What's new

Inne Wypiszecie mi wszystkie OTSlisty

Venaria

Active User
Joined
Sep 29, 2016
Messages
62
Reaction score
0
Cze?? wypisz? mi kto? wszystkie otslisty? I powiedzcie mi na, kt?rym si? op?aca kupi? reklam? np pod?wietlenie nie drog???
 

Venaria

Active User
Joined
Sep 29, 2016
Messages
62
Reaction score
0
Odp: Wypiszecie mi wszystkie OTSlisty

Dzieki podawajcie wi?cej
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Wypiszecie mi wszystkie OTSlisty


Na reszcie nawet nie dodawaj serwera, nie ma to sensu. Jest to jedyna op?acalna lista, IMO.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wypiszecie mi wszystkie OTSlisty

@up
Czemu nie ma sensu? Bo wejdzie z jakiej? mniej znanej listy tylko 5 graczy a z tej "jedynej na kt?rej warto" 50?
Zawsze warto doda? serwer gdzie si? da, bo nawet jak wejdzie tylko 5 os?b, to licz?c 10 takich list masz drugie tyle graczy co z tej jednej. A nawet je?li nie, to w ?aden spos?b to nie zaszkodzi. Chyba, ?e szkoda ci 3 minut na ka?d? dodatkow? list? ?eby doda? na niej serwer...

Swoj? drog?, nie opiera? bym reklamowania serwera tylko na ots listach :p
Listy to jedno. Ale s? jeszcze fora, grupy na fejsach itp. Sa wysy?ki maili, na gg, smsowe. Wykupowanie reklam na fb czy w googlu (chocia? tutaj raczej bym si? nie napala?, bo pr?dzej wej?cia na stron? z click farm b?d?, no ale, zawsze co? xD). Poza tym systemy polece? czy inne promocje / eventy te? s? spoko. Ale przede wszystkim... trzeba najpierw zrobi? dobry serwer a potem go utrzyma?, ?eby w ?wiadomo?ci graczy nazwa zosta?a i ?eby to oni szukali informacji kiedy rusza kolejna edycja.
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Wypiszecie mi wszystkie OTSlisty

[MENTION=42316]Placek[/MENTION]
Nawet nie 5, kiedy? sam dodawa?em na inne ale z analyticsa ?atwo wywnioskowa?em, ?e s? to warto?ci zerowe a otserv to jeszcze wi?ksze warto?ci ni? 50 dziennie.
 
Top