What's new

Wywiad z Ognistym [U?ytkownik]

Status
Not open for further replies.

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Wywiad przeprowadzony z Aktywnym Ognistym :]

Kozaq: Witam Ci? Ognisty, czy zechcia? by? udzieli? wywiadu dla Tibia.net.pl?

Ognisty: Jasne;)

Kozaq: To zacznijmy od podstaw, Imi?,wiek oraz twoje miejsce zamieszkania.

Ognisty: Na imi? mam Mateusz, lat 17, zamieszkuj? niewielk? wiosk? niedaleko miasta Pu?awy

Kozaq: Czy grasz/gra?e? w Tibie?

Ognisty: W tibie gram od ok 3 lat, kiedy? gra?em na rl, teraz nieraz z kolegami wbijamy na jakie?
otsy


Kozaq: A wi?c, jak zacz??a si? twoja przygoda z Tibi??

Ognisty: Do gry w tibie zach?cili mnie Drexav, Xemronn oraz kolega z klasy. Pocz?tkowo nie by?em zbyt pozytywnie nastawiony do tej gry, lecz z czasem zacz??em gra? coraz cz??ciej, a? po dzi? dzie?

Kozaq: Nick twojej pierwszej postaci, oraz na jakim ?wiecie by?a ona stworzona.

Ognisty: Mati Evix, ?wiat Kyra

Kozaq: Twoje najwi?ksze osi?gni?cia w Tibii?

Ognisty: 69 Elite Knight na ?wiecie Menera

Kozaq: Czy kiedy? zechcia? by? powr?ci? do Real Tibii?

Ognisty: Raczej nie, z ka?dym update tibia staje si? coraz gorsza, nie jest ju? taka sama jaka by?a kiedy?, zaczyna brakowa? w niej klimatu gry

Kozaq: Kilka pyta? wy?ej napisa?e? ?e od czasu do czasu gracie na otsach. Czy obecnie gdzie? gracie?

Ognisty: Obecnie nie gramy nigdzie, gdy gram ze Skalarkiem zmieniamy ots co godzin?, teraz czekamy na co? konkretnego typu New Line lub Eternal Kingdoms, poniewa? otsy stawiane przez amator?w szybko nam si? nudz?

Kozaq: A wi?c, podstawowe pytanie. Jak trafi?e? na forum? Jak zosta?e? Aktywnym, oraz jakie jest zadanie Aktywnych?

Ognisty: Na forum trafi?em dzi?ki Drexavowi, za?o?y?em konto lecz zbytnio si? nie udziela?em. Po jakim? czasie Xemronn poprosi? mnie, abym wbi? 30 post?w, poniewa? jest to wym?g do wstawiania ss?w, a wtedy grali?my na jakim? otsie. Z trudem (tak wtedy by? to dla mnie trud ) wbi?em 30 post?w, spodoba?o mi si?, zacz??em wbija? kolejne posty, pomaga? ludziom i zosta?em do dzi? dnia. Pewnego wieczoru przy ostatnim update dosta?em prywatn? wiadomo?? od Ivelliosa z gratulacjami i? zosta?em Aktywnym. Je?li chodzi o zadania, to jest to wiadome, cz?ste udzielanie si? na forum, pomoc u?ytkownikom itp

Kozaq: Ile czasu sp?dzasz na forum? I czy chcia? by? zosta? kim? lepszym od Aktywnego.

Ognisty: Nie sp?dzam zbyt du?o czasu na forum, patrze czy s? jakie? nowe tematy/posty, je?li s? jakie? sensowne, odpowiadam, wychodz? i tak kilka razy dziennie. Co do 2 pytania, hmm... je?li dosta?bym propozycj? zostania supportem/moderatorem my?l? ?e bym si? zgodzi?, lecz do zostania Globalem/Adminem nie nadawa?bym si?

Kozaq: Przejd?my do ?ycia codziennego, jak Ci idzie w szkole?

Ognisty: Jak narazie dobrze, nowa szko?a, nowi nauczyciele, nowi koledzy. Wiadomo, pocz?tki bywaj? trudne, lecz szybko si? zaaklimatyzowa?em, nauki te? nie mam bardzo du?o, wi?c jestem zadowolony

Kozaq: Twoje zainteresowania,hobby?

Ognisty: Szczeg?lnego hobby nie mam, kiedy? moim hobby by? stunt, teraz nie mam nawet czasu na hobby. Co do wi?kszych zainteresowa?, interesuje si? kosmosem i wszystkim co nas otacza we wszech?wiecie

Kozaq: A teraz szybkie skojarzenia. Gotowy?

Ognisty: Tak ;)

Kozaq: Tibia.net.pl

Ognisty: Admin

Kozaq: Tibia.

Ognisty: Ma?e ludziki

Kozaq: Przyjaciel.

Ognisty: Kto? bardzo bliski

Kozaq: Ok zbli?amy si? do ko?ca wywiadu. Chcia?by? kogo? pozdrowi??

Ognisty: Tak, pozdrawiam Ciebie, Drexava, Xemronna, Skalarka, Kurtisa, Przemka, Sinnera, Unada, Viktora, Norberta, Archimonde, Beosie, Kasie, ca?? kadr? oraz wszystkich u?ytkownik?w (Je?li o kim? zapomnia?em to przepraszam)

Kozaq: Ja r?wnie? do??czam si? do pozdrowie? i dzi?kuj? Ci za wywiad

Ognisty: Ja r?wnie? dzi?kuj? ;)

Zapraszam do komentowania!
@Edit
Mam nadzieje ?e jest lepiej ;d
@Edit2
Ee Ognisty, Geilo si? czepia ?e go nie pozdrowi?e?. <B?dziewpierdol>
 

Sanji

Active User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
112
Reaction score
10
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Bardzo fajny wywiad ;)
Dzi?ki za pozdrowienia xD

Jak narazie dobrze, nowa szko?a, nowi nauczyciele, nowi koledzy. Wiadomo, pocz?tki bywaj? trudne, lecz szybko si? zaklimatyzowa?em, nauki te? nie mam bardzo du?o, wi?c jestem zadowolony

Ja te? zmieni?em szko??, da si? prze?y? =)
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Dobry wywiadzik w sumie, du?o si? dowiezdia?em, dobrze sprecyzowane pytania, szkoda, ?e nie ma odst?p?w mi?dzy odpowiedz?, a pytaniem, wygl?da?oby to bardziej estetycznie. ;)

Pozdro,
Ven.
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Dzi?ki za Pozdrowienia ^^
To na jaki ots teraz idziemy xD ?
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

szkoda, ?e nie ma odst?p?w mi?dzy odpowiedz?, a pytaniem, wygl?da?oby to bardziej estetycznie.

Poprawione ;d
To na jaki ots teraz idziemy xD ?
3 pa?dziernika startuje New Line wi?c poczekajmy troch?, pogramy tam, chyba ?e nie chcesz ?eby spad? Ci skill w PKowaniu, to mo?emy wst?pi? na jakiego? wara ;)

@Topic
Wywiad nie jest zbyt d?ugi, lecz my?l? ?e to co wa?niejsze jest w nim zawarte. Dzi?kuj? Ci Kozaq za przeprowadzenie wywiadu :)

@Down
Wiem, na pocz?tku by?y kropki, potem zosta?y usuni?te ;x
 
Last edited:

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Po ka?dym zdaniu stawia si? kropk? ! U Ciebie tego brakuje. Wywiad zbyt kr?tki, za bardzo schematyczny. Za wiele powt?rze?.
To chyba te najgorsze b??dy. ;)
#Kozaq
Mog?e? go podpyta? o np. stunt. Wtedy na pewno wywiad nabra?by wi?cej kolor?w. ;)
 

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Fajny wywiadzik lecz kr?tki. W?a?ciwie nic si? o Tobie ciekawego/nowego nie dowiedzia?em ale ok. Dzi?ki za pozdrowienia. Powodzenia w dalszym pisaniu wywiad?w lecz troszeczk? d?u?szych. Peace...
 
Status
Not open for further replies.
Top