Wynajmie dedyka na ots 50% zysku

Status
Zamknięty.

Szpaku17

Advanced User
Zarejestrowany
Dołączył
Sierpień 14, 2008
Posty
313
Liczba reakcji
5

Paramety:
12 GB Ram, 4 rdzeniowy procesor.
50% zysku z ots moje. Wszelkie informacje pod numerem gg: 12678204


11.png

 
Odp: Wynajmie dedyka na ots 50% zysku

Ciekawe czy nie dymniesz :D
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry