What's new

Wywiad z Kuzirashim [VIP]

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
MIWWqBy.png


Witam, jako kolejny wywiad przedstawiam wywiad z Kuzirashim - zwyci?zc? konkursu aktywno?ciowego na TNET.pl

Kaisus : Cze?? Kuzirashi ! Tutaj Kaisus z Tibia.Net.Pl, czy zechcesz udzielic wywiadu dla Tibia.Net.Pl?

Kuzirashi : Tak, zrobi? to z wielk? przyjemno?ci?.

Kaisus : Dobrze, zacznijmy od podstaw. Jak si? nazywasz, gdzie mieszkasz, czym si? zajmujesz, jakie masz plany na przysz?o??, jak wygl?da tw?j dzie? ?

Kuzirashi : Nazywam si? Daniel, mieszkam w Ma?opolskim na pi?knej wsi, obecnie, opr?cz szko?y, zajmuje si? samo-edukacj? w zakresie tworzenia stron internetowych opartych na najnowszych technologiach. W przysz?o?ci chcia?bym doko?czy? szko?? i przede wszystkim znale?? prac? jako developer aplikacji internetowych, poniewa? to jest to co uwielbiam robi?. M?j dzie?? Wracam ze szko?y, pracuj? nad accmakerem, jak tylko jest pogoda i zajdzie s?o?ce id? na boisko.

Kaisus : Jak trafi?e? na Tibia.Net.Pl ?

Kuzirashi : Na tnet trafi?em do?? dawno temu. Wiem, ?e by?em zafascynowany anime - i co za tym idzie, r?wnie? otsami o tej tematyce. Cz?sto zagl?da?em do dzia?u Zespo?y i szuka?em jakich? ciekawych projekt?w, w kt?rych m?g?bym pom?c, chocia? za wiele nie umia?em.

Kaisus : Wielu z nas si? zastanawia, sk?d nick Kuzirashi ?

Kuzirashi : Tak jak pisa?em ju? wcze?niej, interesowa?em si? anime, szczeg?lnie Naruto i nick zosta? zainspirowany w?a?nie t? seri?.

Kaisus : Jeste? bardzo aktywnym u?ytkownikiem, udowadniasz to swoj? wygran? w Konkursie. Jeste? jednym z najlepszych skrypter?w PHP. Powiedz sk?d pomys? na zajmowanie si? akurat tym. Czy kto? Ci? motywuje do tego lub masz jaki? wz?r do na?ladowania w tej dziedzinie ?

Kuzirashi : C??, przede wszystkim w kategorii PHP skrypty wrzuca?em tylko ja, ale mimo to stara?em si? zapracowa? na t? nagrod?. Czy jestem jednym z najlepszych skrypter?w PHP? W?tpi?, ale staram si? dobrze wykorzystywa? moj? wiedz?, ?eby udoskonala? ?wiat Open Tibia. A pomys? na zajmowanie si? stronami wzi?? si? st?d, ?e dawno temu robi?em zak?adki np. o eventach w samym htmlu, ale gdzie? w tych plikach zawsze obecny by? j?zyk PHP. W ko?cu prze?ama?em si? i postanowi?em pozna? go. Jak si? okaza?o, za jego pomoc? mo?na tworzy? naprawd? ciekawe rzeczy, ale chcia?bym te? w przysz?o?ci pozna? konkurencyjne j?zyki, jak np. Rails. Wzor?w do na?ladowania raczej nie mam, ale motywuje i motywowa?o mnie wiele os?b. Od Dzikiego Johnsona, kt?ry pomaga? mi na samym pocz?tku stawia? pierwsze kroki z PHP, przez graczy korzystaj?cych z moich system?w, dzi?ki kt?rym wiem, ?e ta praca nie posz?a na marne, a? po wszystkich, kt?rzy wspieraj? ciep?ymi s?owami lub krytyk?, np. przegl?daj?c galeri? zostawi? komentarz, ?e im si? podoba?o lub wytkn? mi b??dy i poka??, ?e to mo?na zrobi? inaczej.


Kaisus : Je?eli by?by? w kadrze, co by? zmieni? na forum ?

Kuzirashi : Skupi?bym si? przede wszystkim na rozwoju dzia??w z darmowymi materia?ami dla tw?rc?w OTS oraz rozwija?bym projekty, z kt?rymi forum by wsp??pracowa?o, ale to wszystko zdaje si? realizowa? Vxr.


Kaisus : Jak oceniasz rozw?j forum ? Negatywnie czy Pozytywnie ?

Kuzirashi : W sensie od pojawienia si? Rebuilda? Nie jest ?le, chocia? z niekt?rymi pomys?ami jak w?asny dzia? dla League of Legends si? nie zgadzam.


Kaisus : Jakie jest Twoje najwi?ksze osi?gni?cie w tym co robisz ?

Kuzirashi : Wydaje mi si?, ?e jest to accmaker, kt?ry jeszcze nie ujrza? ?wiat?a dziennego, ale przede mn? mn?stwo pracy podczas kt?rej, mam nadziej?, naucz? si? wielu warto?ciowych rzeczy.

Kaisus : Jak dobrze wiemy jeste? cz?onkiem Zespo?u Memsorii. Aktualnie pracujesz nad Layoutem Acc Makera na rok 2013, czy uchylisz r?bka tajemnicy co znajdziemy na nowej stronie serwera?

Kuzirashi : Nie jest to sam layout accmakera, ale ca?a logika przepisana od zera. Przede wszystkim ma to by? strona dynamiczna, dzia?aj?ca bez prze?adowywania oraz wspieraj?ca urz?dzenia mobilne, jak np. smartfony czy tablety. Og?lnie chodzi o to, ?eby wszystkim by?o wygodniej korzysta? z witryny.


Kaisus : Co mo?esz powiedzie? o osobach z kt?rymi pracujesz przy OTSie ?

Kuzirashi : Na nikogo nie mog? powiedzie? z?ego s?owa, wida?, ?e ka?dy opr?cz wykonywania swoich obowi?zk?w przejawia tak?e w?asn? inicjatyw? do dzia?ania. Mam nadziej?, ?e tak zostanie, bo to dobrze wp?ynie na serwer.

Kaisus : Gra?e? kiedy? na RL ? Je?eli tak, wymie? swoje osi?gni?cia i powiedz sk?d wiesz o tej pasjonuj?cej grze ?

Kuzirashi : Tak, gra?em. Moje najwi?ksze osi?gni?cie to palladyn 25 level z ca?kiem przyjemnymi skillami, postanowi?em jednak, ?e sko?cz? z RL Tibi?, zabi?em si? na ognisku, a ekwipunek rozda?em w Depo. A o Tibii dowiedzia?em si? od kuzyna, kt?ry pogra? tylko chwil?.

Kaisus : Dzi?kuj? Ci za wywiad, na ko?cu mo?esz pozdrowi? kilka os?b.

Kuzirashi : A wi?c pozdrawiam Ciebie i dzi?kuj? Ci, ?e po?wi?ci?e? sw?j czas na przeprowadzenie tego wywiadu, pozdrawiam te? xaratexa, Vxr'a, Dzikiego, aerda, wszystkich, kt?rzy zawsze b?d? walczy? o dobro forum w dziale technicznym oraz r?wnie? te osoby, kt?rych nie wymieni?em, bo ci??ko sobie wszystkich przypomnie?, a kt?re ?yczliwie patrz? na to co robi?. Cze??.

Kaisus : Dzi?kuj? za pozdrowienie i ?ycz? Ci mi?ego dnia.

Kuzirashi : Wzajemnie. :)
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Wywiad z Kuzirashim [VIP]

Ciekawie napisane.
Dowiedzia?em si? tak?e sporo o Kuzim.
Miejmy nadziej? ?e b?dziesz kontynuowa? seri? z wywiadami i nie jest to jednorazowe.

Pozdrawiam.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Wywiad z Kuzirashim [VIP]

Poprawi?am kilka drobnych b??d?w i liter?wek. Fajnie, ?e pojawiaj? si? nowe wywiady w dziale, bardzo mnie to cieszy! :)
 

Rikodek

Advanced User
Joined
Aug 21, 2012
Messages
300
Reaction score
14
Odp: Wywiad z Kuzirashim [VIP]

nie macie co robic... a kto chce czytac wywiad z jakims vipem na forum? bez sensu
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Kuzirashim [VIP]

nie macie co robic... a kto chce czytac wywiad z jakims vipem na forum? bez sensu

Mo?e kto? akurat chce bo chce si? dowiedzie? wi?cej informacjii o tym u?ytkowniku...
Jak masz pisa? tak bezsensowne posty to wypierdalaj mi z moich temat?w.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Wywiad z Kuzirashim [VIP]

Ja tam czytam wywiady, warto wiedzie? z kim si? pisze na forum :)
 

sharly

User
Joined
Sep 25, 2011
Messages
42
Reaction score
11
Age
31
Odp: Wywiad z Kuzirashim [VIP]

vip,administrator,do?wiadczony user wszyscy tworzymy kulture tnetu dla ktorej to randomowi ludzie zostaja z nami na dluzej i to wlasnie jest zrodlem sukcesu kazdego wiekszego forum. Przewaznie akceptujemy lub nie(patrz. like/no) po formach wypowiedzi i sami szkicujemy sobie charakter uzytkownika. Wywiady pozwalaja nam dowiedziec sie czegos wiecej lub potwierdzic domysly.
Typowy egocentryzm nie pozwoli nam na szukanie sensu w wywiadach bo najzwyczajniej interesuje nas tylko to co mamy od stop po czubek glowy,nic wiecej.

Dobry szkielet wywiadu,jak najbardziej na + gramatycznie(choc czytam to po edycji Beoski).

#panodsensownosciwywiadow
Dzieki temu,ze obaj panowie poswiecili swoj czas bede mogl byc spokojny o to,ze miedzy Zako. a Krakowem bede mial okazje odwiedzic znajomego z forum ktory jak widac po odpowiedziach na pytania - nie ma syndromu lenia i beztalencia a mlodego i ambitnego kota. ot magia wywiadow
 
Top