What's new

Wywiad z Pico [Administrator]

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
MIWWqBy.png

Kaisus: Witam Ci? Pico ! Tutaj Kaisus z TNP, czy zechcesz udzieli? wywiadu dla spo?eczno?ci forum?

Pico: Cze?? Kaisus. Z wielk? ch?ci? go udziel?!

Kaisus: Zacznijmy od podstaw. Jak masz na imi?, gdzie mieszkasz, ile masz lat, innym s?owem przedstaw si? naszym czytelnikom. =]

Pico: Nazywam si? Daniel, mam 20 lat i jestem z Wroc?awia. W wolnym czasie staram si? nie zapomina? o sporcie, ?wicz? na si?owni, gram w siatk? i rekreacyjnie w bilard. Oczywi?cie od czasu do czasu usi?d? przed komputerem, ?eby najzwyczajniej w ?wiecie w co? pogra?
(jakby kto? chcia? si? zmierzy? w CS'a to zapraszam! ) lub obejrze? jaki? film b?d? serial.


Kaisus: Masz jakie? osi?gni?cia w wy?ej wymienionej dziedzinie, sporcie ?

Pico: Sport uprawiam amatorsko jednak posiadam par? osi?gni?? w ?y?wiarstwie szybkim. Uda?o mi si? zdoby? srebrny i br?zowy medal na mistrzostwie Wroc?awia oraz z?oty na mistrzostwie Dolnego ?l?ska.

Kaisus: Co mo?esz powiedzie? o forum wzgl?dem aktywno?ci u?ytkownik?w, rozwija si? nadal w dobr? stron? czy przeciwnie ?

Pico: Jak pewnie wiecie na forum pojawi?em si? niedawno tak?e nie wiem jak ono wygl?da?o w czasach ?wietno?ci ale wydaje mi si?, ?e teraz nie jest ?le. Tibia na pewno nie jest ju? tak popularna jak kiedy?, a na forum jednak stale co? si? dzieje. Tak?e mam nadziej?, ?e b?dzie coraz lepiej.

Kaisus: Przybli? nam jak to si? sta?o, ?e zosta?e? nowym administratorem TNET ?

Pico: Hm, sprawa wydaje si? prosta. W firmie jestem najm?odsz? osob?, dodatkowo mam jakie? poj?cie o ?rodowisku gier, wi?c "przekazano" mi forum, ?ebym pom?g? w jego rozwini?ciu si?. Pocz?tkowo mia?em zaj?? si? tylko sprawami technicznymi jednak spodoba?o mi si? tutaj na tyle, ?e powoli zaczynam bra? czynniejszy udzia? w ?yciu forum. ; )

Kaisus: Jakie masz obowi?zki opr?cz tych danych przez TRO, czyli zbieranie wa?nych informacji dotycz?cych zmian i b??d?w.

Pico: Tutaj nie posiadam dok?adnego spisu obowi?zk?w, po prostu staram si? zrobi? co mog?. Czasami wy?l? rzeczy do zrobienia programistom, czasami wgram jaki? plugin b?d? czasami po prostu usun? jaki? niepotrzebny spam. Staram si? jeszcze dodatkowo odpisywa? wszystkim u?ytkownikom, kt?rzy maj? do mnie jak?? pro?b? b?d? uwag?.

Kaisus: Sk?d pomys? na tak oryginalny nick ?

Pico: Szczerze m?wi?c to nie by? nawet m?j pomys?, w dzieci?stwie mia?em tak? ksywk? i tak jako? zosta?o.

Kaisus: Jak wygl?da twoje zapoznanie si? z reszt? kadrowicz?w forum ?

Pico: P?ki co mo?na powiedzie?, ?e lepiej zapozna?em si? tylko z paroma osobami z kadry. Z reszt? jeszcze nie mia?em jako? wi?kszej styczno?ci co oczywi?cie w przysz?o?ci trzeba nadrobi?!

Kaisus: Co uwa?asz o aktualnej w?adzy tibia.net.pl?

Pico: My?l?, ?e wszystko zmierza w dobrym kierunku. Z tego co mi wiadomo TRO za specjalnie nie wsp??pracowa?o w przesz?o?ci co teraz mam zamiar nadrobi?. Kadra wed?ug mnie r?wnie? robi co mo?e, aby na forum by?o okej.

Kaisus: Czy podoba Ci si? na forum jako u?ytkownik, nie jako administrator od TRO, i co chcia?by? aby zosta?o zmienione/dodane?

Pico: Tak, by?em pozytywnie zaskoczony tym forum. Chcia?bym jednak, ?eby nie by?o takiej wrogo?ci pomi?dzy u?ytkownikami, a niekt?rymi osobami z kadry. Uwa?am, ?e wi?kszo?? rzeczy da si? za?atwi? zwyk?? rozmow?, a nie k??tni?.

Kaisus: Mo?esz ujawni? nam r?bek tajemnicy jakich nowo?ci mo?emy si? spodziewa? na forum ?

Pico: Pewnie, r?bek tajemnicy zawsze mo?na zdradzi?. Zleci?em ju? utworzenie d?ugo oczekiwanego taptalku tak?e powinien si? on w najbli?szym czasie pojawi? na forum.

Kaisus: Grasz w Tibi? ?

Pico: Aktualnie nie. Gra?em kiedy? ale to ju? chyba przesz?o??.

Kaisus: Mo?e pochwalisz si? swoim osi?gni?ciem w tej grze?

Pico: Mia?em 70 lvl palkiem. W sumie by?o to strasznie dawno temu, nawet nie pami?tam ju? szczeg???w tamtej postaci.

Kaisus: Czy uczestniczysz w jakim? projekcie? Forumowym lub innym, masz szans? na dobr? reklam?. =)

Pico: Na dan? chwil? nic mi nie przychodzi do g?owy. Jak w czym? wezm? udzia? to si? pochwal?!

Kaisus: Zagramy w skojarzenia? :d

Pico: Nie no, grajmy, grajmy!

Kaisus: Praca...

Pico: samodzielno??.

Kaisus: Muzyka...

Pico: s?uchawki.

Kaisus: Gra...

Pico: o Tron! :d

Kaisus: Film...

Pico: se7en

Kaisus: Sport...

Pico: siatk?wka.

Kaisus: TRO...

Pico: MEDIA. ; p

Kaisus: Tymi skojarzeniami zbli?yli?my si? do ko?ca. Chcia?em Ci podzi?kowa? za ch?ci udzielenia wywiadu i czas po?wi?cony na udzielenie go.
Na ko?cu mo?esz pozdrowi? kilkaset os?b. =D

Pico: To ja mo?e zaszalej? i pozdrowi? kilkaset tysi?cy os?b! Pozdrawiam wszystkich u?ytkownik?w forum! I dzi?ki wielkie za wywiad.

Kaisus: Mi?ego dnia Ci ?ycz? i powodzenia w przysz?o?ci. Cze?? !

Pico: A dzi?kuje bardzo, na razie! ; )
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Wywiad z Pico [Administrator]

Ch?tnie z?oj? ci dupe w csie xd.
Masz bardzo podobne zainteresowania jak ja.

Pozdrawiam i ?ycz? wszystkiego dobrego.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Wywiad z Pico [Administrator]

Sannin co do cs nie by?bym taki pewny, steam 2k3 piechot? nie chodzi:p czy tam 2k2:D
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Wywiad z Pico [Administrator]

Mia?em 2k2 ale mi zhackowali.
Zawsze mo?na spr?bowa? swoich si?.

Pozdrawiam i mo?na by ogarn?? jaki? turniej w csa.
 

Pico

Tak
Joined
Mar 8, 2013
Messages
135
Reaction score
21
Odp: Wywiad z Pico [Administrator]

Ch?tnie zorganizowa?bym jaki? turniej. Mam tam jakie? do?wiadczenie z ligami, wi?c je?li tylko uda?oby si? zebra? par? team?w to czemu nie?

A p?ki co mo?na na jakim? serwerze pogra?, Xinum ju? swoje oberwa?! : P
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Wywiad z Pico [Administrator]

Pff Pico, czekaj, czekaj. My jeszcze mamy gra? 5on5:D!

Ja sw?j team mam, ch?tnie zagramy^^
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Wywiad z Pico [Administrator]

Jak tylko znajd? czas to zagram, bo jak wiecie praca, praca albo telefon xd
Turniej mixa 5na5 mo?na by zagra? tylko trzeba ludzi xd.

Pozdrawiam.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Wywiad z Pico [Administrator]

Za portal si? w ko?cu powa?nie we?cie. :>
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Wywiad z Pico [Administrator]

Troch? lipa, ?e same odpowiedzi kadrowicz?w ;p

Jak za Alastora to ju? nie b?dzie, ale co? si? dzieje przynajmniej, oby praca Pico okaza?a si? owocna.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Wywiad z Pico [Administrator]

[USER]Pico[/USER]- Dobry pomys?, mo?emy jaki? turniej CS'a urz?dzi? z u?ytkownikami Tibia.net.pl, mo?emy to zrobi? na mojej i Xinuma sieci, je?eli si? znajd? ch?tni jak najbardziej ja mog? co? zorganizowa?. (Sory, ze odkopuje stare tematy)
 
Top