What's new

[WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

Status
Not open for further replies.

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
konkursraporterski.png
WYNIKI - 5 EDYCJA!

Link do g??wnego opisu pi?tej edycji konkursu : Pi?ta edycja - Klik.



Cze??!
Pi?ta edycja konkursu raporterskiego dobieg?a ko?ca. Dzi?kuje wszystkim, kt?rzy postanowili zaanga?owa? si? w raportowanie, gdy? to dzi?ki
Wam mogli?my szybciej upora? si? z postami/tematami, kt?re ?ama?y regulamin. Gratuluj? wszystkim zwyci?zcom! Mam nadziej?, ?e w kolejnej
edycji (przybli?onej daty nie jestem w stanie poda?) b?dzie jeszcze wi?ksze zainteresowanie konkursem.



ZWYCI?ZCY:

1 MIEJSCE - Wildhells [nagroda : konto w Tibii - (zg?osi? si? na PW), 90 punkt?w reputacji, ze wzgl?du i? zwyci?zca piastuje rang? Experta nie otrzyma on VIP'a]
2 MIEJSCE - Awesome Asimov [nagroda : ranga VIP, 75 punkt?w reputacji, w?asny podpis pod nickiem (zg?osi? si? na PW)]
3 MIEJSCE - DzikiJohnson [nagroda : 50 punkt?w reputacji, ze wzgl?du i? zwyci?zca piastuje rang? Experta nie otrzyma on VIP'a]
POZOSTA?E MIEJSCA : Nagrody pocieszenia w postaci 25 pkt. reputacji otrzymuj? : Willams2, xReaper, Demonik15.

Nagrody zostan? rozdane w ci?gu 24h.


Pozdrawiam,
Xanosta.​
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

Prawd? m?wi?c liczy?em na 3 miejsce no, ale c??. Dzi?kuje i gratuluje pozosta?ym.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

ha ha 2 miejsce?:d jestem w szoku :p wg mnie experci nie powinni bra? w tym udzia?u ale... :d niech b?dzie :p

Wildhells gratki za 1 miejsce ;d
 

Demonik15

Advanced User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
322
Reaction score
16
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

wg mnie w konkursie nie powinni bra? udzia? osoby z "Rang?" bo raportowanie to ich obowi?zek ale ok. Gratki dla Wszystkich


Pozdrawiam :)
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

Cz?onek administracji to tak?e cz?owiek wi?c nie widz? sensu zabraniania brania udzia?u.

Je?li chodzi o mnie to posta? i tak mi si? nie przyda - idzie na sprzeda?. Rangi nie dosta?em, bo mam wy?sz?, a reputacja nic nie daje.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

Cz?onek administracji to tak?e cz?owiek wi?c nie widz? sensu zabraniania brania udzia?u.

Je?li chodzi o mnie to posta? i tak mi si? nie przyda - idzie na sprzeda?. Rangi nie dosta?em, bo mam wy?sz?, a reputacja nic nie daje.

chodzi o to ?e range ju? macie;) i zg?aszanie raport?w to nie wasza spr. Wasz? spr jest spr tych raport?w czy s? s?uszne. i skoro twierdzisz ?e rep Ci nic nie daje to po co bra?e? udzia? ? ...
 

Demonik15

Advanced User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
322
Reaction score
16
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

I Gdzie nasze Nagrody ? :D
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

Cierpliwo?ci zostan? Wam przyznane jak zawsze.
 

Demonik15

Advanced User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
322
Reaction score
16
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

Tak, tylko je?eli si? podaje czas to tego czasu si? pilnuje. Serwer ma i?? w dobr? strone dzi?ki takiemu konkursowi a nie na odwr?t.


pozdrawiam
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

Spokojnie, jest kolejka. Mo?ecie sobie zobaczy? w wyr??nieniach.

Regards,
Xinum
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

tam nic nie wida? ... Nawet nie potraficie zadba? o swoje obowi?zki .. nagr?d jak nie by?o tak nie ma. Niech kto? inny je rozda skoro tego na x nie ma.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: [WYNIKI] Konkurs Raporterski V edycja!

tam nic nie wida? ... Nawet nie potraficie zadba? o swoje obowi?zki .. nagr?d jak nie by?o tak nie ma. Niech kto? inny je rozda skoro tego na x nie ma.

Zauwa?y?e? to, ?e wszystkie nagrody jakie by?o przyznane na forum (og?lnie od 2008) trzeba od nowa porobi?? To nie jest 5-10 rzeczy niestety.
Wszystko jest kolejno dodawane, tak wi?c nie ma si? o co martwi?.


Temat zamykam
 
Status
Not open for further replies.
Top