te tereny miały w sobie sporo "dzikości".
A, no i dawaj tego linka. Zwłaszcza jeśli to ty pisałeś.
Aż mnie nostalgia atakuje jak tu piszę *^*
Lublin? Ale cię wywiało na drugi koniec Polski xD. Czyżby studia, związek a powrót na stare śmieci związany z potomstwem?=D
Też bym nigdy nie przypuszczam, że tak się potoczy moje życie. W końcu to było 10 lat temu, a miałem wtedy 17 lat więc byłem gówniarzem z pryszczami, bez planów i pomysłu na siebie. Pewnie jeszcze kilka razy się tak zadziwię patrząc w przeszłość, jednak moja droga zawodowa jest już raczej wyznaczona i mam nadzieję, że już się nie zmieni. Pedagogika, logopedia, kurs kolonijny, no i praca z dziećmi, która daje ogromną satysfakcję.
Tutaj powinienem wrzucić mem; nie powinienem tego robić, ale chuj, bo upublicznianie swojego konta na wykopie to jak samobójstwo xD


o ile pamiętam, te fajerwerki waliły w miejsce nad klatką. jak tam pasja z ptakami? nadal kumplujesz się z ruletką?
jezu. tylko nieprzydatnych informacji zapamiętuję, a kilku ruchów w szachy nie potrafię zapamiętać xD
 
Top