What's new

Wypas OTS

Status
Not open for further replies.

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Z tego co pami?tam kiedy? w logu strony by? odno?nik do strony Wypas OTS a teraz jest napis, ale nie ma odsy?acza.
No chyba, ?e zako?czyli?cie wsp??prac? z tym ots'em, lecz w takim wypadku wypada?oby usun?? reklam? z header'u.

@Down U mnie nie ma tam ?adnego odsy?acza, mo?e to wina mojej przegl?darki, ale sprawdza?em w IE, Operze, Mozilli i nigdzie nie dzia?a. Je?li jednak jest tam link to przepraszam, m?j b??d.
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Wypas OTS

jak niema? klikasz w napis i Cie przekierowuje do stronki ale mo?liwe, ?e ju? niema wsp??pracy a to zosta?o ostatnio si? zastanawia?em.

@
W og?le nic si? nie dzieje czy naciskasz i b?ad?


@donjw
a mi dzia?a -.-
 
Last edited:

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Wypas OTS

Tak, nie dzia?a. Kiedy klikasz na napis nic si? nie dzieje, tak jakbym klikn??, nie wiem w t?o forum.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Wypas OTS

Od?wie?am, bo najwyra?niej nikt z kadry nawet nie raczy? tutaj zajrze?.
 
Last edited:

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Wypas OTS

Raczej nikt z admin?w, bo przeci?tny moderator czy global zbyt wiele w tej sprawie zrobi? nie mo?e. Co do tematu to w pe?ni si? z Tob? zgadzam, tylko to nie ode mnie zale?y, wi?c nie mog? nic z tym zrobi?.
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Wypas OTS

Zg?osi?em ten b??d do inv~~ 2 miesi?ce temu ale zosta?em zignorowany (jak zawsze), tak wsp??praca z elfem zosta?a zako?czona i pojawi?o si? par? informacji na ten temat.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Wypas OTS

Nie wymy?lajcie tutaj swoich pomys??w co do tej sprawy bo gdyby ktokolwiek ruszy? m?zgiem to wbi?by na stronk? serwa wypas i zobaczy?, ?e tam wci?? jest reklama, a nie wierz? ?eby zostawili odno?nik dla forum kt?re ich nie preferuj?, tak?e bardzo prosz? ?eby?cie za du?o nie nawymy?lali tylko poczekali na odpowied? kt?rego? z admin?w albo kogo? kto jest zorientowany w tej sprawie.
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Wypas OTS

No to je?eli chodzi o mnie to mi te? nie dzia?a (M?wi? to po to , poniewa? pewnemu jednemu u?ytkownikowi dzia?a). Zgadzam si? z @UP. A poza tym to jak by mogli przerwa? wsp??prac? i zostawi? nazwy/linki?
Jak by kto? chcia? wiedzie? to ja mam ten b??d tak od 3-4 miesi?cy mniej wi?cej.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Wypas OTS

To raczej nie b??d, a celowe (tudzie? aktualizowanie strony) dzia?anie. Po prostu kto? usun?? link z obrazka i tyle!
 
Status
Not open for further replies.
Top